Palatab

Homeopatyczne Medicine Zapobieganie …

Homeopatyczne Medicine Zapobieganie ...

Artykuł Narzędzia

Homeopatia ma długą historię skutecznej prewencji i leczeniu alergii i astmy sezonowych. To może wzmocnić swoje dziecko’s naturalne systemy obronne tak, że wzór powtarzających przystanków chorobowych.

Homeopatia jest jedynym systemem medycyny, która może ‘lekarstwo’ dziecko cierpi na astmę, zamiast zapewniać prostu leczeniu objawowym. Natomiast do czynienia z dzieckiem’s przypadek, homeopatyczny lekarz musi znać nie tylko objawy choroby, ze wszystkimi szczegółami, ale także historia medyczna, rodzina, ciąża i historia dostawa, oprócz cech fizycznych i psychicznych każdego dziecka. Ułatwia to znalezienie przyczyny, czynniki strącające i dziedziczne skłonności.

O szczególnym znaczeniu dla homeopata jest historia stłumienia choroby skóry. Homeopaths uważają, że gdy istnieje tendencja lub predyspozycja do choroby go najpierw przejawia się w mniej ważnych narządów w kierunku obrzeża (takich jak skóry). Jeśli ta manifestacja jest tłumione, a następnie choroba przenosi do wewnątrz w kierunku bardziej ważnych narządów (płuca, serce, mózg).

Homeopatia uważa, że ​​tłumienie wyprysk ze steroidami nie pomaga dziecku, a jedynie choroby prowadzi do wewnątrz.

Według homeopatii gdy astma znika stary egzema mogą czasami pojawić się ponownie na krótki czas, aż w końcu zanika się. To ponowne pojawienie się objawów skórnych jest postrzegana jako odwrotność procesu chorobowego i jest uważany za bardzo dobry znak prognostycznym.

Jeśli Twoje dziecko ma alergię, jest bardziej narażone na rozwój astmy. Ponad 70% osób cierpiących na astmę cierpi również z powodu alergii, które odgrywają ważną rolę w wywoływaniu zapalenia dróg oddechowych i astmy, zgodnie z National Institutes of Health.

• Alergeny (pyłki, pleśnie, sierść zwierząt, roztocza kurzu domowego, odchody karaluchów). Alergiczny nieżyt nosa, katar sienny lub jest czynnikiem ryzyka w rozwoju astmy.

• Drażniące, takie jak dym tytoniowy, nieprzyjemne zapachy, gazy, środki czystości, farby

• Zmiany pogody temperatury i wilgotności, ciśnienia barometrycznego lub silnych wiatrów

• Infekcje wirusowe i zatok (na przykład zapalenie płuc może wywołać lub nasilać astmę, szczególnie u młodych dzieci).

• Oddychanie przez usta, wykonujących w zimnym, suchym powietrzem lub przedłużonych i uciążliwych działań, takich jak średnio- biegach długodystansowych może zwiększyć prawdopodobieństwo wystąpienia astmy wywołanej wysiłkiem

• Leki (kwas acetylosalicylowy lub inne niesteroidowe leki przeciwzapalne) lub żywność (mleko, jaja, orzeszki ziemne, orzechy, soja, pszenica, ryby i skorupiaki)

• Stres obniża funkcji układu immunologicznego. Przedstawiamy każde dziecko indywidualnie i jako całość, leki homeopatyczne uważa czynniki fizyczne i emocjonalne razem.

HOMEOPATIA na astmę

Kilka lat temu, poznałem trochę pięć-letniego chłopca o imieniu John ze swoją mamą. Jego głównym zarzutem było to rozdrażnienie, suchość, łaskotanie kaszel, który może czasem przekształcić grzechotanie śluzowych piersi. Był dwukrotnie hospitalizowany z powodu poważnych ataków kaszlu. John potraktowano oba razy kortykosteroidów narkotyków dożylnie. Wreszcie został przepisany oskrzelowo-dylatacji i niesteroidowe puffers mają być podjęte przez sześć miesięcy. Jednak jego mama (pielęgniarka) nie był zadowolony z tego i starał się znaleźć alternatywę. Jej przyjaciele mowa mi je po własnych czterech-letnia córka została skutecznie leczone w moim biurze na przewlekłe infekcje ucha.

