Palatab

Jak Grow małe i łatwe Rośliny domowe …

Jak Grow małe i łatwe Rośliny domowe ...

Przegląd

Małe, rośliny domowe rośliny są dobre dla początkujących ogrodników lub dla osób, które nie mają miejsca na zewnątrz do ogrodu. Stan zdrowia tych roślin będzie zależał od kilku czynników, w domu, takich jak ilość światła będą otrzymywać, wilgotności i jak często będzie je wodą. Rośliny rosnące w pomieszczeniach będzie nadal potrzebujemy stopnia uwagi, aby mogły się rozwijać i przetrwać. Istnieje kilka odmian odpornych małych zakładów, które mogą rozwijać się wewnątrz i wymagają niewiele zabiegów konserwacyjnych. Dwóch dobrych, aby spróbować to fiołki afrykańskie i paprocie maidenhair. Nawet w pomieszczeniach zakładów, każdy gatunek może wymagać innego poziomu opieki.

Fiołki afrykańskie

Krok 1

Umieść swoje fiołki afrykańskie w obszarze, który otrzymuje od ośmiu do 12 godzin jasnym, światła pośredniego. Blacie pobliżu jasne okna lub drzwi przesuwne ze szkła jest dobrym miejscem dla fiołków afrykańskich. Wybierz lokalizację, która jest około trzech stóp ze southeast- lub zachodnia okna.

Krok 2

Napełnij małą tackę z wodą i kamykami lub małego żwiru, aby zwiększyć wilgotność wokół fiołków. Nocą temperatura powinna wynosić około 60 do 80 stopni C. umieścić je w klimatyzowanym pomieszczeniu w lecie.

Krok 3

Woda się fiołki, gdy gleba staje się sucha. Nie dopuścić kwiaty więdnąć lub gleby stają się twarde. Zgodnie z University of Florida Extension, można podlać swoje fiołki afrykańskie od góry lub od dołu. Jeśli woda z góry stosować wodę bezpośrednio do gleby. Nie wolno dopuścić, aby woda na liściach fioletowy lub będą na miejscu. Powinieneś mieć otwory odpływowe więc woda będzie wypływać. Do wody z dołu, fiołki umieścić na tacy lub pojemnika z cala wody. Wyjąć fiołki z zasobnika, gdy gleba staje się wilgotna, aby umożliwić jej do kanalizacji. Woda powinna być w temperaturze pokojowej lub nieco cieplej.

Etap 4

Wymieszać 20-20-20, rozpuszczalny w wodzie nawóz i mieszać go w jednej czwartej zalecanym siły w pojemniku. Kwota przeznaczona do mieszania zależy od marki nawozów, które wybrać. Jeśli nawóz wymaga 1 łyżeczka. nawozu będzie mieszać 1/4 łyżeczki. za każdym razem wody z tej mieszaniny podlewać swoje fiołki.

Maidenhair Paprocie

Krok 1

Wybierz lokalizację, która odbiera światło rozproszone do paproci. Okno wschodnia jest idealnym miejscem dla paproci. Łazienki są idealnymi miejscami dla paproci, ponieważ będą one cieszyć się wilgoć, tak długo jak nie jest wystarczająca ilość światła. Zraszania roślinę raz w tygodniu w wodzie może również zapewnić wystarczającą wilgotność.

Krok 2

Podlać roślinę, gdy gleba jest sucha w dotyku. Używaj tylko tyle wody, aby gleba wilgotna. Nadmierne podlewanie może doprowadzić do uszkodzenia korzeni i zbyt małej ilości wody może powodować roślinę więdnąć iw końcu umrzeć.

Krok 3

Nałożyć 10.10.10 nawóz płynny houseplant w połowie zalecanej dawki. Rozcieńczony nawóz z równych części wody i nałożyć około 1/4 filiżanki. Nawóz należy stosować raz w miesiącu w okresie od kwietnia do września.

Rzeczy, które musisz

Referencje

 • This Old House: Rośliny domowe dla osób, które nie mogą rosnąć Rośliny domowe
 • Galt: Najlepsze Houseplants
 • University of Florida: African Violet
 • University of Vermont: Rosnące Paprocie

Słowa kluczowe: małe rośliny domowe, rosnące rośliny domowe, małe elektrownie

O tym autorze

Melody Świt została pisemnie od roku 2004. Jej prace pojawiały się w "Gainesville Times" i jej pisania koncentruje się na tematy dotyczące ogrodnictwa, biznesu i edukacji. Jest członkiem Stowarzyszenia Dziennikarzy Zawodowych. Świt posiada Master of Business i pracuje nad magistra dziennikarstwa z Uniwersytetu Tennessee.

RELATED POSTS

 • Jak Grow Rośliny domowe wewnątrz …

  Rosnące Houseplant Seeds Większość domów rosną rośliny doniczkowe. To może być poinsecja roślin pozostawionych od Bożego Narodzenia, terrarium, rośliny podłogowe, rośliny wiszące, lub dowolną…

 • Jak dbać o Rośliny domowe …

  Przegląd Rośliny domowe będzie się rozwijać, jeśli są pod opieką prawidłowo. Istnieje siedem obszarów pielęgnacji roślin, które muszą być przestrzegane, gdy rośliny doniczkowe są, aby przetrwać…

 • Wnętrza Ogrody wodne, małe rośliny domowe.

  Martha Stewart Living, wrzesień 2001 Jako ktoś, kto nurkowaliśmy może zaświadczyć, chłodne światło akwamaryn podwodne rzuca blask na wszystko zaklęte w swojej kategorii. Być może to wyjaśnia…

 • Jak Grow Udane Rośliny domowe …

  Większość ludzi zabijać swoich roślin doniczkowych, ponieważ wody Zbyt dużo wody jest zabójcą nr 1 Zbyt mała ilość wody jest zabójcą nr 2 (zaniedbanie) Inni mordercy należą. niewielki lub żaden…

 • Jak dbać o Rośliny domowe i …

  Przegląd Rośliny domowe potrzebują światła słonecznego, wody i nawozów, aby się rozwijać. Niektóre rośliny potrzebują pełnym słońcu, podczas gdy inni mogą zrobić dobrze w cieniu, więc wziąć pod…

 • Rośliny domowe, jak rośnie i …

  Jak się rozwijać i dbać o rośliny w domu Większość Rośliny domowe są mieszańce gatunków roślin, które rosną dziko, gdzieś na świecie Dobrą zasadą do utrzymania zdrowych roślin domowych jest…

Comments are closed.