Palatab

Jak czyścić buty zamszowe wskazówek …

Jak czyścić buty zamszowe wskazówek ...

Przez Desiree Stimpert. Buty Expert

Zaktualizowane 04 stycznia 2016.

Jeśli chodzi o opiekę nad obuwia zamszu, stare powiedzenie uncja prewencji jest warta funta leczyć Zdecydowanie Dotyczy. Zamszu i nubuku świetnie wyglądają, ale są materiały bardzo wybredny. Jedno drobne potknięcie mogłoby zniszczyć parę butów na dobre.

Jeśli zainwestowaliśmy pieniądze w parę jakości obuwia. będziemy chcieli, aby utrzymać je w dobrym stanie, zwłaszcza jeśli są one zamszu. Po zakupie parę zamszu lub nubuku buty. Pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, jest wodoodporny im.

Kontynuować czytanie poniżej

Można i należy weatherproof wszystkie swoje buty.

Żadna ilość czynników atmosferycznych ma zamiar zrobić buty całkowicie pochłaniało elementów, ale będzie nadal zapewniać dobrą ilość ochrony. Uszczelnianie niektóre rozpylacze są dla pewnych typów materiałów obuwniczych. Jeśli leczenie zamszu, użyj sprayu silikonowego sformułowany specjalnie do zamszu i nubuku, jak Kiwi Suede Protector.

Jeśli masz buty zamszowe, że są brudne lub ustawiono w plamy, jest jeszcze nadzieja. Oto kilka wskazówek dotyczących czyszczenia buty zamszowe:

  1. Użyj bloku czyszczenia zamszu. Blok do czyszczenia zamszu, zwana również gumkę zamszu, doskonale nadaje się do usuwania nawet najcięższe, najbardziej głęboko osadzony brud i plamy. Upewnij się, aby odświeżyć się w tym samym kierunku. Szczotkowanie w różnych kierunkach mogą pojawić się pewne suedes dwóch stonowanych. Można również użyć gumki gumy; tylko upewnij się, że jest czysty.
  2. Postępuj zgodnie ze szczotką zamszu. Po czyszczeniu użyć szczotki zamszu. Szczotka zamszu ma włosie, które często są wykonane z mosiądzu, które przywracają meszek z zamszu.
  3. Nałożyć hydrofobowe. Teraz, gdy już podjęte czasu, aby leczyć plamy, zachować swoją ciężką pracę poprzez zastosowanie sprayu silikonowego do butów, aby zapobiec plamy wody i plam.

Kontynuować czytanie poniżej

Te wskazówki czyszczące mogą być również stosowane w innych pozycjach zamszu lub nubuku, takich jak torebki i kurtki. Istnieje kilka innych ważnych rzeczy, o których należy pamiętać:

  • przed przeciwdziałanie dużą plamę przetestować produkt na małej, niepozornej części buta.
  • Nigdy nie należy używać szczotki drucianej lub pasty do butów na zamszu lub nubuku.
  • Używaj produktów, które są opracowane specjalnie dla materiału buty: skóra licowa, zamszu, skóry lakierowanej, etc.

Jeśli chcesz wyczyścić zamszowe buty siebie, często można znaleźć gumki zamszu i pędzle w tym samym opakowaniu, podobnie jak Kiwi Suede & Nubuku Pielęgnacja Kit. ale jeśli boisz się podjąć czyszczenia w swoje ręce w obawie przed powodując dalsze uszkodzenia, znaleźć warsztat buta blisko was i niech profesjonaliści dbać o niego.

polerowanie buty

RELATED POSTS

Comments are closed.