Palatab

Homeopatia Skuteczne odpowiedzi …

Homeopatia Skuteczne odpowiedzi ...

Rozważmy Homeopatia dla Kryzysu Przed Leki przeciwdepresyjne

leki homeopatyczne, nie powodują efektów ubocznych konwencjonalnych leków, która jest ulgę pacjentom, a zazwyczaj pracują tak samo szybko, a często nawet z większym stopniem powodzenia niż leki przeciwdepresyjne. Ponadto prawidłowe leki homeopatyczne odnosi się nie tylko stan psychiczny pacjenta, ale wszystkich innych dolegliwości fizycznych, jak również. Innymi słowy, jeśli osobnik cierpi z powodu depresji, migreny oraz astmy, odpowiednie leki homeopatyczne będą obejmować wszystkie trzy warunki zamiast wymagającego przeciwdepresyjne, leki przeciwbólowe i oskrzela. W wielu przypadkach, nawet jeśli osoba cierpi głównie z powodu problemów umysłowych i emocjonalnych, na przykład, depresji, niepokoju, i trudności koncentracji, on może przyjmować trzy różne leki psychotropowe, a nie tylko lek przeciwdepresyjny. Dodatkowa komplikacja leków farmaceutycznych do leczenia depresji jest wspólna trudności zaprzestanie stosowania leków. Wiele z tych na leki przeciwdepresyjne, zwłaszcza Effexor, trudno, a czasem niemożliwe, aby zaprzestać stosowania leków. Gdy ¥ są w stanie to zrobić, może upłynąć sześć miesięcy do roku, często z pomocą Prozac.

W tym artykule znajdują się dwa przypadki zaczerpnięte z oryginalnej edycji naszej książce, Prozac bezpłatne (Prima Prasa: Rocklin, Kalifornia, 1999). Chociaż pisaliśmy artykuły numbous tej sprawie od tamtego czasu, to nadal dwa z naszych ulubionych przypadkach i bardzo pouczające.

Ronny, czterdzieści lat, pracował jako agent biura podróży. Jej wczesne lata nie były łatwe. Dorastała we włoskiej dzielnicy w Nowym Jorku. dziadków Ronny podeszła z Mediolanu. Jej matka miała trzecie dziecko w wieku trzydziestu dwóch dziecko zmarło, a ona doznała załamania nerwowego. Ronny i jej brat zostali wysłani do katolickiego sierocińca. Trzymali się odpowiedzialni za śmierć dziecka. Ronny krzyknął się spać każdej nocy, że ona tam była.

W końcu wrócił do życia z rodzicami. Gdy Ronny miał czternaście lat, jej rodzice rozwiedli się ostatecznie. Przesyłane z powrotem do sierocińca po raz kolejny otrzymała pomoc od zakonnic. W tym czasie miała objawienie w postaci nawiedzenia. Otrzymała instrukcje, aby mówić prawdę i nie bać. Po tym, że miał odwagę przeciwstawić się ojcu.

Niechęć chwycił w żołądku Ronny jest. Ilekroć myślała o matce lub o zdrad, „żołądek wyjdzie z jej ust” a ona mdłości. Kochała sałatki.

Ronny intensywne uczucia zazdrości, zdrady, niechęci i konieczności dochodzenia oprócz jej wymioty, nasilenie przed deszczem i miłości sałatek doprowadziły nas do przepisywania Elaps (wąż koralowy). Pacjenci mogą potencjalnie potrzebne leki homeopatyczne z królestwa roślin, mineralnych lub zwierzęcych. Te wymagające leków na zwierzętach, jak Ronny, wykazują cechy atrakcyjności, konkurencji, przetrwania, seksualności, dominacji i uległości, ofiary i agresora i drapieżników i ich ofiar. Te wymagające leki homeopatyczne snake zazwyczaj mówią o podejrzliwości, zdrady i manipulacji, a nawet mogą używać takich terminów jak „dwulicowy”, „za plecami” lub „rozwidlony język”. Te wymagające Elaps mają zwykle nieco łagodniejsze osobowości niż tych wymagających Lachesis (Bushmaster) grzechotnik cascavella lub horridus (brazylijski lub północnoamerykański grzechotnika), Naja (Cobra) i wiele innych. To jest powszechne w tych wymagających Elaps, aby zobaczyć problemy żołądkowe, wraz z wyraźnym pragnieniem lodu, sałatek i pomarańczy. żywności lub napojów na zimno może nasilać dolegliwości żołądkowo-jelitowe.
Kiedy zobaczyliśmy Nancy dwa miesiące później, był bardzo zadowolony z jej reakcji na lek. Jej postawa była znacznie bardziej pozytywny. Czuła się bardziej oderwana od jej rodziny i już nie było zbieranie się na mdłości.

