Palatab

Jak dbać o drzewa dolara …

Jak dbać o drzewa dolara ...

Przegląd

Drzewo Dolar roślin (Grubosz portulacea), powszechnie nazywany roślin jade, jest atrakcyjna, głęboko zielone soczyste, która produkuje białe lub różowe kwiaty w okresie zimowym. Ta roślina może być uprawiana na zewnątrz w regionach, gdzie temperatura nie spadnie poniżej 30 stopni C. W chłodniejszym klimacie, musi być uprawiana jako roślinę doniczkową lub jako roślina doniczkowa patio i przeniósł się z powrotem do środka na zimę.

Krok 1

Wybierz donica, który ma dobry drenaż. Jeśli nie jesteś pewien, jak dobrze preferowany pula będzie opróżnić, można dodać warstwę groszku wielkości żwiru na dnie. Napełniać czajnika trzech czwartych drogi z kaktusa rosnącego wymieszać.

Krok 2

Umieścić roślina drzewo dolara do gleby na tym samym poziomie, jak to zostało zasiane w jego oryginalnym opakowaniu. Wymienić rozluźnionym gruntem i pat w dół dobrze. Dodaj tyle wody, aby nasycić gleby.

Krok 3

Przepłukać instalację podczas podlewania, a następnie pozwolić, aby stało się prawie suche przed dodaniem więcej wody. Wylać wilgoć, który prowadzony przez na dolnym pasku w doniczce tak, że nie zostaną wchłonięte, które mogłyby spowodować overwatering i zgnilizna korzeni.

Krok 4

Nawozić z 10-20-10 nawozu co drugi tydzień przez cały sezon wegetacyjny. Zaprzestać podawania całkowicie wczesną jesienią.

Krok 5

Przesuń roślin drzewa dolara pomieszczeniu przed pierwszym mrozem i umieścić w pobliżu słoneczny okna na zimę. Weź roślinę z powrotem na zewnątrz po wszystkim niebezpieczeństwo zamarznięcia minęło wiosną.

Rzeczy, które musisz

  • doniczka
  • Kaktus rośnie mix
  • 20.10.10 nawóz

Referencje

  • Północna Dakota State University Extension: Pytanie dotyczące Jade Rośliny
  • Ogród Helper: Growing Jade Rośliny
  • Pielęgnacja roślin: Jade roślin

Słowa kluczowe: Dolar drzewa roślin jade roślin, pielęgnacja roślin jade, jade rosnąć roślina, Crassula portulacea

O tym autorze

Annita Lawson pracuje jako niezależny pisarz od 2004. Jej prace były publikowane w różnych internetowych i drukowanych placówek, w tym The Dabbling Mum, cnotliwą kobietą i Pediatrii dla rodziców. Lawson prowadzi Associate of Arts w południowo-Kentucky Community College. Lubi dzielić wszystko, co nauczyła o rodzicielstwo, zdrowego odżywiania i życia oszczędny tryb życia.

RELATED POSTS

Comments are closed.