Palatab

Jak czyścić zamszowe w domu do czyszczenia …

Jak czyścić zamszowe w domu do czyszczenia ...

Suede to rodzaj skóry, który ma miękką i gładką, aksamitną powierzchnię. Jest on stosowany, aby rękawice, buty, sukienki, akcesoria, buty i torebki. Suede to stylowy, ciepłe i modne.

Suede nie jest czymś, noszone tylko podczas jesieni już; wiele z nich nosi zamszu w każdej chwili mają na to ochotę. Chociaż są tacy, że nie doczekać, aby wziąć swoje buty i torebki zamszowe się do jesieni – mówię życie jest zbyt krótkie – jeśli je kochać, nosić je.

Suede jest wykonana z cieńszego kawałek ukrycia, więc jest mniej trwałe niż zwykłe lub pełnej skóry licowej. Aksamitna faktura zamszu, zwana "drzemka"Sprawia, zamszu miękkie, ale również bardziej podatne na uszkodzenia od brudu i plam wodnych.

Czyszczenie zamszu może wydawać się trudne zadanie, zwłaszcza jeśli masz rocznika element, który chcesz oczyścić, albo żyją w wilgotnym klimacie pogody, ale nie jest to niemożliwe. Wiedząc, jak do czyszczenia plam zamszowe będzie przydatna na dół drogi.

Posiadanie Suede Profesjonalne Oczyszczone

Chociaż czyszczenia zamszu w domu jest możliwe, swoje ulubione przedmioty i ubrania powinny być profesjonalnie czyścić chemicznie.

Sam materiał może być problematyczne i zła metoda czyszczenia można zostawić tkaniny uszkodzony. Jeśli nie chcesz ryzykować to wykorzystać profesjonalną pralnię chemiczną.

Do podstawowej opieki, takich jak rosnące na drzemkę i przywracając miękkość do elementu, użyć szczotki zamszu delikatnie okrężnymi ruchami.

Czyszczenie Suede w domu

Czyszczenie zamszu może być nieco trudne, ale ogólnie rzecz biorąc, proces jest szybki i prosty, tak długo jak wiesz prawidłowego procesu.

 • Jeśli pozycja jest mokra, należy użyć ręcznika delikatnie osuszyć chłonnego i wysuszyć zamszu jak można pozwól wyschnięcia. Należy mieć na uwadze, wilgoć można umieścić na materiale musi zostać wysuszony szybko, jak to możliwe.
 • Spróbuj użyć gumki ołówka do czyszczenia małych plam na tkaninie. To często działa, aby usunąć większość plam na materiałach zamszu. Oczyścić końcówkę gumki gdy jest to konieczne, aby powstrzymać się od tworzenia zbędnych smug.
 • Nie używać odplamiaczy, zwłaszcza produkty oparte na chemicznych, zamszu, gdyż może to spowodować dodatkowe plamy.
 • Zamiast pocierać ani szorować, myć zamszu. Spowoduje to usunięcie większości zabrudzeń i pozwoli na łatwe czyszczenie powierzchni. Istnieje wiele z zamszu pędzli na rynku, takich jak mosiądz lub nylonowe włosie syntetyczne i szczotek krepy.
 • Nie należy stosować stal lub żelazo włosiu twój mąż może mieć w garażu. W większości przypadków te szczotki zostały wykorzystane do szorowania i czyszczenia tłustych, brudne rzeczy, które mogą być przenoszone na swojej zamszu. Nawet czyste istnieje możliwość stal lub żelazo szczotka może pozostawić czarne ślady, zwłaszcza gdy jest mokra zamszu.
 • Wiem, próbowałem to dawno temu. I naprawdę nie wiem, dlaczego to zrobił, jak zamszowe szczotki są stosunkowo niedrogie.
 • Biały ocet jest bezpieczny, nietoksyczny roztwór do czyszczenia zamszu. Jednak zastosowanie jedynie niewielką odrobiną nim do ściereczką, a następnie osuszyć materiał.
 • Jeśli nie masz szczotki zamszu, można użyć pliku paznokcia zdjąć suszone błoto z butów.
 • Pozostawić do wyschnięcia do zamszu całkowicie po usunięciu plam w celu ustalenia, czy któryś z plamą pozostaje.

  Usuwanie plam z Suede tłustej

  Olej do ciała, sos sałatkowy lub smarem plamy są trudne. Jeśli chcesz dać to spróbować samemu zamiast podejmowania element do pralni chemicznej, oto co można spróbować:

  • Umieścić element zamszu na ręczniku pod nim iz plamę oleju do góry.
  • Posypać 1 do 2 łyżeczki skrobi kukurydzianej bezpośrednio na plamę. Akty skrobia kukurydziana jako okład zwrócić tłustego oleju z zamszu.
  • Umieść plastikowe opakowania na górze skrobi kukurydzianej następnie umieścić ciężki przedmiot, takich jak książki na początku tego.

  Utrzymać kukurydzianą dociśnięciu plamę na kilka godzin. Sprawdź czy plama jest zmniejszone lub usunięte. Można powtarzać tyle razy, ile jest to konieczne.