Dwa miesiące później poinformował, że jej uczucia wobec jej rodziny były znacznie mniej intensywny pomimo sporu rodzinnego nad posiadłości dziadka po niedawnej śmierci. Ona nadal czuje się dobrze fizycznie i mniej boją się wysokości. Dwa lata po podjęciu Elaps, ona nadal czuje się dobrze i nie wymagają dalszego leczenia.

Moje życie jest bezpłodna

„Lubię doradztwo. Mam znajomości liczby spraw. Jestem tam dla nich, ale gdy zacznę wyrażać własne potrzeby, moi przyjaciele opuszczają. Moja praca nie spełnia, nie mam partnera, ani nikogo na horyzoncie. Większość mojego życia jest niepłodna, z wyjątkiem mojej duchowości. Po spędzeniu dwóch lat w Korpusie Pokoju w Afryce, ja zakochałem się w ich rodzimych tradycji i religii, i to ja nadal ćwiczyć. Uważam, że połączenie ze wszystkich stworzeń natury-muzyki, magii, a ofiary zwierzęce-bardzo satysfakcjonujące. Jestem częścią rdzennej społeczności duchowej, głównie afrykańskich.

Mam problem z mężczyznami. Mój wujek nadużywane mnie jako dziecko i miałem kłopoty odkąd przyjmowanie ludzi u władzy. I odzyskane wspomnienia molestowania seksualnego siedem lat temu i nie były aktywne seksualnie od. Przez długi czas miałem przywiązanie do samobójstwa. W najważniejszych chwilach cierpienia, to jak bym się pocieszyć. Kiedyś myślałem o utonięcia lub pigułek lub jazdy z klifu. W pewnym momencie myślałem o strzelanie sobie w gabinecie mojego terapeuty. I był hospitalizowany z powodu depresji raz. To przede wszystkim beznadziejności o uczucie jakbym nigdy nie wypełni pustki. Życie mojego syna koliduje z moim mogąc mieć życie.

Ból pochodzi z poczuciem, że nie mogę spełnić swoje pragnienia, bo jestem z nadwagą i średnim wieku. Nie mam dużo zaufania do ludzi jak partnerów. Jaka jestem naprawdę stara jest duchowym połączenia. Byłem dwukrotnie żonaty. Moje pierwsze małżeństwo było emocjonalnie jałowy dla mnie, a drugi był nadużyciem. Moje pieniądze idą głównie do podstaw i na potrzeby mojego syna.

Gdyby spróbować zaangażować się w życiu innych i staram się pogłębiać relacje, ja nie. Więc przekonać się, że to po prostu będzie utrzymywać się dzieje w ten sposób. Czuję się głęboko pusty, rozdrobniony. Ułamek. Życie Znam się przez czterdzieści pięć lat i życiem I okazało się, jakieś siedem lat temu. Kazirodztwa rozpoczęła się w dzieciństwie i kontynuowane aż do okresu dojrzewania. Pamiętam, że samotna i nie chce być sama. Właściwie byłam zupełnie sama od samego początku. Nigdy nie czułem dołączone do nikogo. Zawsze byłam nieśmiała i izolowane. Wierzyłem, że moja matka kochała moją siostrę bardziej niż mnie. Byłem mądry i naukowy i nigdy nie miał wielu przyjaciół. Moi nauczyciele postrzegać mnie jako spokojny, cichy i miły. Usiedli obok mnie na problem dzieci więc chciałbym mieć dobry wpływ na nich. „

Kochanek czekolada, Nancy ssać także cytryn jako dziecko i jedli sól z dłoni. Poskarżyła częstego niepokój w brzuchu i ucisk w gardle, słabe kolana, suche usta, gazu, bezsenność, zmęczenie, wysiłkowe nietrzymanie moczu, i parcia na mocz w ciągu całego dnia.

Na podstawie Nancy głębokim poczuciu izolacji, niespójność i trudności z łączenia, jej silnego przyciągania do zwierząt, jej odległości od swojego syna, kiedy był niemowlęciem i uczucie, nawet teraz, kiedy ograniczenie jej wolności, a jej apetyt na czekoladę, daliśmy jej homeopatyczne czekolady.

