Palatab

Inspirujące Birthday Cake Designs …

Inspirujące Birthday Cake Designs ...

Kto nie miłuje, oryginalne wzory tort urodzinowy? Kto? O! Widzę, a nie ręką podniesioną

Nie ma nic lepszego jak dobry dawką inspiracji do pobudzenia naszej wyobraźni i pokaż nam, że wszystko jest możliwe w ciasto zdobienia. Powiedziałem to wcześniej: Uwielbiam korzystać z niektórych z mojego czasu oglądając piękne i oryginalne ciasto projekty wielkich ciasto dekoratorów, które podzielają ich pracy w Internecie, który jest podstawowym elementem procesu i poszukać inspiracji każdym razem masz zamiar zacząć nowy projekt. Co zrobić, jeśli podzielić się z wami niektóre z moich ulubionych w tym poście?

Prawda jest taka, że ​​tort urodzinowy projekty są doskonałym pretekstem do podjęcia nasze pomysły dalej, nawet nie z tego świata. Wszyscy mamy urodziny, który otwiera cały wszechświat tematów możemy wykorzystać w naszych dekoracje tortów.

Weźmy po prostu odrobinę tego postu mówić o niektóre rzeczy musimy wziąć pod uwagę, aby skończyć z udanych torty wzorów, wszystkiego najlepszego ludzi i zdumiony osób trzecich.

Porady Przed planowaniu Birthday Cake Designs

Jeśli pacjent przyjmuje żądania klienta dla urodzinowego tortu, ważne jest, aby słuchać wszystkich informacji dają. Jeśli żądanie pochodzi bezpośrednio dla osoby, urodziny, jeszcze lepiej!

 • Najpierw pytaj wiek osoby urodzinowy. Czasami rok urodzenia może dać nam jakieś fajne pomysły lub wskazówki, być może sama dekada może być tematem do budowy wszystkich elementów ciasto, lub po prostu żadnego konkretnego trendu lub zdarzenia.
 • Zapytaj na urodziny osoby okupacji. Czasami wnioski pochodzą z urzędu, to będzie niesamowite, ponieważ tort urodzinowy wzory, które są wymagane dla współpracowników, placek zawiera profesjonalny aspekt osoby urodzinowy.
 • Zadaj swoje ulubione kolory, tekstury, a nawet ulubione kształty. Ta informacja pomoże Ci zaplanować kolorystykę, a także dodać pewne elementy, aby ukończyć ciasto i bawić się z projektu w subtelny sposób, aby zadowolić osoby urodzinowy, jeszcze jedno drobne szczegóły.
 • Można również zadać swoje hobby, może kochają wędkarstwo, dziania, chodzić do kina, karaoke, itd. W tym osobistym hobby może być czynnikiem, awe, że namaluje wielki uśmiech w osobie urodzinowy.
 • Zawsze zapytać, czy istnieje jakikolwiek składnik, aby uniknąć ewentualnych alergii, ani nawet dlatego, że persona urodzin nie lubi konkretny jeden i może stać ścielenie z niesamowitym ciasto projektu.
 • Nigdy nie zapomnij świece. Mówiąc to mam także doradza, aby wziąć pod uwagę miejsce na świece w projekcie. Tort urodzinowy bez świec nie jest tort!

Cóż, myślę, że z tych porad omówimy kilka kluczowych punktów dla projektów tort urodzinowy, ale hej! Jestem człowiekiem, być może nie udało mi się objąć coś i to jest ten moment, kiedy można przyjść na ratunek i zaproponować mi coś uważasz, że można dodać do tej listy ❤.

Teraz myślę, że możemy usiąść, odpocząć i cieszyć się inspiracją dla naszych tort urodzinowy tort wzorów. Życzę mogę zawierać wszystkie wspaniałą pracę znajdę, ale potem ten post będzie trwał wiecznie. Cieszmy się wtedy ten mały wybór w nie określonej kolejności.

Budowie tort urodzinowy projekt

Co może się nie udać z czekoladą? Kocham ten pomysł, to jest tak łatwe do wykonania, a sprawa jest trochę zabawy urodzin chłopiec będzie w stanie utrzymać placek Topper jako zabawka. Istnieje tak wiele cukierków można wykorzystać do symulowania skał i brud budowie. Wystarczy grać za pomocą wyobraźni i cukierki ;-).

Jeśli chcesz dodać więcej szczegółów do ciasta, można zrobić większą wersję, gdzie można dodawać drogi wokół ciasto z kilku znaków drogowych, na przykład. Jeżeli ciasto jest większe można dodać więcej samochodów ciężarowych, a nawet postacie mało pracowników.

