Palatab

Jacksonville Mieszkania, mieszkanie rośliny balkonowe.

Bo gdzie mieszkasz Matters

Położony w cichej i spokojnej okolicy, Cypress Cove położony jest wśród drzew dębu naturalnego, jezior i dzikich zwierząt. Z dala od kłopotów życia codziennego, nasi mieszkańcy korzystają z naszych luksusowe udogodnienia. Czy zdecydujesz się pracować nad opalenizną lub popływać, aby się ochłodzić, nasz basen resort styl i wyraziste pokładu opalanie będzie pasowała do Twoich potrzeb. Jeśli chcesz zachować formę, nasza 24-godzinne centrum fitness rade. Oferujemy również dzieci’s plac zabaw i pokryte piknik i grill cieszyć.

Każdy z naszych przestronnych mieszkań 1, 2 i 3 pokojowe mieszkania były zaprojektowane tak, aby zmaksymalizować przestrzeń. Nasze duże otwarte przestrzenie życia sprawiają rozrywkowych wiatr i pozwalają na wiele możliwości przy aranżacji mebli. Nasze w pełni wyposażone kuchnie oferują wiele szafy i licznik przestrzeni i wiele domów oferują śniadania, bary, jak również. Każdy z naszych domów mieszkalnych i townhomes oferują pełnowymiarowa pralka i suszarka połączeń lub włączyć pralkę i suszarkę dla Twojej wygody. Każdy z naszych domów posiada także prywatny taras lub balkon z dodatkowej pamięci zewnętrznej.

członkowie rodziny Furry to tylko niektóre z naszych ulubionych mieszkańców tutaj w Cypress Cove. Zdajemy sobie sprawę, że zwierzęta są częścią rodziny i serdecznie koty i psy wszystkich rozmiarów do Wspólnoty. Z dużą ilością otwartych przestrzeni do ćwiczeń, wiemy czworonożni członkowie rodziny będzie miłość mieszka w Cypress Cove jak ty!

Bezproblemowe dzienny właśnie specjalizuje się w co Cypress Cove Nasz zespół jest tutaj, aby zaspokoić każdą potrzebę. Nasz przyjazny zespół biuro jest po prostu do nas zadzwonić, a nasz wysoko wykwalifikowany zespół usługa jest dostępna 24 godziny na dobę dla wszystkich Twoich potrzeb ratunkowych.

Nasza lokalizacja w pobliżu Regency Square oznacza, że ​​jesteśmy w pobliżu sklepów, restauracji i innych rozrywek, a można też w Jacksonville’s pięknych plaż wzdłuż Oceanu Atlantyckiego w ciągu zaledwie piętnastu minut. Centralnie położony z dala od Atlantic Boulevard, Cypress Cove minut od I-295 i 9A. Jesteśmy krótki, piętnaście minut dojeżdża do centrum Jacksonville, a tylko dwadzieścia minut do Mayport.

Social Feed

Cypress Cove Said:
21 kwietnia Wiosna jest tutaj i blisko jest lato. Oznacza to niesamowite pogoda, grill i nowe możliwości rozwoju niektórych kwiatów lub warzyw. Nie musisz ogromny ogród do osiągnięcia tego celu. W rzeczywistości oknie ogrodnictwo staje się bardzo popularne dla najemców mieszkań. Oto kilka porad i wskazówek, które Ci wysiąść na prawej nogi z okna ogrodnictwa tej wiosny. – Wybierz rośliny, które dobrze rosną w danym środowisku. Należy wziąć pod uwagę średnią temperaturą i ile światła słonecznego Twoje okno wystąpią. Kilka pomysłów, jak zacząć m.in. bazylia, papryka i zielonej cebuli. – Dodaj wysokiej jakości mieszankę zalewania do garnków. – Sow swoje nasiona o pół cala od siebie. – Woda rośliny w oparciu o ich potrzeby. Niektóre rośliny potrzebują więcej wody niż inne. Proszę o komentarz poniżej z listy co rosną na parapecie tej wiosny!

  • 11110 Atlantic Blvd
  • Jacksonville. FL 32225

Tel: (888) 617-8401

RELATED POSTS

Comments are closed.