Palatab

Jak korzystać Sulphur na porost włosów, biorąc siarkę.

Jak korzystać Sulphur na porost włosów, biorąc siarkę.

Siarka jest występującym w naturze mineralnej i trzeci najobficiej występującym w ciele ludzkim za wapnia i fosforu. W organizmie, jest to konieczne dla prawidłowego syntezę białek i enzymów, witaminowo konwersji, zdrowia stawów, metabolizmie aminokwasów, włosów, paznokci i zdrowie skóry i innych.

Co robi Siarka zrobić dla włosów?
Siarka jest często określany jako jeden z budulców włosów, bez powodu. Nasz włosów składa się z wytrzymałego białka zwanego keratynowych, który ma wysoką zawartość siarki. Siarka jest wymagana dla białek (jak keratyny), aby utrzymać swój kształt, co bezpośrednio przyczynia się do ogólnego zdrowia, siły i sprężystości włosów. Bardziej ekscytujące jest to, że istnieją badania wskazujące, że siarka ma pozytywny wpływ na wzrost włosów. Cykl życia włosów składa się z 3 etapów: uprawy, odpoczynku, i rzuca. Siarka okazał się wydłużyć fazy wzrostu twoich włosów. Faza już rosnących (przed odpoczynku i rzuca) oznacza dłuższe włosy. Wreszcie, siarka została także połączone do leczenia, łagodzenia, i zmniejszenia zjawisk łuszczycy, łupież, egzema i zapalenie mieszków włosowych. Ja osobiście znaleźć korzyści wzrostu i skóry głowy ulgę być zdumiewające. Byłem biorąc MSM regularnie odkąd zacząłem przejście, i przypisują je do wspierania i zachęcania zdrowego wzrostu włosów. Można sprawdzić moje wzrostu i postępu zdjęcia się na www.maneobjective.com lub na Instagram @maneobjective. Niedawno rozpoczął się przy użyciu dwóch produktów z pomada sklepie (który zobaczysz później) na skórze głowy, a obie mają zdecydowanie pomógł złagodzić niektóre skalowanie i płatków dostaję z mojej głowy łuszczycy.

W jaki sposób uzyskać korzyści siarki?

Istnieje kilka różnych sposobów, aby uzyskać niesamowite korzyści wzrostu siarki, wewnątrz i na zewnątrz. Jeśli jesteś zainteresowany zwiększenie spożycia siarki wewnętrznie, chow w dół na tych produktach:

 • ryba
 • wysokiej jakości wołowina, drób (trawa zaleca karmionych)
 • jajka
 • brukselka
 • szparagi
 • rośliny strączkowe
 • czosnek
 • Jarmuż
 • cebula
 • kiełków pszenicy

  Albo, zawsze można wziąć MSM (methylsulfonylmethane). które można znaleźć w każdym sklepie ze zdrową żywnością, a nawet Trader Joe.

  zewnętrznie
  W celu zwiększenia korzyści z siarką w kategoriach stymulujące skórę głowy lub łagodzeniu warunków, istnieje mnóstwo produktów i receptur dla majsterkowiczów do naśladowania. Oto niektóre z najlepszych produktów zawierających siarkę, aby pomóc w zdrowym goli włosów:

  Jeśli jesteś bardziej DIY rodzaju osoby, można zakupić online siarki (na stronach internetowych, takich jak Amazon.com), a także tworzyć mieszankę siarki z niektórymi swojego ulubionego przewoźnika i olejków eterycznych. Tutaj jest popularnym przepis do stosowania na skórę głowy, które można znaleźć w Internecie, jak NJOY za Sulphur Mix:

  Ten przepis działa najlepiej, gdy mieszane i stosowane przy użyciu butelki aplikatora.

  Wskazówki & zalecenia
  Jeśli masz zamiar roll z DIY receptury siarki wymienione powyżej, mieć świadomość, że siarka nie rozpuszcza się w oleju. Trzeba będzie wstrząsnąć butelką przed każdym użyciem aplikatora. Co najważniejsze, niektórzy ludzie zgłosić reakcje alergiczne użyciem siarki na skórze, szczególnie przy wyższych stężeniach. Nie należy stosować więcej niż kwota powyżej zalecanego. Przed nałożeniem na całej skórze głowy, czy patch test w niewidocznym miejscu do badania wrażliwości. Zawsze można wziąć ostrożne podejście i zacząć od połowy siarki wymaganego do receptury lub mniej, i stopniowo zwiększać ilość.

  Czy kiedykolwiek siarki lub produktów zawierających siarkę, aby rozwijać swoje włosy? Podziel się wszelkie ulubione przepisy, jak dobrze!

  Urodzonych, wyhodowanych i mieszka w Los Angeles, Christina jest ekspertem przenoszący rezydent BGLH i ćpunem produkt. Oprócz kochający wszechrzeczy włosy, ona jest nowicjuszem fitness i zwolennikiem sandałach przez cały rok. Aby uzyskać więcej informacji na temat przechodzenia, naturalne włosy, a jej własną podróż do włosów, odwiedzić maneobjective.com. Albo, jeśli chcesz śledzić Christina zdjęć na Instagram @maneobjective.

  Udostępnij to:

 • RELATED POSTS

  • Jak korzystać z oleju rybnego na porost włosów …

   Jak korzystać z oleju rybnego na porost włosów? Deepika Goenka 15 września 2016 Wraz z rosnącym poziomem zanieczyszczenia, narażenie promieni UV i niezdrowego stylu życia, jednym z najbardziej…

  • Jak korzystać kokosowy olej do włosów …

   Ludzie mają świadomość olej kokosowy i jego cudowne właściwości przez bardzo długi czas. Ten olej jest zazwyczaj bardzo wyciska z wysuszonego i rozdrobnionego miąższu kokosowego. Już w…

  • MSM – porost włosów, proszek siarki do włosów.

   Twoje włosy składa się głównie z siarki i białka (keratyna). Dodanie większej ilości siarki do ciała z dodatkami takimi jak methylsulfonylmethane (MOM), jest zdrowy, bezpieczny sposób na…

  • Olej jojoba na porost włosów, jojoba …

   Olej jojoba dla wzrostu włosów Arshi Ahmed 24 czerwca 2016 Ajurwedyjskie środki przewyższają wszystkie inne zabiegi w ich skuteczność. Co dodaje więcej blasku takich środków jest to, że…

  • Lista Best Oil na porost włosów …

   Jest takie stare powiedzenie, że zastosowanie zwykłego oleju na włosy może im rosnąć szybciej. Rady masować włosy olejem była przekazywana z pokolenia na pokolenie, ponieważ jest to jeden z…

  • Jak korzystać z cytryny na porost włosów …

   Chociaż produkty do włosów na bazie reklamowane chemiczne obiecuję łupież uwolnić dłuższe włosy, ale chemikalia zdejmować naturalną wilgotność włosom pozostawiając je suche, lśniące, matowe i…

  Comments are closed.