Palatab

I m A mama z nietrzymaniem moczu …

I m A mama z nietrzymaniem moczu ...

Dzięki uprzejmości Samantha Taylor

Na mojej drodze, aby napisać tę historię, ja popchnął kawałek ręcznika papierowego w bieliźnie, bo nie chcą, aby ich mokre. A po urodzeniu dwójki dzieci, prosta czynność chodzenia jest zbyt dużo dla mojego pęcherza. I cierpią z powodu nietrzymania moczu. i to jest, jak to jest.

W szpitalu po narodziny mojego dziecka, zdałem sobie sprawę, jak znieczulenie zewnątrzoponowe opadły, że miałem prawie żadnej kontroli pęcherza. Za każdym razem, chciałbym wstać z łóżka, bym opróżnić pęcherz całkowicie i mimowolnie. I został upokorzony i wstręt brak samokontroli czułam, zwłaszcza w chaotycznym czasie kiedy byłem zdesperowany, by przylgnąć do każdej strzęp kontrolę nad moim życiem. Powiedziałam pielęgniarkom, co się dzieje, ale oni go jako szczotkowane "normy po porodzie. " Tylko, że nie było.

Rozwiązania te były łatwiej powiedzieć niż zrobić dla zajęty i zmęczony nowego mama, która opiera się na kilku filiżanek kawy, aby przejść przez cały dzień. Chirurgia do rozwiązania problemu nie było dobrym rozwiązaniem, powiedziano mi, dopóki nie zostało wykonane posiadania dzieci, ponieważ poród może uszkodzić operacji.

Codziennie noszę pad maxi w bieliźnie. W rzadkich przypadkach, gdy znajdę się bez niego, jestem doprowadzona do desperackich czynów.

Następnie, cztery lata później, po urodzeniu córki znów pogorszyły mój moczu.

Codziennie noszę pad maxi w bieliźnie. W rzadkich przypadkach, gdy znajdę się bez niego, jestem doprowadzona do desperackich czynów, jak sięga po papierowy ręcznik umieścić w bieliźnie. Powoli wyciekać mocz w ciągu dnia. Niewielkie ilości, kiedy chodzę po biurze w pracy, bardziej odważny, jeśli dzieje się na energiczny spacer na zewnątrz na mój przerwy na lunch lub czasem, kiedy walczyć z moimi dziećmi. Staram się zachować moje klocki zmienione, ale wilgoć spowodowała dyskomfort do tego stopnia, że ​​już sięgnął maści pieluchy wysypka córki wcześniej. Jeśli nie zmienić klocki na tyle, może zaczną pachnieć.

Nawet grając z moich dzieci jest trudne, ponieważ toczenia się i podnoszenia moje dzieci mogą powodować mnie stracić kontrolę nad pęcherzem.

Przy okazji, spacery ćwiczeń (jedyny rodzaj ćwiczeń ośmielam się zrobić te dni) powodują mnie wyciek moczu tyle że przesiąknie do moich spodni. I nie zawsze zauważy, kiedy to nastąpi, lub dodatkową parę spodni, aby zmienić się i pozostawiły po sobie mokrą plamę na krzesło więcej niż raz.

Po raz pierwszy zauważyłem mokrą plamę, byłem przerażony i rzucił płaszcz miałem szczęście mieć pod ręką na moim krześle, kiedy udał się do łazienki, aby oczyścić. Po incydencie krześle, ja staram się być pewien, że mój pęcherz został całkowicie opróżniony przed udaniem się na spacery, co trochę pomogło, ale nie eliminuje ten problem.

Innym aspektem moich problemów pęcherza jest, że mam pilną potrzebę pee tak szybko, jak jest jakaś moczu w pęcherzu. To sprawia, że ​​codzienne czynności niewygodne, a ja czuję się jak zawsze tip-toeing dookoła, po prostu staramy się zachować kontrolę nad pęcherzem. Bieganie czy energiczne ćwiczenia ruchowe są całkowicie nie wchodzi w rachubę, chyba że chcesz pożyczyć pieluchy mojej córki razem ze swoim maść pieluchy.

