Palatab

Jak Grow Ficus domu, drzewa kryty ficus.

Jak Grow Ficus domu, drzewa kryty ficus.

Przegląd

Mało wymagająca roślina, rośliny ficus wspaniałe kryte dodatki. Nie są one podatne na szkodniki lub choroby. Co znajdziemy we wnętrzach w Stanach Zjednoczonych, teraz jest na ogół lepsza od hybrydy tych pochodzi z Indii i Azji Południowo-Wschodniej. Są one w stanie wytrzymać bardzo dużo ciepła i słońca, gdy gwałtownie rośnie. Ficus nie tolerują niskie temperatury.

Krok 1

Zasadzić ficus w garnku na tyle duże, aby wspierać przyszły wzrost. Wybierz ozdobnym opakowaniu, od 18 do 24 cali głębokości i od 12 do 18 cali średnicy. Umieszczenie gąbki w dnie garnka na otwory drenażowe. Napełnić naczynie z PODŁOŻA, pozostawiając przestrzeń 1 cala na górze garnka. Wykopać dziurę w środku puli od 12 do 18 cali głębokości. Umieść piłkę korzeni zakładu Ficus jest w otwór, i przykryć ziemią. Zwartej gleby wokół podstawy ficus, zapewniając cały system korzeniowy znajduje się pod ziemią.

Krok 2

Woda pojemnik dobrze, dzięki czemu nadmiar wody do kanalizacji z dna garnka. Zastosuj kryty roślin nawóz zgodnie z zaleceniami na etykiecie. Nakładanie warstwy mulczu wokół podstawy rośliny w pojemniku.

Krok 3

Umieścić pojemnik w jasnym świetle w miejscach o dużej wilgotności. MIST liści z wodą ze spryskiwacza dwa razy dziennie, aby zachęcić wilgotne środowisko. Uruchom nawilżacza w miejscach, gdzie poziom wilgotności jest niski. Włącz pulę raz w tygodniu, aby zapewnić równomierną ilość światła do całego zakładu i zapobiegania pochylony.

Etap 4

Wodnej pojemnika, gdy górne 1 do 2 cali gleby stała się sucha. Dostarczyć wystarczającą ilość wody, że nadwyżka spływa z dna garnka. Pozostawić górną warstwę gleby do wyschnięcia między podlewania.

Etap 5

Nawozić roślinę raz w miesiącu, a nawóz w pomieszczeniach. Stosować zgodnie z zaleceniami na etykiecie. Nie nawozić w miesiącach zimowych, kiedy roślina jest w stanie uśpienia.

Rzeczy, które musisz

Referencje

  • University of Minnesota: drzew kauczukowych, płacząc figi, i innych przyjaznych Ficus
  • Rośliny domowe: Wszystkie informacje ficus
  • Kryty roślin Porady: Jak wziąć Ficus Drzewo to obchodzi?

Słowa kluczowe: Opieka ficus, sadzenie ficus, ficus kryty

RELATED POSTS

Comments are closed.