Palatab

Jak grupa weteranów e-commerce …

Jak grupa weteranów e-commerce ...

Jak sklepy big-box walka spotkać najniższych zarobków projekcjach i migawki dziesiątki sklepów w całym kraju, jeden rodzaj cegły i zaprawy detalista kwitnie: sklep dolara.

W tej branży Legacy, David Yeom widzieli szansę. Rzucił Hollar. Dolar sklep on-line, w listopadzie. Od tamtej pory Hollar odnotowano 50-procentowy miesiąc ponad miesiąca wzrost o sześć kolejnych miesięcy, mówi. W kwietniu, to osiągnął $ 1 milion miesięcznej sprzedaży. Dziś firma Santa Monica w Kalifornii na bazie ogłasza swoje plany do wytwarzania produktów własnych.

Wielka Recesja ograniczyła wydatki klasy średniej, ale pomimo ożywienia gospodarczego, klienci pozostają oszczędny. W sklepach dolara, ty’ll znaleźć wspólne Artykuły gospodarstwa domowego, kosmetyki, to nazwę – za ułamek kosztów na innych sprzedawców. Marki mogą być nieznane, jeśli nie Uncanny podróbki popularnych nazwisk, ale klienci post-don recesja’t jak zapłacić pełną cenę. Co z tego, że marker Sharpie mówi "Skerple" po bliższej analizie, tak długo, jak to działa?

W ciągu ostatniej dekady, zakupy online i urządzenia mobilne, jak również zmienione zachowanie konsumenta. Upadek wielkich detalistów ISN’t tylko o grosz-szczypanie – to’s o Internecie. Główne łańcuchy dolar-store jadą na recesję’s ogon, ale nadal sprawiają, że zdecydowaną większość swoich pieniędzy ze sklepów z cegły i zaprawy i Don’t pochylić się w dużej mierze na handlu elektronicznego. niektóre don’t nawet oferują możliwość zakupu w Internecie. Jeśli odwiedzisz 99 centów Tylko witrynę sklepową, można’t nawet wykupić kartę upominkową. nie mówiąc już żadnych przedmiotów. ty’ponownie skierowany do lokalizatora sklepu.

Wcześniej Yeom był VP marketingu w uczciwy Spółki, Jessica-Alba-współzałożycielem dostawca zdrowych produktów gospodarstwa domowego. Na każdej przerwie obiadowej wziął z CEO Brian Lee, dwa będą śledzić ich posiłek z przystanku w pobliżu Daiso, japońskiej sieci sklepów dolara. Wyjazdy te wykonane Yeom, potem 39, nostalgiczny dla swojego dzieciństwa w East Los Angeles. Zakupy w Daiso z matką i siostrą była miesięczna uczta. Mógł wybierać nową zabawkę lub błyskotki, a jego mama nigdy nie musieliśmy martwić się o to kosztują zbyt wiele.

Pewnego dnia ostatniej wiosny, uczciwy kierownictwo spółki zostały na typowym przebiegu DAISO gdy Yeom rozpoczął burzę mózgów na temat tego, co trzeba zrobić, aby uruchomić nową spółkę sklepie dolara jako giełdzie. Na szczęście dla Yeom, miał drużynę marzeń przedsiębiorców szeregowych, biznesmenów i inwestorów oczekujących, aby pomóc mu dokonać jego pomysł się rzeczywistością. Choć nadal pracuje dla szczery, Yeom podniesiony $ 5,5 miliona w finansowaniu nasion od początku Honest Company i snapchat inwestora, Jeremy Liew. Z term sheet w ręku, Yeom opuścił firmę po trzech i pół roku, aby zbudować jeden z jego własnej.

“Kiedy zapytałem John, ‘Dlaczego don’t wy sprzedawać w Internecie?’ Odpowiedź była szybka, ‘Możemy’t zrobić. Nasz istniejący łańcuch dostaw nigdy nie został zaprojektowany do bezpośredniego doświadczenia handlowego konsumentów,’” Yeom mówi. “Firmy te zostały tam przez dziesięciolecia, i nadal się rozwijać i być bardzo opłacalne. Online jest naprawdę skłania do refleksji.”

