Palatab

Jak Grow drzewo cytrusowe Od …

Jak Grow drzewo cytrusowe Od ...

Z dobrej opieki i dużą ilością światła, roślin cytrusowych owoców będzie od czasu do czasu w pomieszczeniach.

Nasiona z tych owoców cytrusowych jesz, tym pomarańczy, kumkwat, cytryny, limonki, mandarynki i grejpfruta, można przekształcić jedne z najpiękniejszych roślin doniczkowych wokół. Rodzina składa się z roślin cytrusowych z błyszczących zielonych, pachnących liściach, które w dobrych warunkach będzie produkować silnie pachnące kwiaty i owoce, nawet jeśli od czasu do czasu uprawiane w pomieszczeniach zamkniętych. Zakup duże zakłady mogą być bardzo drogie, ale z cierpliwością, można mieć radość z uprawy własnych roślin z nasion.

1

Usuń nasiona z dojrzałych owoców przejrzałych, aby przemyć je i posadzić je natychmiast w małych doniczek wypełnionych nawilżona, jakości gleby zalewania. Sadzić nasiona około 1/2-cala poniżej powierzchni gleby.

2

Umieścić pojemniki na tacy, a nie dodawać wody do zasobnika, gdy gleba wysycha. W celu przyspieszenia kiełkowania poślizgu torby z tworzywa sztucznego do zasobnika, aby utworzyć wilgotne środowisko dla nasion.

3

Grupa zbiorniki nasienne z innymi roślin doniczkowych i wody nich w tym samym czasie, nawet jeśli nic nie wydaje się dzieje. Nasiona powinny kiełkować w ciągu dwóch do trzech tygodni wewnątrz plastikowej torbie. Jeśli woreczek będzie pominięty kiełkowania mogą się pięć do sześciu tygodni.

4

Wyjmij tacę z plastikowego worka, jeśli jest stosowany, gdy wystąpi kiełkowania i umieszczać pojemników w słonecznym oknie.

5

Siewki do większych doniczek, jak tylko ich pierwsze pojemniki wypełnione są korzenie. Daj roślin cytrusowych jak najwięcej światła słonecznego, jak możesz być w domu, i umieścić je na zewnątrz w ciepłe dni. Biorąc pod uwagę odpowiednie warunki, w tym mnóstwo światła słonecznego i wody, wystarczająco dużych pojemnikach i nawozów, rośliny rosnące w pomieszczeniach może osiągnąć 10 stóp wysokości. Mogą być mniejsza w małych doniczkach. Będą kwiaty we wnętrzach, kiedy są cztery do pięciu lat i może w końcu owoce.

Rzeczy trzeba

 • Dojrzałe owoce cytrusowe zawierające nasiona
 • Małe doniczki z otworów drenażowych
 • Ziemia doniczkowa
 • taca roślin
 • Plastikowa torba

Wskazówka

 • Ponieważ rośliny nasienne uprawiane mają geny od obojga rodziców, różnią się one, podobnie jak ludzkie dzieci z tej samej rodziny. Nie zdziw się, jeśli niektóre rośliny rozwijają ciernie, gdyż wiele roślin cytrusowych są drażliwy. Jeśli dostaniesz owoce, to jest mało prawdopodobne, będą one smakują dokładnie tak jak owocu macierzystej.
 • Nie wyrzucać go, rozwijać go !; Deborah Peterson i Millicent Selsam

o autorze

zdjęcie kredytów

Składając ofertę w sprawie wykluczenia bez.

Składając ofertę na wykluczenie bez rzeczywistego.

 • Kto płaci Podwójny Agent Agencja nieruchomości?

  Podwójna agencja agent jest przeznaczony do reprezentowania obu.

 • Co to jest zwyczajowy Opłata za nieruchomości.

  Zwyczajowa opłata za agenta nieruchomości reprezentujących.

 • Czy muszę zapłacić agent nieruchomości jeśli I.

  Czy trzeba zapłacić agent nieruchomości IF.

 • RELATED POSTS

  • Jak Grow drzewo lub krzew Od …

   Jak rosną drzewa lub krzewu Z Nasion Począwszy drzewa z nasion może być jednym z najbardziej dochodowych prac ogrodniczych, ale nasiona drzew często wymagają trochę więcej niż wiele wspólnego…

  • Jak Grow truskawkowy pomidor …

   rosnące przewodnik UWAGI siewu Pomidory wymagają długich okresów wegetacji, a najlepiej rozpoczął we wnętrzach 6 tygodni przed terminem przesadzania przewidywanego (po ostatnim mróz sprężyny)….

  • Wnętrza cytrusowe i drzew owocowych, kryty cytryna drzewo troska.

   Jeśli lubisz słodkie i pyszne świeże owoce zbierane prosto z drzewa, dlaczego nie rozwijać swój własny owoc pomieszczeniu? Szeroki wybór krytych drzew owocowych i drzew cytrusowych wewnętrznych…

  • Jak Grow, najlepsze gleby rosną truskawki.

   Alpine truskawki są stosunkowo łatwe w uprawie, ale mogą być frustrujące, nawet dla doświadczonych ogrodników. Pod wieloma względami proces kiełkowania jest najbardziej trudne i może być…

  • Jak Grow karłowatej Lemon Tree …

   drzewa cytrynowe z łatwością mogą być uprawiane w pomieszczeniach w doniczkach i pojemnikach. W zależności od dostępnej powierzchni, wspólne drzewa cytrynowe można przyciąć do pożądanej…

  • Jak Grow Truskawki, najlepsze gleby rosną truskawki.

   Słodkie, soczyste truskawki nie tylko pewny znak, że lato sezon wegetacyjny nadeszła, ale są również bardzo popularne owoce do uprawy w ogrodzie domu. Nawet ludzie, którzy nigdy nie rosną…

  Comments are closed.