Palatab

Jak Get Your Ex Boyfriend Powrót …

Jak Get Your Ex Boyfriend Powrót ...

Nie ma zbyt dużo gorsze rzeczy w życiu niż mieć do czynienia z rozpadem od kogoś, kogo kochasz. Te uczucia bólu i zamieszania może być przytłaczająca, a wręcz wyniszczające czasami. Dobrą wiadomością jest to, że te uczucia nie muszą trwać długo i można otrzymać ex chłopaka z powrotem szybciej niż myślisz.

Są testowane w czasie, sprawdzone strategie, które można rozpocząć wdrażanie natychmiast dostać go z powrotem, niezależnie od swojej przeszłości z nim i bez względu na to, co może być przyczyną swój rozpad. Możesz nauczyć się go wygrać i dostać go z powrotem na dobre. Zaufaj mi, kiedy mówię, że (mężczyźni) są łatwiejsze do pozyskania niż pozwolimy aby być.

To jest psychologia mężczyzny, który można dotknąć się, że będzie można odzyskać jego uczucia. Po zakończeniu rację, wskaźniki sukcesu są naprawdę zdumiewające, aby co najmniej. Zanim zaczniesz czytać dalej, proszę obejrzeć film, aby zrozumieć ten proces i naprawdę zmaksymalizować szanse na odzyskanie jednej kochasz. Łatwość strategie stosowane, a wyniki mogą być zaskakujące.

Mam nadzieję, że film stanowi pewien wgląd w to, co kobiety robią, aby wygrać swój powrót człowieka na całym świecie. Trudno pojąć, jak ważne są te kroki są podążać aż faktycznie realizują je, dzięki czemu można zobaczyć na własne oczy jakie chodzi o zmianę sytuacji. Z tego co widziałem, wskaźniki sukcesu są szalone!

Pierwszą rzeczą jest to pierwsze, Zrozumieć emocje z obu stron

Oczywiście, jesteś ranny i tak jest on. Ważne jest, aby pamiętać, że jest prawdopodobne, przechodząc przez niektóre z tych samych reakcji emocjonalnych, które są, choć w inny sposób. Wszyscy radzą sobie inaczej, to ludzki sposób. Jak myślisz o krokach, które zamierzasz podjąć w uzyskaniu go próbować pozostać świadomy faktu, że zbyt emocjonalnie boli i wrażliwe, nawet jeśli nie wydaje się być pokazując go.

Są pewne rzeczy, prehistoryczne zaprogramowane do męskiego DNA, które nie pozwalają nam pokazać emocje tak łatwo, jak większość kobiet. Choć może wydawać się, że zawsze spokojny, chłodny i gromadzone podczas interakcji, zaufaj mi, kiedy mówię, że ma do czynienia z bólem, tak jak ty. On po prostu ma inny sposób radzenia sobie od ciebie; sposobem radzenia sobie, że jest w rzeczywistości znacznie bardziej niż wewnętrzne zewnętrzne.

Co masz dzielenia się z dziewczynami, że jest więcej niż prawdopodobne, po prostu stomaching i mówi większość jego przyjaciół, że wszystko jest „dobre”. On na pewno pamięta dobre rzeczy o swoim związku, jak i złe, my wszyscy. Nastrój jesteśmy przy odzwierciedlając powrotem to, co kontroluje perspektywę. Czyli, jeśli można mieć go w pozytywnym przestrzeni głowicy, a nie negatywny jeden podczas zbliżania się go szuka pojednania, jesteś o wiele bardziej prawdopodobne, aby wywołać wspomnienia z przyjemnego charakteru, a następnie nieprzyjemne wspomnienia.

Tego rodzaju ustawienie emocjonalnego nastroju przed rdzeniem rozmowie zaczyna nawet jest niezbędny w celu zapewnienia, że ​​masz najlepsze wyniki w coraz chłopaka z powrotem. Jeśli pochodzą z pozytywnym miejscu z pozytywnymi intencjami niż to jest bardziej prawdopodobne, że będzie odbierane w sposób pozytywny. Jego naturalne mechanizmy obronne emocjonalnych. które zostały podwyższone, i bez wątpienia zaostrzone w trakcie podziału, nie będzie tak strzeżone i łatwość konserwacji i obecności, że dwa są znane można łatwo spadł z powrotem do, tworząc podświadome poczucie związku, który w naturalny sposób obniża pozostały emocjonalne obrony. Stamtąd rzeczy rodzaj śnieżki zjazd w dobry sposób.

