Palatab

Jak czyścić pralki …

Jak czyścić pralki ...

Aby wyczyścić pralkę, najłatwiejszą rzeczą do zrobienia jest wlać dwie filiżanki (470 ml) octu lub sok z cytryny do pralki, gdy jest on pusty. Następnie należy uruchomić pralkę, pusty, na jej najwyższym i najgorętszych ustawienia. Pozwoli to pozbyć grime nagromadzenia oraz wszelkich zapachów, które zalęgły swoją czystą maszynę.

Kolejna ważna wskazówka, aby pamiętać, gdy próbuje wyczyścić pralkę jest wziąć szmatki lub małego pędzelka i zarośla wokół krawędzi drzwi, jeśli masz maszynę ładowaną od przodu, lub wokół obręczy na górze drzwi, jeśli masz komputer ładowanych od góry. Często jest to łatwe dla wilgoci tam gromadzić, powodując pleśni rośnie. Korzystanie wybielać zabić pleśni to najszybszy i najprostszy sposób, aby oczyścić pralkę.

Jeśli masz plamy barwnika wewnątrz pralki, kładąc jeden kubek (240 ml) wybielacza do pralki i uruchomienie go pusta, ponownie najwyższej i najgorętszej ustawieniu zajmie się tych plam. Wybielacz także zabić każdego powolną pleśni. Pamiętaj, nigdy nie mieszaj wybielacza z innymi rozpuszczalników lub środków czyszczących, gdyż może to stworzyć toksyczne kombinacji. Aby w pełni oczyścić pralkę, należy oczyścić z wszelkich dozowniki, które są wbudowane w urządzenia, takie jak dozownik do zmiękczania tkanin.

Plamy rdzy wewnątrz pralki, może być trwałe, nawet w przypadku czystego pralki. Zakup produktu specjalne do odrdzewiania pralek jest najlepszym pomysłem. Można je znaleźć w większości sklepów dla majsterkowiczów. Jeśli rdza jest rozległe, pralka może wymagać naprawy lub nawet wymiany. Jest to dobry pomysł, po użyciu octu, wybielacz, usuwania rdzy. lub dowolny środek czyszczący w pralce, aby uruchomić komputer ponownie, gdy puste, aby usunąć wszelkie pozostałości.

Aby uniknąć konieczności czyszczenia pralki zbyt często, istnieje kilka podstawowych wskazówek, które można wykonać. Po zakończeniu mycia ładunek odzieży, zostawić drzwi otwarte do maszyny, jeśli to możliwe. To urządzenie pozwala na wysuszenie pomiędzy obciążenia i zapobiega pleśń. Zawsze należy sprawdzić dla zwierząt, zanim skończy ładunek prania, choć. Inna końcówka jest unikać do zmiękczania tkanin, ponieważ może to być trudne do usunięcia z maszyny.

Artykuł Dyskusja

4) Milagros ma rację! Najlepszym sposobem czyszczenia pralki wyjąć wszystkie wymienne części i używać myjki ciśnieniowej i innych produktów czyszczących do czyszczenia cały brud.

Nie mogę uwierzyć w to, co widziałem, kiedy wyjąłem z tych części. Cały brud zatrzymany w filtrze i wszystko wokół środkowych częściach. Używam odkurzacza podkładkę (popularne marki) co dwa miesiące, ale najwyraźniej nie działa, jak twierdzi.

Ponadto, biorąc wszystkie elementy, oczyszczania wszystkie części i wprowadzanie ich z powrotem kosztuje dużo czasu i energii. Mam nadzieję, że mogę zatrudnić kogoś, aby to zrobić. Czy ktoś wie gdzie można wynająć ludzi do czyszczenia spryskiwaczy? Mieszkam w Los Angeles.

3) Mam Ładowana z przodu pralka i ciągle mają brud wokół obręczy gumowej. Miałem naprawy facet mi powiedzieć umieścić tabletkę Cascade w bębnie i uruchomić na najgorętszej wodzie. Nie zrobił nic, aby naprawić problem. Oczywiście, miałem zapas powiedzieć mogę kupić produkt czyszczący przez producenta – duże pieniądze! Ktoś ma jakieś sugestie?

2) @ Milagros- używam CLR czyścić pralkę. Niniejszy produkt lub jakikolwiek inny podobny wapna, wapń i usuwania rdzy zrobi wielką pracę przy czyszczeniu cały brud, brud, rdza, pleśń i pozostałości twardej wody z pralek zmywarek (zbyt).

CLR i wersje generyczne są również dość łagodny dla skóry, a najlepiej wszystkich produktów są biodegradowalne. To sprawia, że ​​produkt jest bezpieczny do stosowania w systemach septycznymi i szare systemach wodnych.

Ja po prostu zrzucić kilka kubków w mojej pralki i uruchomić go wysoko i gorące. I to zrobić kilka razy w roku, a moje ubrania zawsze świeży zapach.

1) Mam pralce ładowanej od góry, że zaczęli opuszczać moje tkaniny zapachu pleśni. I sobie sprawę, że brud zbierał się w środkowej części maszyny, pomiędzy dozownika do zmiękczania tkanin, a w mieszadło. Na początku nie był nawet świadomy, że dozownik jest wymienny.

Kiedy zdałem sobie sprawę, co się dzieje, wyczyściłem go i tkanina pachnie jeszcze świeże.

Jest bardzo ważne, aby wiedzieć, jakie są zdejmowane części i wyczyścić je okresowo. Brud ma sposób na gromadzenie się w najbardziej niezwykłych miejscach.

RELATED POSTS

 • Jak czyścić i konserwować śmierdzący …

  Przyznaję. Byłem uwagę na elegancki i seksowny wygląd pralek ładowanych od przodu, kiedy pierwszy raz przyjechałem ich na zewnątrz. Zawsze chciałem jeden. Ponadto, ergonomiczny, to więcej sensu…

 • Jak czyścić pralki …

  Wiesz, jak go używać do czyszczenia bielizny, ale czy wiesz, jak czyścić pralkę? Aby twoja podkładka do pracy i oczyścić swoje ubrania lepiej, powinno być utrzymywane w czystości, też! Jak…

 • Jak można wyczyścić wnętrze pralki

  Wszystko wymaga czyszczenia od czasu do czasu, nawet maszyny używamy do czyszczenia z! Pralka może szybko zbudować kurz i brud, powodując nieprzyjemny zapach, jeśli nie regularnie czyszczone….

 • Jak czyścić wysoką wydajność …

  Cześć! Nazywam się Samantha i jestem blogerem tyłu Wystarczy Organizowany. Uwielbiam czytać razem tu na blogu Anny. Uczyła mnie tak wiele, zwłaszcza jeśli chodzi o naturalne czyszczenia z…

 • Jak można wyczyścić wnętrze pralki

  Pralka, wraz z detergentem Persil, robi dużo ciężkiej pracy: coraz obciążenia po obciążeniu pranie świeże i czyste, a wygnaniu błoto i plamy, które czynne dzieci regularnie przynieść do domu na…

 • Jak czyścić HE Pralki …

  DIY URZĄDZENIE CZĘŚCI ZAMIENNE Większość głównych podzespołów marką FAST zamówienia – SAME DAY DOSTAWA Istnieje wiele dziedzin działalności podkładka HE które są podatne na pleśni . Jeśli…

Comments are closed.