Palatab

Jak dochodzi do poronienia bezpiecznie …

Jak dochodzi do poronienia bezpiecznie ...

Do aborcji nie jest to łatwa decyzja dla kobiet. Ale czasami nieoczekiwanej ciąży, gdy kobieta nie jest psychicznie, fizycznie, emocjonalnie i finansowo gotowi wziąć odpowiedzialność za dziecko, ona może zdecydować się na aborcję.

Poronienie jest niemiłym przeżyciem dla kobiety. Istnieją pewne leki dostępne na rynku mają poronienie. Ponadto, niektóre chirurgiczne proces odbywa służyć temu celowi, który może powodować stres, spadek zdrowia kobiet i może powodować komplikacje w przyszłości.

Z powodu powyższych względów, większość kobiet w ciąży, które mają problemy niosące dziecko preferuje naturalne rozwiązania w domu, aby zakończyć ciążę.

10 wskazówek, aby mieć poronienie naturalnie i bezpiecznie w domu

1. Longan- Logan jednak, słodki w smaku mają wewnątrz gorącej zjawiska. Spożywanie zbyt dużej ilości może spowodować poważne longan gorące uczucia wewnątrz kobiet w ciąży. Może to powodować bóle brzucha i krwawienie wraz z rozstroju płodu i powoduje poronienia.

2. Cynamon- To poronienia i jest bardzo skuteczny w poronienia bezpiecznie. W dużych dawkach, cynamon stymuluje skurcze macicy i krwawień.

3. Witamina C- Jest to najbardziej popularne rozwiązanie do domu, do poronienia. Witamina C wspiera poziom hormonu estrogenu u kobiet, które są odpowiedzialne za wywoływania krwawienia miesiączkowego. Wraz ze wzrostem poziomu estrogenu, skurcz macicy zaczyna się i tym momencie rozpoczyna się okres.

W celu wywołania poronienia zwiększyć spożycie witaminy C. Źródła witaminy C są guawa, owoce cytrusowe, indyjski agrest, kiwi, maliny, truskawki i kantalupa.

* Nie należy zwiększyć spożycie witaminy C więcej niż 6ooomg dziennie.

4. Ananas – Zbyt dużo jedzenia ananasa powiedzmy około 7 do 1o całe ananasy lub picie soku ananasowego we wczesnym okresie ciąży może stymulować aktywność macicy. Zawiera Bromelaina, która jest znana do rozbicia tkanki i powodować poronienia i krwawienie.

5. niedojrzałe papaya- Badania wykazały, że zielona papaja zawiera enzym o nazwie papaina, które działa w prostaglandyny i oksytocyny. To wywołuje skurcz ciążowy i pracy w sposób naturalny i wydalenia płodu.

6. Czarny i niebieski cohosh – Te dwa zioła pomagają szyjki macicy, aby przygotować się do usunięcia zawartości macicy. To także stymuluje produkcję oksytocyny, która wywołuje skurcze i pomaga, aby mieć bezpieczny poronienie. Przed zastosowaniem zarówno zioła zawsze skonsultować się z lekarzem, ponieważ jest to bardzo ważne, aby wziąć je w odpowiedniej ilości, ponieważ przy zbyt wiele może być szkodliwe.

7. nasiona granatu – Jest ono stosowane od czasów starożytnych jako poronne. Jedzenie dużych ilości nasion granatu we wczesnym okresie ciąży może spowodować aborcję ze względu na wysokie stężenie związków powodujących kurczenia, które mogą prowadzić do poronienia.

9. Liście drzewa podudzie – Zawiera alfa-sitosterol, który jest hormonem o strukturze podobnej do estrogenu. Powoduje on mięsień macicy, gładka i wywołuje poronienie.

10. Centella liście – Wchodzi on w kategorii żywności, do poronienia. Picie soku powoduje jej zimno żołądka, wzdęcia i poronienie.

Powyższe sposoby poronienia jest bezpieczne i skuteczne, ale ja osobiście polecam konsultacji z lekarzem przed ich posiadania.

RELATED POSTS

 • Poronienia przyczyny, objawy i …

  Poronienie jest nieoczekiwana utrata ciąży podczas pierwszych 23 tygodni. Zdarza się o jeden w czterech ciąż. Większość poronienia zdarzają się w pierwszych 12 tygodniach ciąży, może nawet…

 • Jak dochodzi do poronienia on Purpose …

  Cześć. Słyszałem o tym Remedy z koleżanką z kopalni, którzy zamówiony raport. Zamówiłem go i miała rację, to działa w 100% i mnie uratował ponad 300 $ plus I nie trzeba było siedzieć w nudnym…

 • Aborcja leków, tabletki do wywołania poronienia.

  Leki aborcji lub poronienia z pigułek, jest bezpieczną i skuteczną procedurę do końca ciąży. Może być również określane jako „mifepriston”, „Mifeprex” lub „RU486”. Leki aborcja jest…

 • Poronienia przyczyny, objawy …

  Aborcja to termin stosowany do przerywania ciąży i aborcji jest używane do rozróżnienia naturalnego poronienia i aborcji. Aborcja jest spowodowane głównie przed dwudziestym tygodniu ciąży,…

 • Niewykorzystany poronienia oznaki …

  Jak zniszczonych komórki jajowej lub nawracające poronienia. brakowało poronienia jest formą poronienia, które mogą być również katastrofalne straty dla kobiet w ciąży. Jednak z powodu oznak…

 • Czy można bezpiecznie uprawiać seks Podczas …

  Blokowanie przenoszeniu chorób, które mogą być przenoszone drogą płciową i rozprzestrzenianiu się zakażeń krwiopochodnych, to na ogół bezpiecznie uprawiać seks podczas miesiączki. Seks w danym…

Comments are closed.