Tak naprawdę świadomy swojego stanu umysłu, emocji i uwagi, zanim podniesiesz słuchawkę, aby zadzwonić do niego lub tekst do niego. Jeśli likwidacji, wkurzony, a nawet w zupełnie przeciwnym stan smutku i wrażliwości, zrobić sobie ogromną przysługę i po prostu dać mu trochę czasu, aż będziesz bardziej spokojny, chłodny i zebrano.

Większość ekspertów związek powiedzieć użyć „Brak kontaktu” reguły przez 30 dni. Ale szczerze mówiąc, to jest coś, co powinno wahać się między związkach. Nikt nie będzie w stanie powiedzieć dokładnie, jak długo do ostygnięcia, zanim spróbujesz się z nim skontaktować, ale po prostu mieć pewność, że znowu jesteś cool i zebrane … a ty Warto również upewnić się, że ex jest tak samo fajne i zebrano. Więc trochę czasu, aby to zrobić. Tyle czasu, ile trzeba.

To te subtelne i zdrowego podejścia, które mogą sprawić dużą różnicę w tym, czy taktyke będzie sukcesem, czy nie.

Win Him Back No Matter What Happened

To jest ważne. Nie można podchodzić do tego procesu na wygranie go lekko. Jeżeli nie jesteś w 100% zaangażowani i naprawdę wiesz, że chcesz go z powrotem, to żadna ze słowami na tej stronie przeprowadzi Cię przez linię mety. Będziesz mieć zarówno emocjonalnie i intelektualnie do popełnienia tego planu na to, aby mieć swoje sprawdzone wyniki. Zaplanuj go. Korzystanie z należytą starannością i wiem, co powiedzieć. kiedy to powiedzieć.

Po skonfigurowaniu i popełnił i że chcesz go z powrotem i że naprawdę zasługuje na powrót, a zarówno swojego życia są znacznie bardziej wzbogacony ze względu na związek, to nie ma w ogóle nic, że należy trzymać cię z powrotem. Naprawdę, naprawdę, naprawdę można wygrać go z powrotem bez względu na to jak źle może wydawać.

Oto 4 bardzo ważne implikacje psychologiczne, o których warto pamiętać, gdy próbuje przeformułować swoje podejście do sytuacji:

 1. Nie lekceważyć jego ból i jego troski i problemy. Zbyt często po prostu odrzucić, co nasz znaczący inny mówi, że nie jest się rzeczy mają, a nie rzeczywistością. Ale każda myśl, a zwłaszcza każda emocja ma podstawę i prywatnego prawdę. Dla niego te rzeczy są warte adresowania i są uciążliwe, a jeśli naprawdę go kocham powinien być gotowy do słuchania, przetwarzać i reagować na to, co mówi, kiedy jest pochodzący z emocjonalnie otwarty i uczciwy miejscu. Trudno mówić nikomu z tych osobistych miejscach i każdy wysiłek powinien zostać wyróżniony jako takie.
 2. Aby w pełni wygrać go z powrotem masz zamiar wygrać go ponad emocjonalnie, intelektualnie i fizycznie. Pomyśl o tym, co w tych obszarach, które wiesz, że on lubi. Spróbuj sobie wyobrazić, co masz do zaoferowania, co on zrobi. Wejdź do środka głowę trochę i dać mu niektóre smaku wiesz, że tęskni i kocha. Znasz go, że wewnątrz wiedzę wykorzystać jako narzędzie.
 3. Bardzo subtelne niuanse w podejściu, ton głosu, a także wiele innych czynników wszystkim znacznie wpłynąć na sposób będziemy postrzegani. Istnieją sposoby, aby delikatnie manipulować postrzeganie ludzi z nas, a nawet wpływają na to jak postrzegają wydarzenia i sytuacje. Aby przynieść dobre wspomnienia w przeciwieństwie do vinegary te szkodliwe. To naprawdę proste, nauka i ruch rewolucyjny w badaniu ludzkiej interakcji nazwie emocjonalne wykresów. Jeśli już robi swoje badania, niż jesteś bez wątpienia zna pojęcie. To wszystko to prosta metoda oparta jest na. Sprawdzona nauką.
 4. Wszyscy możemy być panem własnych domen. To tylko kwestia myśleć inaczej i przewartościowania pewnych rzeczy w sposób, który pozwala nam komunikować się emocjonalnie w znacznie bardziej efektywny sposób. Jest to porównywalne do nauki nowego języka, powiedzmy hiszpański lub francuski. Ale ten język jest emocjonalna i trzeba inny rodzaj okularów mówić to płynnie.

Często Zadawane Pytania:

Pytanie: Jak mogę dostać mój ex chłopaka z powrotem po Oszukiwanie?

