Palatab

Jak dbać o – Propagowanie Sedum …

Jak dbać o - Propagowanie Sedum ...

Może wiesz tej fascynującej Soczyste Jak Tail Osła

Ten Rozchodnik jest najprzystojniejszy soczyste. Kopalnia szczęśliwie mieszka w dużym kwadratowym terra cotta z mojego teraz 5-letniego Coleus „zanurzone w winie” (tak, są one technicznie byliny) i Złotego Płaczącej Variegated bukszpanu którą przyniósł do domu z Kew Gardens w wee cięcia. Nikt nie pomyśli, aby korzystać z tych 3 rośliny w pojemniku razem, ale to działa na mnie, a to już zupełnie inna historia. W tym poście mam zamiar powiedzieć, jak mam dbać i propagować mój Rozchodnik Morgana lub ogon osła za ogon osła lub ogon konia.

Jeśli chcesz prawdziwy łamacz lodu na imprezach, a następnie założyć Tail swojego osła jako naszyjnik!

Roślina ta w końcu rośnie do 4 długie która zajmie około 6 lat. Jak rośnie to staje się bardzo gęsty z tymi spływu łodygi silnie obciążony z nakładających się pulchne, soczyste liście, które tworzą groovy pleciony wzór. Jak można sobie wyobrazić, dojrzała roślina staje się bardzo ciężkie. Roślina ta nie jest dla cienkie garnka z kruchego wieszaku. Najlepiej uprawiane w koszu wiszącym w garnku jak moja, w garnku, który wisi na ścianie lub spływu z ogrodu skalnego.

Jeśli chodzi o opiekę, ogon Burro nie może być prostsze. Idę na pokrycie że poniżej wraz z propagacji, która jest czymś będziemy chcieli wiedzieć, jak to zrobić, ponieważ wszyscy twoi przyjaciele będą chcieli do cięcia lub dwa. Kopalnia rośnie na zewnątrz, ale będę również powiedzieć, czego potrzebuje, jeśli chcesz rozwijać go w domu na końcu tej listy.

Lekki: Rozchodnik Morgana lubi jasny odcień lub częściowego słońce. Będzie to spalić w silnym, gorącym słońcem. Kopalnia dostaje poranne słońce, które preferuje. A teraz, ponieważ mój sąsiad obniżyć jego dwóch sosen ubiegłym roku, robi się trochę zbyt popołudniowym słońcu. Jeśli oglądasz film na końcu zobaczysz wynika, że ​​są już zbyt dużo słońca są jasnozielone. Roślina ta powinna być idealnie piękne niebiesko-zielony. Być może będę musiał przenieść go do mniej słonecznym miejscu – Będę go obejrzeć i zobaczyć.

podlewanie: Wszyscy ci, liście magazynu wody więc należy go nie overwater. Będzie gnić się, jeśli nie. My Tail Burro jest dobrze rozwinięta (około 5 lat), więc podlewać je co 10-14 dni, ale dać mu gruntowną napój. Podlewanie w ten sposób pomaga również niektóre sole (z wody i nawozów), aby wypłukać z puli. Kopalnia deszczowej dostaje w zimie pomaga w tym. Innymi słowy, nie przelewać, a tam co drugi dzień. W okresie wegetacji, kiedy dni są cieplejsze i dłuższe, ja go podlewać częściej raz na 9-11 dni. Co do zasady, rośliny w doniczkach glinianych wyschnie szybciej woli większe rośliny w małych doniczkach. Odpowiednio dostosować, jak również od warunków pogodowych.

Gleba: Jak każdy inny soczyste, ten potrzebuje dobrego drenażu. Woda musi spuścić z niego szybko, więc najlepiej użyć mieszanki specjalnie opracowany dla kaktusów i sukulentów. Kupuję kopalni na California Cactus Center niedaleko Pasadenie w przypadku zamieszkania w tym obszarze. Ewentualnie można dodać ogrodniczej piasku i perlitu klasy (lub drobną lawy rock, żwiru lub pumeks), aby rozjaśnić zalewania gleby, co masz. Moja tajna broń jest sadzenie odlewy robaka. Ogon Burro za chcielibyśmy trochę, że zbyt. Nawiasem mówiąc, ja najwyższej ubrać wszystkie pojemniki w moim ogrodzie kompostem i robak odlewów każdej wiosny.

Aby mieć ogon kwiat Twojego Burro jest rzadkością. Kopalnia zakwitła po raz pierwszy w tym roku, choć były tam tylko trzy klastry na tym wielkim ole rośliny.

Temperatura: Tutaj, w Santa Barbara średnia niska temperatura w miesiącach zimowych oscyluje wokół niskie 40-tych. Od czasu do czasu zanurzyć się w latach trzydziestych, ale nie na dłużej niż kilka dni. Kopalnia znajduje się przed domem i nie wykazuje żadnych oznak stresu podczas tych krótkich chłodnych zaklęć. Nasze średnie letnie temps są w średnich i wysokich 70, która jest idealnym miejscem na ogon osła za.