  Po zakończeniu użyć szczotki do usuwania pozostałości. Jeżeli istnieje jakakolwiek barwienie w lewo, polecam wziąć przedmiot do specjalisty.

  Porady, aby pomóc utrzymać zamszowe kurtki Stain wolne od olejki do ciała

  Aby pomóc zachować swoje kurtki zamszowe czyste przez dłuższy okres czasu, nosić chustę na szyi, aby utrzymać olejki do ciała z barwieniem kołnierz (hej, ludzie mogą nawet nosić chusty modnie teraz), a jeśli mają skłonność do pocenia się, nosić koszule z rękawy.

  Jak usunąć plamy atramentu z Suede

  Jeśli masz twardą plamę na ubraniu, ponownie polecam to profesjonalnie czyścić chemicznie.

  Ale są rzeczy, które możesz zrobić, jeśli nie można dostać przedmiot czyszczony od razu.

  • Jeśli jesteś poza domem lub w pracy i uzyskać plamy tuszu na zamszu, można użyć wilgotnej ściereczki i delikatnie osuszyć plamę; powinno to pomóc w utrzymaniu plamę z ustawień. Nie nadmiernie zmoczyć szmatkę, tylko trochę wilgotne i nie pocierać plamę atramentu, ponieważ może to spowodować jego rozprzestrzeniania się.

  Eksploatacja i konserwacja Porady dla Suede

  Suede jest trochę bardziej „high-konserwacja” niż gładkich skór ziarna. To pokazuje plamy łatwo KPRU słabnie i nie może być czymś tak gładkich skór CAN; Olej po prostu plama zamszu i będzie zniszczyć drzemkę.

  • Użyj opiekuna zamszu pomóc przed uszkodzeniem wodą i barwienia.
  • zamszowa Przechowywać w taki sposób, że może oddychać; Oznacza to, że nie należy przechowywać je w zamkniętej torebki lub pojemnika. Jeśli nosić tylko element czasu do czasu i chcesz zachować kurz go użyć cienkiej blachy do pokrycia dużych przedmiotów i coś jak papierowy ręcznik na pokrycie drobnych przedmiotów, takich jak buty.
  • zamszowa Przechowywać w chłodnym dobrze wentylowanym, to pomoże zapobiec pozycji z suszeniem. Nie przechowywać zamszu w środowisku wilgotnym i zimnym, może to spowodować wzrost pleśni i pleśni.
  • Jeśli odzież zmoknąć, niech powietrze suche przed włożeniem ich z powrotem w szafie. Jeśli są zbyt wilgotne, wchłonąć tyle wody, ile można z czystym ręcznikiem przez odciśnięcie element, pozwól wyschnięcia.
  • Przechowywać zamszu z dala od bezpośredniego światła słonecznego, ponieważ może to spowodować poz zanikać w miarę upływu czasu.
  • Na buty i buty, użyć drzewa buta lub rozruchu, aby pomóc utrzymać swój kształt.

  Teraz, że masz kilka opcji do czyszczenia zamszu, nosić go! Nie trzymaj go ukryć w szafie już.

  RELATED POSTS

  • Jak czyścić zamszowe buty, czyste buty.

   Większość z nas są zwykle boi się czyścić buty zamszowe z obawy o zrujnowanie ich miękką, przyjemną konsystencję. Po tym wszystkim, są one prawdopodobne, aby zniszczony łatwiej niż zwykłe…

  • Jak czyścić zamsz, zamszowe buty i wodę.

   Suede to wspaniale wyglądający materiał, który może być bardzo trudne do utrzymania w czystości. Ten About.com film będzie oferować kilka wskazówek na temat czyszczenia plam można dostać na…

  • Jak czyścić zamszowe – jeden dobry …

   Nie wiem jak wy, ale ja kocham zamszu … zwłaszcza zamszowe buty! Suede to taki świetny materiał, ale wiele osób go uniknąć, ponieważ bardzo łatwo się brudzi i dlatego, że boją się do…

  • Jak czyścić zamszowe Meble, dobry do czyszczenia zamszu.

   Suede to świetny materiał, który jest bardzo popularny nie bez powodu, ale chyba wiesz Jak czyścić zamsz . meble zamszu stracą swój atrakcyjny wygląd. Poniższe wskazówki pomogą Ci utrzymać…

  • Jak czyścić zamszowe buty i inne …

   Przez Kori Ellis. Akcesoria Expert Zaktualizowano 06 stycznia 2016. Suede to niezwykle piękny materiał, ale dlatego, że wielu ludzi nie wie, jak czyścić zamszowe buty i inne akcesoria zamszowe,…

  • Jak czyścić zamszowe buty – On …

   Zamszowe buty są zawsze stylowy wybór. Jednak wymagają one nieco więcej niż średnio konserwacji obuwia skórzanego dobrze wyglądać na co dzień. Dobrą wiadomością jest to, że utrzymanie jest…

  Comments are closed.