Palatab

Jak Grow Kasztanowiec drzewa …

Jak Grow Kasztanowiec drzewa ...

Przegląd

Aesculus składa się z około 20 gatunków drzew i krzewów drzewiastych z sześciu pochodzi z Ameryki Północnej, a reszta pochodzi z Europy i Azji. Wszystkie gatunki Aesculus mają białe kwiaty na wiosnę i produkować conkers lub kolczaste łuski nasienne otaczającą duże ziarno. W Europie, gatunków Aesculus są dalej kasztany. W Stanach Zjednoczonych, które są określone jako Buckeyes. kasztany są Aesculus hippocastanum i nie są tak wytrzymałe jak Buckeyes. kasztany są hardy w strefach 3 do 8 i zaokrąglonym kształcie 50- do 75-stopowych okazów drzew.

Sadzić nasiona

Krok 1

Zbierz dwa razy tyle kasztanowca conkers niż myślisz będzie trzeba. Każdy conker zawiera jedno nasiono więc trzeba będzie zebrać 8 conkers jeśli chcesz 4 drzew, ponieważ nie wszystkie nasiona, które zaczynają kiełkują. Tylko zebrać conkers które spadły z drzew. Conkers spadnie we wrześniu i październiku, w zależności od miejsca zamieszkania.

Krok 2

Krok 3

Etap 4

Wysterylizować jak wiele 1-calowe garnki, jak masz nasiona w roztworze / woda 01:10 wybielacza. dokładnie wypłukać w ciepłej wodzie i pozostawić do wyschnięcia.

Etap 5

Etap 6

Wciśnij jedno nasiono do doniczki wypełnionej mieszanką kompostu / gleby, dopóki nie zostanie to pokryte. Dalej przy pomocy innych nasion, sadzenie jedno nasiono na doniczkę. Nasiona będą kiełkować w ciągu 4 do 10 dni.

Krok 7

Umieścić doniczki na zewnątrz w miejscu, który odbiera poranne słońce i popołudniowa odcień. Doprowadzić garnki nocne pomieszczeniu, jeśli temperatura spadnie poniżej zera.

Krok 8

Przechowywać nasiona wilgotne, ale nie pozwalają gleba stać rozgotowane. Pozwól górna 1/2 cala gleby wyschnąć przed podlewania ponownie.

Krok 9

Siewki do chronionej powierzchni ogrodu, takie jak miejsce, w którym mają one ochronę przed warunkami wiatru i odbierać popołudniowy cień. powinny być co najmniej 2 do 3 cali z powodzeniem przeszczepu. Posadzić je na tej samej głębokości były rosnące w doniczkach.

Etap 10

Daj sadzonek od 1 do 2 cali wody w tygodniu. Pozostawić do góry 1 cal gleby lekko wyschnie podlewania. Nie dopuścić do gleby wokół sadzonek stać rozgotowane jak sadzonki podda się zgnilizny korzeni, jeśli pozostaje w stojącej wodzie.

Krok 11

Zastosuj 1/2 do 1 cala ściółkę wokół rozsady. Pociągnąć ściółkę cala z dala od kasztanowca na pniu. Rozłożyć ściółkę więc rozciąga 3 do 4 cali od tułowia. Chochoł utrzymuje gleby wilgotne i pomaga chwasty kontrolne.

Przesadzanie drzewka

Krok 1

Wybierz miejsce w pełnym słońcu lub półcień (kasztany potrzeba co 6 do 8 godzin bezpośredniego światła słonecznego) z dobrze odsączone gleby. Koń kasztany wolą lekko wilgotnej gleby nadmiernie suchej gleby są więc idealne dla drzew gliny i gliny gliniastych glebach.

Krok 2

Transplant swoje Kasztanowiec drzewka do ich ostatecznej lokalizacji, gdy osiągną 1 do 3 stóp wysokości (zwykle pod koniec pierwszego lecie). Czas przesadzania więc jest to od 4 do 6 tygodni przed przeciętny dzień pierwszego mrozu (co daje czas drzewko na osiedlenie się) lub, jeśli będzie przeszczepienie na wiosnę, można przenieść swoje drzewko, jak tylko gleby można pracować.

Krok 3

Wykopać dziurę na tyle duża, aby pomieścić bryły korzeniowej. Zasadź Kasztanowiec drzewko na tej samej głębokości było rosnące w.

Etap 4

Podaj swój kasztanowca drzewko od 1 do 2 cali wody tygodniowo w ciągu pierwszego roku.

Etap 5

Użyj 2 do 3 cali ściółkę wokół podstawy drzewka. Pamiętaj, aby wyciągnąć ściółkę 1 do 2 cali od podstawy drzewa. Rozłożyć ściółkę, dlatego osiąga linię skropliny (wyimaginowanej linii wokół drzew, wskazującą, gdzie końce gałęzi dotrzeć).

Wskazówki i ostrzeżenia

 • Nie podnoś conkers bezpośrednio z drzewa. Nasiona nie są dojrzałe, aż conkers spadły. Nie odebrać conkers, które nie zostały rozdzielone. Nasiona wewnątrz prawdopodobnie nie kiełkują.

Rzeczy, które musisz

 • kasztanowca conkers
 • mech torfowy lub mech torfowiec
 • Plastikowy worek do przechowywania
 • 1-calowe plastikowe doniczki
 • Wybielacz
 • Kompost
 • Zalewanie mix

Referencje

 • Zaufanie North Highland Las; rosnące drzewa z nasion
 • University of Minnesota przedłużenia; kasztanowiec znaki identyfikacyjne i uprawa
 • Taylor Mistrz Przewodnik ogrodniczej; Houghton Mifflin Company; 1994

Kto może pomóc

 • Zdjęcia i informacje o kasztanowców
 • Botanical.com; ziołowy Zastosowanie kasztanowca

Słowa kluczowe: kasztanowiec zwyczajny, nasiona kasztanowca, drzewa, conkers sadzenia, Buckeyes

RELATED POSTS

Comments are closed.