Palatab

IC wsparcia pacjentów Forum – Śródmiąższowe …

IC wsparcia pacjentów Forum - Śródmiąższowe ...

Właściwie czytałem tego na stronie IC w sekcji co jest śródmiąższowe zapalenie pęcherza moczowego & Zespół pęcherza bolesne, a nie po.

Diagnoza: Endometrioza, IC, PID, PCS, PFD, PN / PNE, VV, włóknisto, miednicy Zrosty, DDD, histerektomia w młodym wieku. Nie można brać estrogen powoduje painextremely złe ból.

Wdzięczny: za wszelkie wsparcie i komfort otrzymam na tej stronie.

Mój ból jest prawie zawsze, gdy odejdę, rzadko wcześniej (chyba że jestem w naprawdę złym wyrównaniem w którym ból jest non-stop). Mam łatwy przepływ bezbolesne, a następnie pieczenie rozpoczyna się około 30 sekund później i trwa od kilku minut do godziny. Na moich bardzo złych dni osiągnie swój szczyt około 10 minut po tym, jak przejść kiedy zaczynam czuć się jak moje wnętrzności są rozdrobnione nożem.

Nie mam dysfunkcji miednicy podłogi, ale mam paskudny patrząc jak mój pęcherz hydro pokazał się wrzodów kilku Hunners. Moja uro mówi uczucie bólu po oddawaniu moczu jest nietypowy, ale potem znowu jestem nietypowy przypadek na wiele sposobów. Ja też nie wydają się być o połowę diety wrażliwej, jak wiele osób w tym dziale są.

Dzięki za każdy odpowiedział! Dobry (no, nie "dobry", Ale wiesz co mam na myśli), aby wiedzieć, że nie jestem jedyny.

Donna, zgadzam się z analizą. Chciałbym zawsze trochę myślałem o tym w ten sposób, ale nie był pewien, czy miałem zamiar o tym myśleć poprawnie

Jest to szczególnie złe nocą / wczesnym rankiem, kiedy muszę wstać siku. Prawie za każdym razem, muszę wziąć Vicoprofen potem (o dziwo, to zwykle co najmniej 4 godziny od siebie).

– Chelle: Awaryjne / Critical Care VMT, RVT CVT

I rzeczywiście bólu przed i po tym, jak mocz. Mam najmniejszą ilość bólu, gdy mój pęcherz ma trochę mocz w nim, ale nie za dużo.

Thingone. Tak się cieszę, że pan wspomniał potem ból może być objawem dysfunkcji miednicy podłogi. Mój urolog podejrzewa Mam dysfunkcji miednicy podłogi. Moja gyno zbadane mnie następnego dnia, a on powiedział, że prawie 100% pewność, że nie mają PFD. Zamierzam mieć terapeuta PFD oceniają mnie (myślę, że będzie tie-break). Jeśli mam PFD wraz z moim IC, które mogą wyjaśnić, dlaczego nie mają wiele sukcesów w leczeniu mojego IC.

Donna. sprawia, że ​​pełny sens dla mnie.

Mam dokładnie ten sam objaw. Mam więcej bólu PO oddawaniem moczu niż dotychczas. Mój pęcherz zawsze wydaje się czuć lepiej z jakiegoś moczu w nim. Zawsze myślałem, że to było nietypowe dla IC. Ale dobrze jest usłyszeć, że inni mają to zbyt. Czy ktoś znalazł żadnego leczenia, który pracuje dla tego objawu?

Ból

Również. cheereo. nie wspominać, gdyby miała Hunnera wrzody czy nie. Nowy protokół do wstrzykiwania triamcynolon do owrzodzeń jest bardzo obiecująca. Pokazuje dobrą redukcję bólu i dyskomfortu w badaniach naukowych.

Zawsze jestem szczęśliwy, aby przejść przez różne opcje i strategii przed uwzględnieniem chirurgii z pacjentami. Robi to regularnie. Ona może zapisać się na sesji coachingowej lub zadzwoń!

Złota zasada tkwi w mojej głowie, bo zastanawiałem się, dlaczego mam poważne problemy z bólem po rano lub gdy wstaję we wczesnych godzinach porannych. To naprawdę sprawia, że ​​trudno spać. To może trwać godzinę lub więcej na ból ustępują. Cieszę się, że idziesz do PT, aby ocenić. Mam nadzieję, że masz dobre wieści i znaleźć ulgę szybko.

Moja Gyn wysłał mnie do PT dla IC, a nie PFD. Miałem wiele problemów z moich mięśni dna miednicy, że moja Gyn nie był świadomy, ale wysłała mnie do właściwej osoby, żeby mnie oceniać. Mój terapeuta zostały jasne światło dla mnie. Techniki relaksacyjne, pomogły mi ogromnie, gdy spalania. Jestem bardzo wdzięczny za tych wspaniałych współczucia profesjonalistów.

Diagnoza: Endometrioza, IC, PID, PCS, PFD, PN / PNE, VV, włóknisto, miednicy Zrosty, DDD, histerektomia w młodym wieku. Nie można brać estrogen powoduje painextremely złe ból.

Wdzięczny: za wszelkie wsparcie i komfort otrzymam na tej stronie.

Odczuwam ból po tym, jak dobrze, to nie znaczy, że nie czuje dokuczliwy ból wcześniej, ale kłucie, pieczenie zawsze było po.

To jest dokładnie to, co czuję. Czuję ulgę od presji pełnego pęcherza, ale potem uzyskać pieczenie dziwne uczucie po. I to wydaje się być gorzej, gdy tak naprawdę nie trzymał go jak w nocy.

Bardzo dziękuję za informacje. Spotkałem się z urologa dzisiaj, a on mi na zaplanowane cystoskopii przyszłym tygodniu. powiedział mi, aby znaleźć specjalistę IC z Ohio State lub gdzieś większy (szkoda, że ​​nie wiedział o jednym skierować mnie. Ciągle próbuje znaleźć lekarzy, i to nie jest najłatwiejszą rzeczą). On nawet wspomniane usunięcie pęcherza (która mnie zaszokowała. Myślałem, że to była ostatnia deska ratunku rzecz). istnieje kilka rzeczy, nie próbowałem (Elavil, leki przeciwhistaminowe, Elmiron, interstim itp), więc tak naprawdę złapał mnie z tropu. Nie takie rzeczy chcę usłyszeć. Idę do innego urologa w piątek (Jestem wszystko o opiniach 2nd, 3rd opinii, etc.).

BTW. Jak mogę zapisać się na sesję coachingu? Również. ja przeczytać post poprawnie? Mogę zadzwonić i porozmawiać z Jill?

RELATED POSTS

Comments are closed.