Owady: Jedynymi szkodniki, że kiedykolwiek zostanie kopalni są mszyce, więc po prostu wąż je co miesiąc. Ogon Burro naprawdę nie jest podatny do szerokiego zakresu owadów. Można rozpylać mieszaniną 1/5 alkoholem do 4/5 wody, jeśli niwecząc się nie robi trick. Neem Oil. które działa na różnych owadów jest metodą organiczną sterujące, które jest bardzo proste i skuteczne.

Moi sadzonki Tail Burro są gojenia się.

Można również rozprzestrzeniać się z pojedynczych liści. Dziecko rośliny pojawiają się, gdzie spotyka się z liści łodygi. Wystarczy położyć liście na górze kaktus & soczysty mix & oni korzenie w. Trzymaj go na suchą stronie.

Ogon Burro sprawia grzywny houseplant. Jest powszechnie sprzedawane jako krytym wiszącej rośliny. Umieścić go w miejscu, z ładnym, jasnym świetle, ale z jakiegoś okna z silnym, gorącym słońcem. Być może trzeba przenieść go w okresie zimowym jak słońce przesuwa się do miejsca, gdzie światło jest jaśniejsze. Jest bardzo ważne, aby nie nad wodą tę roślinę. Liście te przechowywać dużo wody, więc nie rób tego w każdym tygodniu. W zależności od temperatury i światła w domu, gruntowne podlewanie raz w miesiącu będzie prawdopodobnie wystarczy.

Dobrą wiadomością jest to, że Rozchodnik Morgana jest nietoksyczne koty i psy. Jeśli pojawią się jakieś owady, wystarczy wziąć swój zakład (mączne błędów i mszyce są tym, co jest najbardziej podatna na) z umywalką, prysznicem lub na zewnątrz i dają bardzo dobrą aerozolu. Chcesz to zrobić w cieplejszych miesiącach, ponieważ sukulenty nie lubią być rozpylany w chłodniejsze, ciemniejsze miesięcy. Ogon może docenić Burro za roczną żywieniu roślin doniczkowych żywy czy Organics Rx kryty pokarm roślinny na początku sezonu wegetacyjnego (kiedy zaczyna się rozgrzać, a dni zaczynają się wydłużać). Pamiętaj, aby nie nawozić, bo ponad sukulentów i roślin doniczkowych o to chodzi, są wrażliwe na soli.

Zrobiłem mnóstwem więcej wiadomości i filmy na blogu sukulentów, które znajdą Państwo na ta strona jeśli jesteś podobny do mnie i po prostu nie mogę się nacieszyć z nich. Kocham moją Rozchodnik Morgana vel ogon osła za ogon osła, ogon koński ogon lub jagnięce (tak wiele nazw zwyczajowych!), Ponieważ jest to roślina, która utrzymuje się na nauczaniu. Sadzonki dla każdego!

Oto jestem w moim podwórku pokazując mój ogon Zakład Burro za:

65 komentarzy:

RELATED POSTS

 • Dowiedz się, jak dbać o Rośliny domowe, pielęgnacji roślin doniczkowych.

  Nie trzeba zielony kciuk, aby utrzymać rośliny zdrowe i kwitnie – w rzeczywistości, nie trzeba robić dużo. Wystarczy trochę dbałością o odpowiednie oświetlenie, podlewanie i temperatury, Twój…

 • Jak dbać o Indoor wbitej …

  Gratulujemy wyboru doniczkowa roślina banana do wnętrza krajobrazu. Znajdziesz to być ekscytujące, piękne i cenne rośliny dla swojej rodziny. Poniższe wskazówki pielęgnacyjne uczyni to…

 • Jak dbać o Indoor rośliny …

  Rośliny rosnące w pomieszczeniach są idealne do tworzenia bardziej przyjazną pokój w swoim domu. Innych niż kolorowe dekoracje, rośliny domowe mogą także oczyszczają powietrze, poprawić swoje…

 • Jak dbać o Wandering …

  Określić warunki uprawy. Wędrując Żyd rośliny pochodzi z Ameryki Południowej i wolą dużo promieni słonecznych i ciepłych temperaturach, około 55-75 ° F (13-24 ° C). Nie powinno to być…

 • Jak naprawić i dbać o liście …

  Naturalne żółte, zielone i czerwone pstrych liściach ukrywać problemów dopóki liście spadać. Codiaeum variegatum, botaniczna nazwa Krotony, to tropikalna roślina mrozoodporna do Departamentu…

 • Jak dbać o Peace Lilie 15 …

  Kroki Edycja Część jeden z trzech: Utrzymanie Peace Lily Edycja Wybierz miejsce dla Peace Lily. lilie pokojowe są rodzime dla gorących, wilgotnych, cienistych lasów tropikalnych. Tak więc w…

Comments are closed.