Nawet grając z moich dzieci jest trudne, ponieważ toczenia się i podnoszenia moje dzieci mogą powodować mnie stracić kontrolę nad pęcherzem. To nie jest zwykle tak bardzo, że sikać w gacie jak dryblować. Stale. Chyba jestem po prostu siedzi tam. Ale co to za życie? Nie jest to praktyczny.

I już nawet wyciekły siusiu podczas seksu. Tyle jeśli chodzi o puszczenie i gubię się w tym momencie.

Taka jest rzeczywistość nietrzymania moczu. To nie jest ładna. To rzeczywiście bardzo brutto oraz wszystkie czasochłonne. Nietrzymanie moczu utrudnia moją zdolność do życia pełnią życia, łącznie z moją zdolność do bycia mama chcę być. Temat tabu, ale nie powinno być. Jest tak wielu z nas, matek, które cierpią z powodu tego problemu w ciszy. Wiem, jak bardzo bylibyśmy wszyscy korzystają ze wsparcia ze sobą i dzielenia się zasobami.

I szczerze mówiąc, jestem zmęczony milczeć. Tak zmęczony, właściwie, to mam zamiar coś z tym zrobić. Ja i mój mąż są wykonywane mieć dzieci, więc operacja jest opcja. Więc jest fizykoterapii w leczeniu nietrzymania moczu. który stał się uznanym rozwiązaniem rozwiązaniem i leczenie.

Mam zamiar poświęcić czas robi Kegels, chociaż jest to uciążliwe i chociaż jestem zajęty z moimi dziećmi i pracy i życia. Zamierzam dokonać zmian w diecie, zgodnie z zaleceniami. Zawdzięczam go do mojej rodziny lepiej. Ale co ważniejsze, to zawdzięczam to do siebie.

RELATED POSTS

 • Moczu u młodzieży, dziewczyna moczu.

  Jestem bardziej zainteresowany jej zwilżenie jej spodnie w szkole niż z zwilżania łóżku. Myślałem, że byliśmy obok tego, ale nie było dużo szczepu rodzinnym niedawno z toczącej się rozwodem i…

 • Jestem z nietrzymaniem moczu, nietrzymaniem moczu nastolatka.

  Cześć wszystkim dla was wszystkich ludzi, którzy tam są moczu jak ja, i którzy są / były z kimś, kto nie jest incontinent tutaj moje pytanie Jak powiedzieć komuś, że są zakochuje się, że jesteś…

 • Ćwiczenia Kegla dla mężczyzn z nietrzymaniem moczu …

  Krok 1: Aby rozpocząć Ćwiczenia Kegla, znajdź swoje mięśnie dna miednicy Idąc do toalety, spróbuj wstrzymać podczas oddawania moczu. Jeśli jesteś w stanie zatrzymać, a następnie uruchomić…

 • Zarządzanie moczu dla mężczyzn …

  Przypadkowa utrata moczu (YUR-in) lub mające nieszczelne lub dryblingu, nazywa niemożność utrzymania moczu (YUR – uh-Nair ee-in-Kon-tuh-nence). Wielu mężczyzn ma moczu po leczeniu raka…

 • Zarządzanie Teenage nietrzymanie moczu, nietrzymanie moczu u dziewczynek.

  Nastoletni moczu jest znacznie bardziej powszechne niż można byłoby podejrzewać, i może mieć wpływ nawet najzdrowsze nastolatków. Czy jesteś nastolatkiem który przeżywa mimowolne wydalania…

 • Histerektomia Może zwiększyć moczu …

  Czwartek, 25 października (HealthDay Aktualności) – Kobiety, które przechodzą histerektomii na łagodnych warunkach ponad dwukrotnie ryzyko konieczności ich późniejszą operację wysiłkowego…

Comments are closed.