Odpowiedź: Istnieją pewne poważne pytania należy zadać sobie pytanie, czy powodem Twojego rozstania było dlatego, że oszukiwał na niego lub on oszukany na ciebie. Musisz zrobić kilka poważnych poszukiwania duszy i zadać sobie pytanie, dlaczego oszukani lub dlaczego on oszukiwać?

Oszukiwanie można zrobić na złość komuś, zemsty lub oszustwo może być czystym uzależnienie, które jest trudne do opanowania. Wszyscy słyszeliśmy stare powiedzenie: „Kiedy oszust zawsze oszusta”. I nie muszą kupować w tym i mocno wierzę, że ktoś może się zmienić, ale znowu to wszystko sprowadza się do obu stron relacji. Oboje muszą chcieć zmienić. A ty jak trzeba otwarcie komunikować się i upewnij się, że twój związek jest zawsze na ścieżce chcesz go być włączony.

Pytanie: Czy mogę dostać mój ex chłopaka z powrotem przez SMS-y?

Odpowiedź: Jest to możliwe do wykorzystania tekstów, aby odzyskać miłość i sympatię swoim ex człowieka. Teksty, kiedy odbywa się we właściwy sposób, może przekazać dokładnie to, co trzeba przekazać bez wydzielając żadnych negatywnych objawów, które mogą zdarzyć się w sposób niezamierzony z twarzą w twarz lub rozmowy telefonicznej.

Z drugiej strony, wysyłając SMS niewłaściwe rzeczy w niewłaściwym czasie mogła pozostać królewsku EF rzeczy! Ponownie, to sprowadza się do Państwa dyspozycji. Daj sobie trochę czasu, aby upewnić się, ty i twój były chłopak są rozluźnione, stany schłodzone.

Gdy czujesz rzeczy się uspokoił, to można wysłać subtelny tekst, aby twoja noga w drzwiach. Skupić się na czymś pozytywnym, które mogą przypominać o dobrych czasach trzeba było. Ale to jest ważne, to musi być wzajemne! Chcesz go wyciągnąć pozytywne pamięć ze swoich banków pamięci. Nie tylko ciebie, inaczej tekst zabraknie To cel.

Przykład … jeśli jednakowo zadowoleni z włoskiej żywności i trafić do różnych włoskich lokali gastronomicznych obsesyjnie razem. To działa wysłać subtelny tekst o pewnej włoskiej restauracji po prostu zjedliśmy na lub jedzą co i że przypominał Ci o nim.

Gdy tekst zostanie wysłany, tylko czekać na odpowiedź. Nie trzymaj tekstylny go z powrotem, dopóki nie odpowie ci. Jeśli nie otrzymasz odpowiedzi, że jest w porządku. Może to być po prostu, że nie spodziewa się tekst z wami i nie wie, jak reagować.

Jeśli nie otrzymasz odpowiedzi w ciągu 2 dni, to chyba bezpieczne, aby spróbować ponownie, stosując tę ​​samą radę powyżej.

Aby uzyskać więcej informacji na temat tekstylny ex powrotem, kliknij tutaj.

Pytanie: Jak mogę dostać mój ex chłopaka z powrotem kiedy on ma dziewczynę?

Odpowiedź: To oczywiście będzie nieco trudniejsze, ale możliwe, mimo wszystko. Po pierwsze nie szkodzić. Czyli, nie rób czegoś głupiego, że będziesz żałować. Coś jakby działając w złości lub ma załamanie emocjonalne myślenia nadziei jest stracone. To nie jest.

Jednakże, jeśli twój chłopak zdradził was z tą dziewczyną, to może poważnie chcą przemyśleć to, co otrzymujesz w siebie z powrotem. Jeśli jest to Twoja sprawa, zaufaj mi, kiedy mówię, że będzie w najlepszym interesie, aby przejść dalej. Czas leczy wiele rzeczy, i mogę tylko o gwarancję, że jeśli dać wystarczająco dużo czasu, będziesz sobie sprawę, że porusza on był dobrym wyborem do wykonania.

Jeśli zerwała z nim, było wzajemne przerwy lub nawet jeśli zdradził mu, można żadna praca nie ulega wątpliwości, aby go z powrotem, nawet jeśli ma on obecną dziewczynę.

Kluczem tutaj jest, aby wykorzystać swoje zalety, aby wygrać go na nowo. Nowe relacje są trudne. Nie zawsze łatwo jest dowiedzieć się wszystkiego, co trzeba wiedzieć o kimś. Nawet czuć się komfortowo wokół nowego ktoś może zająć trochę czasu. To zostało powiedziane, on dokonywania wrócić do was jest o wiele łatwiejsze. I wielu mężczyzn są leniwi i ogólnie zdecydować się na najprostszy z możliwych ścieżek. Wszystko co musisz zrobić, to opcja ta ścieżka.

