Palatab

Jak Grow Cytryny w domu, może …

Jak Grow Cytryny w domu, może ...

Należy pamiętać, że linki partnerskie są wykorzystywane na tej stronie. Oznacza to, że po kliknięciu na jeden i dokonać zakupu, otrzymuję prowizję zasilić blogowania hobby.

Obszedłem cały dzień trzymając go, przewracając go wokół w moich rękach i wdychać głęboko jego mocny aromat.

I właśnie odebrał pierwszy cytrynę z mojego doniczkowe drzewa.

Chciałem rosną drzewa cytrynowego zawsze. Albo przynajmniej wydawało się na zawsze. Pewnego dnia zapytałem właściciela przedszkola „Mam bardzo duży, wychodzący na południe okna obraz w moim salonie. Pokój jest zalany w słońcu większość dnia. Mamy też piecyku w pomieszczeniu. Myślisz, że mogłyby rosnąć drzewa cytrynowego w środku.”

„Oczywiście”, powiedziała. I to wszystko zajęło.

Jak Grow Cytryny Indoors

Sztuką, jak rosną cytryny w domu, mówią eksperci, jest nie utrzymać drzewo w pomieszczeniach. Tak więc, kiedy przyszła wiosna, zacząłem utwardzeniu go tak, że w końcu drzewa pozostał na zewnątrz całe lato. Potem, kiedy temperatura zaczęła ochłonięcie, przywiozłem go w nocy. Kiedy mrozy zaczęły nadchodzić, przestałem wyjmując go całkowicie.

Lemon tree w rozkwicie.

Mieszkam w Shenandoah Valley of Virginia. Nasze daty mróz 15 maja i 15 października.

drzewa cytrusowe, takie jak wilgotność. Więc mgła to codziennie. I umieścić garnek na walcowniczej. To pozwala mi się toczyć wokół salonu, jak porusza się słońce. Chcę, aby uzyskać jak najwięcej jak to możliwe bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Po słońce porusza się na górze domu, Ja toczę drzewo z powrotem w kącie.

Osoba przedszkola powiedział mi do zapłodnienia z Jack 20-20-20. ale moim lokalnym sklepie ogród nie ma czegoś takiego. Więc poprosiłem znajomego z zielonym kciukiem. Poleciła azomite proszku. Jest naturalnym źródłem minerałów śladowych. Dała mi trochę. To naprawdę poderwał się drzewko góry i kwiaty zaczęli przychodzić.

Uprawy cytryn jest procesem powolnym. Czy wiesz, że trwa dziewięć miesięcy rośnie cytrynę? Tak. Od rozkwicie do zbiorów, to trwa tylko tak długo, jak ludzkie dziecko. I zrozumieć, że to dlatego, że Bóg umieścił dodatkowe dobroci w cytryn.

Jeśli umieścisz doniczkę na tacy z kamieniami, a następnie, gdy woda drzewa woda wypłynie na skałach. Będzie on następnie odparować wilgoć i tworzyć, że roślina lubi. Często umieścić mojego drzewa pod prysznicem też. Które pomaga utrzymać kurz.

Nie wierzę, że można zaniedbać Drzewo cytrynowe jak innych roślin domowych. Biorę najlepszą opiekę mojego drzewa. W rzeczywistości, I żart z ludzi i powiedzieć im, że lepiej dbać mojego drzewa cytrynowego niż moich chłopców. Ale w pewien sposób to zrobić. Po tym wszystkim, chłopcy mogą dostać swoje własne śniadanie i wziąć ich własny prysznic, ale moja cytryna drzewo nie może.

Lemon tree z kwiatów i owoców.

Choć w domu, szkodniki na moim drzewa cytrynowego nie było zbyt wielkim problemem. Stink błędów lubi to, chociaż, tak kilka razy dziennie będę sprawdzać je na błędy śmierdzielkami i odebrać je. Kiedy pogoda rozgrzany i przeniosłem go na zewnątrz, pająki lubił budować wstęg w drzewie. Zostawiłem ich w spokoju i pozwolić działać naturze tam nie widzę pająki jako zagrożenie. Zrobiłem zachować ją na stole piknikowym, choć w przypadku niesforny kurczaka by dziobać moich cytryn nagród lub skubać na liściach.

Moje pierwsze żniwa

Meyer Lemon Tree jest uważany everbearing. Dlatego chciałbym mieć kwiaty i owoce w tym samym czasie. Jednak po pewnym czasie, kwiaty nie przyniosły owoce i skończyło się z pięciu cytryn, które dojrzewają. To zdjęcie jest moje pierwsze żniwa. Mam jeszcze dwa kolejne, aby wybrać, gdy dojrzewają.

I kiedy konające nad wybrać. Ale ludzie, którzy żyją na południu zapewnił mnie czekać aż cytryny były bardzo żółty i chciał wypaść w moich rękach. Przez sposób ich zapach, jestem pewien, że mieli rację.

Dzięki za wysłuchanie mojej opowieści o moim drzewa cytrynowego. I zyskały wiele rzeczy. warzywa, owoce i kwiaty, ale nic nie przyniósł mi radość jak uprawy cytryn.

Dzielić się wiedzą:

RELATED POSTS

Comments are closed.