Palatab

Jak Grow Jagody w pomieszczeniach, w których …

Jak Grow Jagody w pomieszczeniach, w których ...

Przegląd

Jagody są delikatne owoce, które rosną tylko na zewnątrz w niektórych klimatach. Dla osób mieszkających w klimatach, które nie obsługują wzrost jagód, jagody mogą być również z powodzeniem uprawiane w pomieszczeniach zamkniętych. Chociaż wewnętrzne jagody będą musieli wychodzić na zewnątrz w krótkich okresach czasu do czasu, w przeważającej części mogą rosnąć i rozwijać się przed słonecznym oknie. Nowe wewnętrzne ogrodnicy jagodowe powinien zaczynać się od truskawek, ponieważ są one najprostszym wszystkich pomieszczeniach jagody rosną. Truskawki można sadzić wczesną wiosną na letnie żniwa.

Krok 1

Idź do miejscowego przedszkola i wybierz sadzonki truskawek. Odetnij wszystkie martwe liście, pąki i splątane korzenie z roślin przed sadzeniem. Truskawki rosną najlepiej, gdy korzenie są przycinane do 4 cali długości. Usuwanie pąki pozwoli truskawki wystarczająco dużo czasu i energii do produkcji kolejnych korzenia przed pąki.

Krok 2

Moczyć korzenie w słodkiej wodzie przez dwie godziny przed sadzeniem, aby odrzucić żadnej martwej tkanki roślinnej.

Krok 3

Linia pulę sadzenia z co najmniej 1 cal Sphagnum mech. Zapewni to roślinę odpowiedniej retencji wilgoci i pomocy w utrzymaniu gleby kwaśne.

Etap 4

Wypełnić pozostałą część puli sadzenia zalewania gleby i kopać dziurę na tyle dużą, aby umożliwić korzenie zakładu i dodać 1/2 cala łodygi mają być pokryte ziemią. Pamiętaj, aby sprawdzić, czy ziemia doniczkowa używasz jako pH pomiędzy 5,3 a 6,5. pH gleby zwykle wymieniono bezpośrednio na woreczku. Umieścić roślinę w dołku i wypełnić dziurę z gleby.

Etap 5

Zwilżyć glebę i utrzymywać wysoką wilgotność podłoża przez dwa tygodnie, dopóki zakład ma swoją siedzibę. Najlepszym sprawdzianem dla wilgotności gleby jest umieszczenie palca w glebie. Jeżeli gleba jest sucha do głębokości 1 cala, a następnie roślin powinny być podlewane.

Etap 6

Umieścić roślin jagodowych w słonecznym miejscu, gdzie będą otrzymywać co najmniej sześć godzin bezpośredniego światła słonecznego. Jeśli rośliny otrzymują mniej światła słonecznego, nie będą mieć wystarczająco dużo energii do produkcji owoców.

Krok 7

Nawozić roślin jagodowych raz w miesiącu, za pomocą zrównoważonego nawozu. Truskawki preferuje nawozy, które są bogate w potas. Nawozy czasowo zwolnione są idealne, i może być zastąpiony miesięcznie z puli. Dla tych, którzy szukają możliwości organicznego, fusy i soli Epsom są zarówno doskonałe nawozy organiczne. Truskawki powinny być nawożone co miesiąc, podczas gdy rozwija swoje liście i pąki i co 10 dni, gdy są one produkujących owoce.

Krok 8

Umieść rośliny na zewnątrz podczas słonecznych godzin w ciągu dnia po kwitnieniu, aby zachęcić naturalne zapylanie. Przesuń roślin powrotem w pomieszczeniu w godzinach wieczornych, aby utrzymać je w przyjemnym klimacie.

Wskazówki i ostrzeżenia

  • Jeśli kryte sadzonki truskawek rozpocząć rozwijanie purpurowe plamy na szczytach swych liści i białej powłoki na dnie, są zakażone grzybem sypkim i muszą być leczone za pomocą środka grzybobójczego.

Rzeczy, które musisz

  • przycinanie wznios
  • mech torfowiec
  • Średni pot sadzenia, typy wiszące działa najlepiej
  • Kwaśne pH gleby zalewania
  • Kielnia

Referencje

  • "Truskawki Rosnące Complete: system nabywaniu owoców przez cały rok"; Edward Hyams; 1962.

Słowa kluczowe: rosną jagody pomieszczeniach, wzrost jagód, kryty uprawa

O tym autorze

Steven White to prywatnie zamówienia inżynier oprogramowania, web developer i tech Przedstawiciel wsparcia. Posiada 3-letnie doświadczenie zapewnienie wsparcia technicznego przez okres co&klientów usług szerokopasmowych T. Obecnie jest pański student inżynierii oprogramowania i cieszy dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi.

RELATED POSTS

Comments are closed.