Dla Yeom, który spędził swoją karierę w HauteLook, Yahoo i eBay przed szczery i Hollar, w Internecie była pierwsza myśl. W szczery, wyrósł zaznajomieni z demograficznych, które również objąć Hollar: młodych matek. on nie zrobił’t mieć Jessica Alba podłączyć swoją działalność na The Ellen DeGeneres Show. ale miał cenny wgląd w to, co się liczy dla matek.

“Jeśli masz coś wielkiego, że szczególnie matek pokochają, są rozmowni grono,” Yeom mówi. “Chcą czegoś,’Nie jest po prostu dużo, bo dużo ludzi oferują promocje.”

Związane z:5 Essentials do budowy lukratywny e-commerce

Yeom wyjaśnia, że ​​Hollar daje moms wygodny i prosty sposób na zakupy. Tysiąclecia matek coraz częściej korzystają z telefonów, aby przeglądać i kupować jak plany dane stanąć do połączeń szerokopasmowych i Hollar donosi, że 80 procent jego ruchu pochodzi z mobilnych urządzeń, przede wszystkim z systemem Android. I choć wielu startupów Dostawa tylko usługowych nadbrzeżnych obszarów metropolitalnych, 80 procent zleceń Hollar pochodzą z Ameryki Środkowej.

Milion w miesięcznej sprzedaży może wydawać się dużo dla firmy nowiutkim, który sprzedaje produkty dla między $ 2 oraz $. 5 Część to dzięki popularnym $ 2 Light-up jednorożec poduszek zwierzaka. z których Hollar sprzedaje 1000 dziennie. Ale rzeczywistość jest taka, że ​​większość ludzi don’t po prostu kupić jedną rzecz. Przeciwnie, mogą one’t, ponieważ Hollar ma minimum 10 $ realizacji transakcji. Yeom był sceptyczny wobec narzucania tego limitu przed Hollar’s launch, ale doradca zapewnił go, że jako klienci przewijane za pośrednictwem witryny’s 20.000 pozycji, to oni załadować swoich koszyków niezależnie.

“Dla marketingu, ja’m bardzo pro-konsument i nie zrobił’t naprawdę jak tego aspektu,” Yeom mówi. “Ale wiesz co? my Haven’t słyszał coś o tym. my nie’t usłyszeć od naszych 70.000 fanów na Facebooku jak, ‘O mój Boże, dlaczego to robisz?’”

Dowiedział się również o zachowania konkurencyjności.

“Wiele osób są rodzajem utrzymując wzrok na nas,” Yeom mówi. “Musimy tylko zawsze pozostanie 20 kroków do przodu i zachować wykonując nawet szybciej.”

RELATED POSTS

 • Louis Licari Grupa Kolor Inc …

  Byłem tak podekscytowany, aby przejść do modelu kolorów. Czekaliśmy 1 godzinę i 15 min- nikt nawet nie zapytał mnie, czy chciałbym szklankę wody Gdy colorist był już dostępny przypomniałem jej,…

 • Histerektomia grupa wsparcia, histerektomia grupa wsparcia.

  Czym jest histerektomia? Histerektomii jest operacja, w której usuwa się macicę. Jest również nazywany ablacja macicy. W zależności od przypadku, szyjki macicy, jajników i / lub jajowodów może…

 • Histerektomia grupa wsparcia, histerektomia grupa wsparcia.

  Histerektomia jest głównym zabiegu chirurgicznego, w którym macica zostaje usunięta. Wiele kobiet decyduje się ostatecznie rozwiązać histerektomii ich objawy mięśniaków. Po usunięciu macicy,…

 • Poziom Grupa – New York City Apartments …

  Zajrzyj Audit Home Equity. Jest to bezpłatna usługa, aby pomóc zrozumieć swoje możliwości na rynku nieruchomości. Nasze dostosowane ocena pokaże prawdziwą wartość rynkową swoich nieruchomości i…

 • Ludzkiej krwi Rh grup krwi, grupa krwi B RH dodatnie.

  Klinicznie, czynnik Rh, jak czynniki ABO, może prowadzić do poważnych powikłań. Największym problemem z grupą Rh jest nie tyle niezgodności następujące transfuzji (chociaż mogą wystąpić), jak…

 • Jak grupa krwi wpływa na …

  Więcej kobiet niż kiedykolwiek są obecnie w trakcie leczenia IVF – liczba wzrosła ponad dziesięciokrotnie od wczesnych lat dziewięćdziesiątych. Jest to statystyka, która jest często obwinia się…

Comments are closed.