Palatab

Jak bezpiecznie czyścić grilla …

Jak bezpiecznie czyścić grilla ...

Wystarczy szybkie po dziś dla tych z Was planuje robić niektóre grillowanie w ten weekend! Czytam to trochę informacji niedawno i to właśnie sprawiło, że mówią „Wow! To ma tyle sensu! Dlaczego nigdy nie rozważał nawet tego wcześniej?” a także „Eek!”

Było trochę dyskusji niedawno od lekarzy w kilku różnych obszarach, mówiąc, że polecam nigdy korzystania z tych metalowych szczotek włóknach Grill do czyszczenia grilla. Tak, wiesz, te. Te, które każdy na świecie ma wiszące tuż obok ich grill na tarasie, z których korzystają, aby oczyścić wszystkie dodatkowe jedzenie przyklejonych do ich grill co najmniej kilka razy w tygodniu w okresie letnim. Tak, mamy jeden też, więc nie czuję się źle!

Częściej niż można by pomyśleć, te metalowe włosie może wypaść szczotki podczas intensywnego czyszczenia sesji i kończy się zatrzymany na powierzchni do gotowania z grilla. Następnym razem udać się gotować jakieś hamburgery, lub jakieś ładne grilla warzywa, szczeciny te mogą utknąć na jedzenie i się przypadkowo zjedzone. Problem polega na tym, że skoro szczeciny są tak cienkie, że są łatwo przegapić, jeśli utkniesz na boku grilla, i są one równie trudne do zauważenia dla lekarza który jest zadaniem jest usunięcie ich z ubogi gardła, który przypadkowo zjada jedną z tych ostrych małych włosia!

Nie jest to ładny zdjęcia w ogóle, wiem. Jest to z pewnością coś, co będę myśleć o tym chociaż kiedy czyścić grilla od teraz, i coś, co myślałem, że muszę poinformować o ty też przed rozpoczęciem tworzenia arcydzieł grilla w ten weekend!

Więc co można zrobić, aby oczyścić swój grill teraz, że te szczotki metalowe są z obrazu?

Cóż, przede wszystkim, najlepiej używać do codziennego usuwania różnych zwęglone kawałki to tylko zwykły, zmiął kulę folią aluminiową. Oczywiście, nie można po prostu chwycić ją i myć je w tę iz powrotem nad grillem, więc korzystać z niektórych długiej rączce szczypce do chwytania go w wygodnej odległości od źródeł ciepła.

Mówiąc o ogniu, ciepło naprawdę powinien być twój pierwszy plan ataku, jeśli chodzi o czyszczenie grilla. Po uruchomieniu go bardzo gorąco na kilka minut po zakończeniu gotowania, to będzie dość dużo się czyste i większość bitów żywności po prostu spalić się i spaść na własną rękę.

Jest to także dobry pomysł, aby głęboko czyścić kratki grilla, a cała grill naprawdę, kilka razy w sezonie, aby dać nowy początek. Więc nie tylko na początku sezonu wysiąść cały stary smar, który pozwolił siedzieć całą zimę. Istnieje wiele różnych produktów do czyszczenia grilla dostępne na rynku tych dni, lub można nawet użyć do czyszczenia parowego, aby pomóc moc dala nic, że nie byli w stanie wysiąść z regularnego czyszczenia.

Ja faktycznie wykorzystane kulki z folii aluminiowej do czyszczenia sporo różnych rzeczy w przeszłości z doskonałymi wynikami, więc jest to z pewnością jeden z tych „Hej, dlaczego nie myślę o tym?” chwile dla mnie. Jeśli już przy użyciu jednego z tych szczotek metalowych, jak mamy, może chcesz, aby przełączyć się do sposobu folii aluminiowej też, po prostu się na bezpiecznej stronie. I na pewno nie chcemy nikogo z mojej rodziny, aby spędzić więcej czasu w ER niż trzeba, więc myślę, że ten jeden mały eliminując ryzyko jest nie do pomyślenia dla mnie!

Czy macie jakieś inne metody czyszczenia grilla, które chcesz użyć, które pozwala na pobyt z dala od (obecnie) bał szczotką metalową włóknach?

Jeśli masz chwilę, pin to trochę informacji na Pinterest lub udostępnić je na Facebook, aby Twoi przyjaciele i rodzina wie o tym całkowicie do uniknięcia BBQing niebezpieczeństwie!

nawigacja po wpisach

RELATED POSTS

 • Jak czyścić zamszowe – jeden dobry …

  Nie wiem jak wy, ale ja kocham zamszu … zwłaszcza zamszowe buty! Suede to taki świetny materiał, ale wiele osób go uniknąć, ponieważ bardzo łatwo się brudzi i dlatego, że boją się do…

 • Jak to zrobić Yourself dwukropek czyścić …

  Pokarmy, które jesz może wpływać na zdrowie głęboko. Podobnie jak większość ludzi, to prawdopodobnie zużyte znaczną ilość mięsa dziennie. Poza tym, można jadłem pokarmów zawierających…

 • Jak czyścić Your Tongue Właściwie …

  Język ma najcięższe ilość bakterii w każdej części jamy ustnej. Niemniej jednak, wiele osób nie ma czasu, aby oczyścić swój język. Jeśli nie czyścić język prawidłowo, może mieć negatywne skutki…

 • Jak to zrobić dwukropek czyścić, jak to zrobić dwukropek czyścić.

  Perystaltyka jest zamawiający i relaks tych mięśni w przewodzie pokarmowym, a to przenosi się żywności przez układ trawienny. Porusza się również moczu z nerki do pęcherza. Perystaltyka jest…

 • Jak czyścić śmierdzącego pralkę

  Jolie Kerr Ekspert jest czyszczenie i porad publicysta. Będzie tu co dwa tygodnie pomaga odpowiedzieć na Twoje filthiest pytania. Czy jesteś brudny? Powiadom ją . Mam kilka par niesamowite Roxy…

 • Jak czyścić rzucać poduszkami, duże poduszki na kanapach.

  Rzucać poduszki dodatek można dodać kolor do salonu jako akcesorium do wygodnej sofie. Wyrzucić poduszki występować w różnych kształtach i rozmiarach, a czasami wyposażone w zdejmowaną pokrywę,…

Comments are closed.