Palatab

Jak Klej Broken kawałek na zbiorniku toaleta, porcelany kleju.

Jak Klej Broken kawałek na zbiorniku toaleta, porcelany kleju.

Można przykleić złamany kawałek na zbiorniku klozetowej tak, że jest prawie tak silny jak wtedy gdy był nowy.

zbiorniki toalet wykonane są z porcelany, która jest inna nazwa ceramicznych. Ceramiczne są porowate w środku, ale oszklonych na zewnątrz, aby zapewnić wodoszczelność powierzchni, które jest łatwe do czyszczenia i konserwacji. Ze względu na porowatość wewnątrz elementu ceramicznego, reaguje również na pewne rodzaje klejów i klejów. Pory daje wspaniałe powierzchni do kleju, aby chwytać i przyklejone ceramiczna jest prawie tak silny jak w oryginale, gdy klej całkowicie wyleczony.

1

Spłukiwania toalety do opróżniania zbiornika jeśli naprawa ma być wykonana do samego zbiornika. Alternatywnie, jeśli naprawa ma być dokonana na pokrywie zbiornika wc, zdjąć pokrywę i umieścić ją na stole. Wymień zbiornik jeśli złamana część jest poniżej poziomu wody.

2

Umyć przerwę na obu kawałkach, stosując roztwór do mycia naczyń i wody. Szorować porowate elementy, aby usunąć brud, brud lub odpryski ceramiki pozostało przylegającą do złamanego obszaru, za pomocą małego pędzelka, nylon. Płukanie i pozwolić połamane kawałki do pełnego wyschnięcia.

3

Rozprowadzić klej ceramiczny po przerwie, za pomocą aplikatora dołączonego. Alternatywnie, należy zastosować klej pędzlem mały, artysty. Zapewnić, aby skutecznie wieszak z każdej strony przerwie.

4

Wciśnij kawałki razem aż klej wycieka z naprawianego pęknięcia. Zetrzeć nadmiar kleju za pomocą suchej szmatki. Jeśli naprawa jest na pokrywie zbiornika wc, delikatnie przechylić pokrywę o ścianę, aby umożliwić grawitacja zachować kawałki razem podczas kuracji kleju. Alternatywnie, jeśli naprawa jest rzeczywisty zbiornik owinąć taśmę mocno wokół naprawionych części. Taśma duct będzie działać jako elastyczny zacisk i zachować kawałki razem aż kuracji kleju.

5

Usunąć taśmę po utwardzeniu kleju pomiędzy 24 i 48 godzin, w zależności od gatunku ceramicznym klejem już używany.

Rzeczy trzeba

  • Stół
  • Płyn do mycia naczyń
  • nylonowa szczotka, mała
  • klej ceramiczne
  • pędzel artysty (opcjonalnie)
  • Szmata
  • Taśma klejąca

Wskazówka

  • Jeśli nie są małe, rozdrobnione obszary wokół naprawianego pęknięcia, należy ceramiczny zestaw naprawczy do wypełnienia żetonów. Będzie się to wiązało z dopasowaniem koloru związek epoksydową, która przetarła w chip. Po wyschnięciu, przeszlifować papierem ściernym o naprawy drobnych ziarnistości.

Ostrzeżenie

  • Mimo, że klej może posiadać wstępnie na przerwę w poniżej poziomu wody zbiornika, ciśnienie wody i ciągłe kurczenie i rozszerzanie się przez temperatury mogą zmniejszyć wytrzymałość kleju. Jest to możliwe, w miarę upływu czasu, że klej nie powiedzie się, a zbiornik będzie pęknięciem.

o autorze

Dale Yalanovsky została pisemnie profesjonalnie od 1978 roku został opublikowany w Dzień Kobiet, New Home Journal i na wielu zrób to sam witryn. Specjalizuje się w zrób to sam projekty, zarządzanie domowymi i konserwacji auto i mienia. Yalanovsky pisze także kolumnę dwumiesięcznik, który zapewnia doradztwo w domu poprawy.

zdjęcie kredytów

RELATED POSTS

Comments are closed.