Palatab

Importowane non piwo alkoholu, importowane piwo non alkoholu.

Importowane non piwo alkoholu, importowane piwo non alkoholu.

Ach, Brema, Niemcy w 12 wieku. Renoma miasta jako słynny centrum warzenia i gdzie nasza Dziewczynka urodziła. Jej nazwa, „St. Pauli” pochodzi od starożytnego klasztoru św, w której oryginalna St. Pauli Browar został założony i zbudowany w 17 wieku. Ona świetnie smakuje i może być dobre dla naszej duszy też.

Nasz St. Pauli Girl Piwo warzone jest tylko z najlepszych naturalnych składników, bez jakiejkolwiek utraty jakości i smaku. W rzeczywistości, St. Pauli Girl warzone jest według starej regulacji żywności nadal obowiązuje na terenie Niemiec dzisiaj.

A Bawarii Duke znany jako Wilhem IV dążył do ustanowienia dalekosiężny standard, którego wszystkie niemieckie piwa były zobowiązane do naśladowania. Niemiecka ustawa Czystość 1516 stworzyła wspólny grunt dla „jak piwo jest warzone być podawane zarówno w zimie i jesienią.” Rzeczywista Dekret stwierdza: „W szczególności chcemy, że od teraz, we wszystkich miastach i wsiach, rynków, nic więcej służy do piwa niż słodu jęczmiennego, chmielu i wody w spokoju.”

Lager

Jeśli podoba Ci się dziewczyna, która ma głęboki złoty kolor, charakterystyczny smak pełne brzmienie oraz "chmielowy" Aromat, wówczas Lager jest dla ciebie. Ta dziewczyna była zwycięzca Złoty Medal dla Ameryki Tasting Institute Najlepszy Pełna kalorii niemieckiego Lager. Dwa wiersz jęczmień jary z południowej Anglii, specjalny szczep drożdży, ice-age wodę z lodowca "Rotenburger Rinne," Plus chmielu od słynnego "Hallertau Hop Ogrody" w południowych Niemczech są składniki, które dają St. Pauli Girl Lager swoją niezrównaną jakość i smak i utrzymuje się wracać po więcej.

RELATED POSTS

Comments are closed.