John był ciekawy i przyjazny chłopak z wielkim uśmiechem. Jego szeroko otwarte, brązowe błyszczące oczy, rude włosy i piegi twarzy odzwierciedla jego osobowość ekstrawertykiem. Jak tylko wszedł do mojego gabinetu, zaczął odkrywać bez wahania. Złapał mnie otoskop (przyrządu do badania ucha), starając się zrozumieć, jak to działa. Kiedy jego mama zabrała go z dala od niego, John był bardzo sfrustrowany, jego twarz stała się czerwona i krzyczał przez dobre pięć minut.

Ja nauczyłem się od Jana’a mama, że ​​może on być bardzo drażliwy, niecierpliwy, i łatwo sfrustrowany, gdy przerwał w swoich działaniach. Gdy miał kolkę jako dziecko, a nawet ostatnio, jego wrażliwość na ból był ekstremalny. Mógłby być niespokojny, marudzenie, chcąc wiele rzeczy, ale nie chciał je od razu, gdy zaproponowano mu je. Jego kaszel często zdarzało się, kiedy był zły na jego najstarsza siostra, gdyby nie zrobił’t dostać to, czego chciał.

I przepisane Jana homeopatyczny rumianku Chamomilla, który natychmiast zwolniony jego astmy. Po czterech miesiącach homeopatycznych opieki, John’a mama była szczęśliwa, aby zobaczyć jej syn nie tylko wyleczyć astmę, ale także szczęśliwsi i zrównoważony emocjonalnie.

WNIOSEK

homeopatyczny lek jest dostosowany lekarstwo. Długość leczenia, dawkowanie i częstotliwość są bardzo specyficzne dla pacjenta i zależą od tego, jak głęboka i odwracalna patologia jest. Moc i piękno homeopatii polega na indywidualnym podejściu do każdego holistycznego pacjenta. Z mojego doświadczenia, to może zająć co najmniej kilka miesięcy, aby ustabilizować dziecko’s zdrowia przed utwardzeniem.

(Ten artykuł jest podana jedynie ogólną informację i nie ma na celu doradzania lub leczenia dowolnego stanu lub choroby. Należy skonsultować się z wykwalifikowanym pracownikiem służby zdrowia przed dokonaniem jakichkolwiek zmian w leczeniu, diety lub stylu życia).

Referencje

RELATED POSTS

 • Leki homeopatyczne dla grzybicy …

  Czym jest grzybica? Jakie są jej przyczyny i objawy? Zakażenia grzybicy lub grzybica, jak wskazano powyżej, są grzybicze choroby skóry. Rodzina grzyby zwane dermatofity powoduje te infekcje,…

 • Medycyna i homeopatyczne Badania …

  CENTRAL RADA Homeopatia Krótki tytuł i rozpoczęcia: Wchodzą one w życie z dniem jej publikacji w Dzienniku Urzędowym. Kolegium i dołączone szpitala (y) powinny spełniać minimalne standardy…

 • Leczenie homeopatyczne na drożdżach …

  Homeopatyczne leczenie drożdże na skórę wykorzystuje kombinację leków homeopatycznych w leczeniu przerost Candida, drożdże odpowiedzialne za większość zakażeń skóry u ludzi. Zarówno mężczyźni…

 • Homeopatyczne Zarządzania reumatoidalnego …

  Homeopatia uważa stawów jako problem konstytucyjny i traktuje go odpowiednio. Homeopatia może okazać się wielkim dobrodziejstwem dla wszystkich osób cierpiących na reumatoidalne zapalenie…

 • Naturalne Leczenie i zapobieganie …

  Dziś pokazujemy wam proste sposoby zapobiegania hemoroidy, jak i naturalnych metod leczenia tych, którzy już cierpią z nich. Nie przegap! Określenie „hemoroidy” już pokazuje ich niewygodnej…

 • Leki homeopatyczne Dla Biegunka …

  Co to jest biegunka? Biegunka jest przejście z luźnych, wodnistych stolców występujących częściej niż trzy razy w ciągu jednego dnia. Jest to powszechny problem, który zwykle trwa dzień lub dwa…

Comments are closed.