Pytanie: Jak mogę dostać mój ex chłopaka z powrotem Kiedy On mnie nienawidzi?

Odpowiedź: Przejdź przez wszystkie informacje zawarte w tym artykule, a następnie ponownie ją przeczytać. Oto jak to zrobić.

Poważnie. Jeśli on cię nienawidzi, po prostu trzeba zrobić nie on cię nienawidzić. Czyny mówią głośniej niż słowa, więc rozumiem, że to zajmie czasu i trzeba będzie pokazać mu, że się zmieniłem.

Nie bądź over-the-top w powodzi ex z wniosków randkowych, ale postawić się tam często i przeprosić. Wyjdź z twojej drodze do zrobienia czegoś doceni. I znowu, niech wie, że spieprzył.

Nie pchać. Być subtelne ze swoim podejściem i dać mu czas.

Pytanie: To było dawno, nadal mogę go odzyskać?

Odpowiedź: Tak, tak i tak! Prawdziwe pytanie brzmi: skąd wy rozpad, jak dawno temu, a jaki jest Twój obecny związek jak? Odpowiedzi na te pytania daje lepsze wyobrażenie o tym, jak wiele pracy będzie wymagane na końcu.

Byłoby radzę użyć starej związek jako wygodnej pozycji, ale zacząć od nowa z niczym innym. Traktuj go jak byłeś w pogoni za kimś nowym chcesz. Nie staraj się go zmusić się spieszyć z powrotem do niego.

Zacząć nowy. Mieć poważne rozmowy o tym, co się stało, dlaczego wybuchł przed i jak rzeczy są teraz będzie inaczej. Następnie przetrzyj łupki czyste i traktują związek jak swojej pierwszej miłości ponownie.

Nie overthink go, bez względu na to, ile czasu minęło. Jeśli go kochasz i chcesz odzyskać jego miłość, mówię idź do niego!

Uwaga osobista:

Mam szczerą nadzieję, że te informacje pomogą Ci się. Jadąc z perspektywy mężczyzny mogę powiedzieć, że my też znać niepokój z rozpadu i jak można go rozbić nawet najsilniejsze mężczyzn i kobiet.

Badź silny. Czas pomoże więc zrobić wszystko, co możliwe, aby zajmować ten czas w sposób możliwie najbardziej produktywnym.

Bezwzględna najlepsza rada, jaką mogę dać jest dać sobie trochę czasu rzeczywistego, aby uzdrawiać po rozpadzie. Jeśli chcesz otrzymać ex chłopaka z powrotem, konieczne jest, że jesteś we właściwym stanie umysłu przed działać na niczym.

– Mika Osborne

RELATED POSTS

 • Jak Make Your Boyfriend Love …

  Zdarza się najlepszym z nas, kobiet. Upadamy na faceta, który po prostu nie lubi się całować. Nic nie może zabić nastrój większa lub co gorsza, czujemy się mniej pożądane o sobie niż o…

 • Jak Make Your Boyfriend Love …

  Unikaj swojego chłopaka za pewnik. Jeśli już razem przez jakiś czas, to jest wspólne dla dwóch z was na zażyciem siebie za pewnik. Jest to jeden z najczęstszych problemów w związkach, ale nie…

 • Make Your Own butów w domu, to jak …

  Jest to instructable dokonywania własną parę butów z materiałów, które można kupić w sklepie sztuki lub sklepie tkaniny. Swoją technikę przy tradycyjnych metodach produkcji obuwia, ale nie…

 • Make Your Ex zakochać się w …

  Mój chłopak jest pierwszym facetem, który dotknął mnie i pierwszy facet, wykonane z, nigdy nie miałem poważny związek takiego, naprawdę chcę go z powrotem, ale nie sądzę, troszczy się więcej. I…

 • Jak pocieszyć Your Man – The …

  Celem tego artykułu nie jest, aby człowiek zapalić jak lampek choinkowych i być wszystko żwawy i pogodny. Celem jest naprawdę wnieść światło w jego życiu; być yin yang jego i zaczarować. Sama…

 • Jak Keep Your Home wolne od szkodników …

  Jak się pozbyć karaluchów w sprawdzony system Możesz używać to działa. Nie wiedząc nic o zwalczanie szkodników lub nic o karaluchy. I nie płacąc rękę i nogę z lokalnym Pest Control firmy! Mam…

Comments are closed.