Palatab

Jak kolano Opaska może pomóc złagodzić …

Jak kolano Opaska może pomóc złagodzić ...

Howard Hillstrom, Ph.D. Leona Root, M. D. Motion Analysis Laboratory w Szpitalu Chirurgii Specjalnej i jego pacjenta, Robert Blau, dostarczają informacje z pierwszej ręki na temat innowacyjnego badania stawu kolanowego w chorobie zwyrodnieniowej stawów.

Jeden na dwóch Amerykanów będzie rozwijać bolesne zapalenie stawów kolana w życiu i że liczba skoków do dwóch z trzech, jeśli jesteś z nadwagą lub otyłością, a często prowadzi do stawu kolanowego. Ale dr Max Gomez mówi, że nie może być łatwiejszy sposób, aby złagodzić ten ból.

Dr Max Gomez: To prawda, w zeszłym roku było około siedemset tysięcy stawu kolanowego wykonane w tym kraju, a liczba ta wciąż rośnie. Jest to bardzo skuteczna procedura stawów kolanowych, ale to jest poważna operacja o długim okresie rehabilitacji. Ale co, jeśli prosta klamra na kolanach może utrzymać się na sali operacyjnej.

Prawdopodobnie można powiedzieć, że profesor matematyki Robert Blau jest nieco bowlegged. To właśnie doprowadziło do bolesnej choroby zwyrodnieniowej w lewym kolanie.

Robert Blau: To naprawdę boli, to boli w środku stawu kolanowego, i było po prostu niezwykle bolesne do tego stopnia, że ​​nie chcesz chodzić.

Dr Howard Hillstrom: Nawet stopień wyłączenia obciążenia, na zmianę kąta może być znaczna różnica w odniesieniu do załadunku do innej komory kolana.

Gomez: Aby odciążyć bolesny kolano, Blau został wyposażony w indywidualnie zaprojektowanych klamra, która wyrównać jego kolano. Była to część badań w laboratorium Analiza ruchu w Szpitalu Chirurgii Specjalnej. Specjalne kamery motion capture analizowano jego chód ze wszystkich stron. Pokazali, że klamra nie lekko wyrównać jego kolano.

Hillstrom: Czyniąc tak, widzieliśmy w naszych pacjentów zmniejszenie o 30 procent w bólu.

Gomez: To nie może się wydawać dużo, ale Blau szła sprawniej, a co ważniejsze.

Blau: Mogę chodzić znowu Synagoga, ponad milę w każdą stronę. Moje życie jest bardziej normalne.

Gomez: Klamra może wyglądać trochę uciążliwe, ale Blau nosi go przez siedem dni w tygodniu, gdy on będzie na nogach.

Blau: Nie wiem, że tam jest. Większość ludzi nie wie, noszę szynę kiedy im powiedzieć. Dla mnie to było błogosławieństwem, tak, prawdziwym błogosławieństwem. Jestem niezwykle wdzięczny.

Gomez: To 30 procent zmniejszenie bólu z klamra nie może się wydawać dużo, ale to tak samo jak leki osiąga. A dla wielu ludzi jest to wystarczająco, aby uniknąć operacji. Mogą się z koniecznością operacji wymiany stawu kolanowego, ale może nie dla lat i technologii będzie, że o wiele lepiej.

Więcej informacji na temat badania omówione w niniejszym raporcie.

RELATED POSTS

 • Jak olej rycynowy może pomóc złagodzić …

  Zrzeczenie się: Wyniki nie są gwarantowane *** i mogą różnić się od osoby do osoby ***. Olej rycynowy: Przegląd Olej rycynowy jest olej roślinny otrzymany wspólnego z nasion rącznika . Ricinus…

 • Jak Fiber może pomóc biegunka, co pomaga biegunkę.

  Szanse są, trzeba więcej błonnika w diecie. To może pomóc utrzymać układ trawienny na torze. „Fiber faktycznie działa jako regulator jelit i może być skuteczne zarówno zaparcia i biegunki,”…

 • Jak Milk Thistle może pomóc …

  Co Milk Thistle może zrobić dla Twojej Podagra Ostropest lub znane w języku łacińskim jako Silybum Marianum jest kwiat, który ma czerwonawy do fioletowych kwiatów i liści blado zielone z…

 • Program Home chodzenie może pomóc …

  NEW YORK (Reuters Health) – Osoby o słabym krążeniem w nogach, korzystają z programu domu opartego spaceru i są bardziej prawdopodobne, aby utrzymać go w dłuższym okresie, zgodnie z nowym…

 • Kolano (anatomii człowieka) Obrazy, funkcja …

  Kolano jest jednym z największych i najbardziej skomplikowanych połączeń w organizmie. Kolano łączy kości udowej (kość udowa) do kości piszczelowej (tibia). Im mniejszy kości, który biegnie…

 • Środków domu POMOC złagodzić objawy …

  Anthony Komaroff Podziel się na Facebooku Podziel się na Twitterze Drukuj artykuł Drogi doktorze K: Właśnie się dowiedziałem mam torbiel Bakera. Czy to poważne? Jak to leczyć? Drogi Czytnik:…

Comments are closed.