Robot tort urodzinowy projekt

Spójrz na to słodkie tort urodzinowy! Pomysł wykorzystania robota na tort urodzinowy wzorów działa idealnie dla kogoś, kto pracuje w dziedzinach związanych z inżynierii, programowania itp Może to być również idealne dla nastolatka, który jest zainteresowany … Tak, roboty! Można spersonalizować ciasto z ich ulubionych kolorach, można także dodać niektóre inne dane, jeśli chcesz. Ten pomysł jest dobry punkt wyjścia inspiracji i można przejść do tworzenia projektu z własnym dotyku.

Kocham ten tort urodzinowy design! Zrobili dla rodzeństwa, które mają urodziny z zaledwie 3 dni rozłąki. Myślę, że ten pomysł może pokazać, co można zrobić, na przykład, dla bliźniaków rodzeństwa. Znajdź wspólny interes między nimi jakieś miejsce chcą iść, cenionych pamięci itp zrobić ciasto topper włączając je w uformowanych figur. Voila! byłoby to ciasto nigdy nie zapomnę, a każdy gość będzie po prostu zdumiony imponującym i oryginalnym wzornictwem. Zaczekaj! Pomysł w tym dwie osoby, dać miejsce dla trzech lub więcej, prawda? Cóż, może to być doskonały sposób na zbiorową tort dla biura, które obchodzi urodzin w miesiącu.

Na nic lepszego niż tort urodzinowy wzorów, które zawierają coś o swoich ulubionych wokalistów i zespołów, ulubionych instrumentach, czyli gramofonu jak ten w tym tort urodzinowy projektowania melomanów. Znalazłem to zbyt urocze. Możesz dodać wiadomość urodziny wytwórni personalizację ciasto. Kolejną wielką rzeczą, jaką możesz zrobić, to co więcej rekordów, aby dodać je wokół ciasta, w tym ulubionych urodziny persona. Można także dodać kilka magazynów muzycznych!

To był mały wybór, ale mam nadzieję, że ten post pod jakąś dobrą inspiracją dla następnych tort urodzinowy wzorów. Dlaczego nie podzielić się z nami projekt tort urodzinowy jesteś najbardziej dumny. Można także udostępniać więcej porad, pomysłów i doświadczeń na ten temat. Wszyscy sobie wyobrazić, sen i uczyć się razem tutaj! Poniższe sekcje komentarz jest twój plac zabaw :-).

Więcej stanowisk do pomocy swoich umiejętności

 • Walory wspaniałego ciasto Dekorator
 • Zabawa i wspaniałe Unikalne Pikowanie Blocks
 • Jak uzyskać ciasto inspiracji dla swoich projektów za każdym razem
 • Bajeczne, modne i Marzycielscy Stylowe Ciasta na każdą okazję
 • Ciasto dekoracyjne wzory: Cool and Fun Kit Kat Ciasta
 • Zaskakujące i realistyczne jadalne ozdoby do ciast

RELATED POSTS

 • Jak na mróz do Cake- 10 zdjęć, lody ciasto zdobienia.

  Lukier tort dwie warstwy nie musi być trudne. Nie trzeba być geniuszem matematyki, albo obficie kreatywną osobą. To jest po prostu ciasto! Będziesz wystarczy tort samolot trochę lukier, uśmiech…

 • Jak rozpocząć naukę w Cake Decorating …

  Mam zamiar dać ci to prosto – świat nauki jest tak zalany jak świat podejmowania ciasto. Powrót kiedy dinozaury przemierzały ziemię i zacząłem ciasto zdobienia, uczyłem się z książek znalazłem…

 • Jak urządzić Wedding Cake …

  Tabela tort weselny jest często punktem na przyjęciach weselnych. A ponieważ wszyscy przestaną patrzeć na tortu podczas przyjęcia, tabela ciasto jest istotną częścią ogólnej dcor recepcji….

 • Mikado – Layer Cake z czekoladą …

  Hej, hej! Jest piątek i weekend przed nami! Jestem tutaj, aby kusić Cię z tego pyszne ciasto czekoladowe w nadziei, że będzie to dla tego weekendu. Wiesz, że byłoby świetnie na stole…

 • Jak Make Easy cake pops, ciasto naukę.

  Jeden z moich najbardziej dochodowych przygodach kuchennych została nauki jak zrobić ciasto wyskakuje. Zawsze wiem, że jeśli chcę, aby mój pieczenia wodze fantazji, można po prostu zacząć cake…

 • Lemon Cake zadrapanie Przepis, cytrynowy tort dekoracje.

  Ten wilgotny pyszne ciasto na zarysowania cytrynowy przepis stał się jednym z naszych ulubionych rodziny! par cytryny cudownie z tak wielu smaków do napełniania (malina, borówka, kokos …),…

Comments are closed.