Czekolada jest lekiem roślin, a rośliny są odpowiednie dla delikatnych, bierna, emocjonalne ludzi. Należy do rodziny Malvalae, których problemy są przywiązanie i oderwanie się w związkach, wyobcowania i pielęgnowaniu. Czekolada jest sklasyfikowany w ostrej miazmy, który ma poczucie życia lub śmierci, a tu nagle bezpośrednie niebezpieczeństwo lub zagrożenie. To uczucie jest dobrze przedstawione we śnie Nancy z growling, warczenia psów i kotów. Osoby wymagające leku odczuwać brak wychowanie i izolacji. W czasie ciąży, kobiety w ciąży mogą odczuwać pragnienie, aby płód z łona, a nawet żałuję, że nie były w ciąży. Silne pragnienie czekolady jest również typowe dla osób, które potrzebują tego leku.

Nancy zgłoszone trzy miesiące później, że czekolada pomógł ją znacznie. „Zacząłem czuć się pełniejsze i mniej niespokojny prawie od razu. Uczucie wielkiego otworu została prawie zniknęły. I przestał jeść kompulsywnie rozpoczął śpi, gaz zmniejszone, a ja czułem się szczęśliwszy i bardziej związany. Poczucie izolacji lewo. „

Nancy nadal znacząco poprawić. Uczucia izolacji były łagodne i rzadko, ale pustka nigdy nie wrócił. Po raz pierwszy w życiu czuje się jak dorosła osoba dorosła. „Jestem bardziej zdolny do dawania i otrzymywania miłości. Poczucie izolacji nie zmieniło konsystencję. To nie jest tak osobiste. Moja praca jest o wiele bardziej satysfakcjonujące i mam dużo zabawy w ostatnim czasie. „

Nancy przeżywało okres migreny, która odeszła po powtórzeniu tego samego leku. Ma również zwierzyła się więcej o jej ciąży z synem. Miała Nienawidziłem ciążę, bo czuła mdłości przez cały czas. Bez żadnej pewności, że wiedziała, co zrobić z dzieckiem, bała samookaleczeniu lub tracąc go i utrzymuje się w pewnej odległości. Nancy cierpiał ogromne przekrwienia jej piersi podczas karmienia, co było bolesne i nieprzyjemne. Dowiedzieliśmy się później, że Nancy został uzależniony od czekolady na całym jej życiu. Jej mama nie pozwoli jej kupić batony i jeden z najważniejszych swoich doświadczeniach uczelni był o wolność kupić pręty Hershey kiedy tylko na to ochotę. Znaleźliśmy ambiwalencję o bycie w ciąży i macierzyństwa charakterystyczne dla kobiet potrzebujących czekolady.

Nancy potrzebne pięć dawek Czekolada w ciągu dwóch lat. Głęboka pustka i izolacja nie wrócił w tym czasie, jej bóle rozwiązana, a jej trawienia i bezsenność znacznej poprawie. Była o wiele bardziej zadowoleni ze swojej pracy i jej związek z jej syn stał się o wiele łatwiejsze. Nancy czuł na tyle dobrze, że nie jest już potrzebne homeopatycznych opieki.

Nie traktuj Yourself -Find homeopata

RELATED POSTS

 • Homeopatia – Integracyjne Doktorze …

  Dlaczego Homeopatia? 1) Jeśli chcesz, aby uniknąć skutków ubocznych konwencjonalnych leków W przeciwieństwie do wielu rodzajów leków dostępnych homeopatia nie powodują efektów ubocznych. Nie ma…

 • Homeopatia, opatentowany Auroh s homeopatyczne …

  Jak Homeopatia Works Hipokrates „ojciec medycyny” starożytnej Grecji powiedział były dwa U. z Uzdrowienie: Ustawa przeciwieństw i Prawo Similars. Homeopatia traktuje pacjenta z zastosowaniem…

 • Homeopatia dla niemowląt refluks …

  Niewiele rzeczy są bardziej dokuczliwe w nowym mama niż płacz, wybredna dziecko, które pluje w górę lub wymiotuje często, a który może być nawet odmawia jedzenia ze strachu przed bólem, który…

 • Homeopatia zdrowszego sposobu, aby …

  Na znacznie bardziej poważnie, depresja może być tymczasowy doświadczenie mijania lub głęboko niepokojący stan, który może prowadzić do samobójstwa. Z wyjątkiem przypadków drobnych stanów…

 • Czy plemnikobójcze lube skuteczne

  Mam za sobą długi czas czytelnika i zdają sobie przypomnieć miałeś problemy z antykoncepcji i lęku, depresji. Mam 4 miesiąca życia, a niedawno wróciła na mini-pigułki, aby zapobiec kolejnej…

 • Homeopatia bezpieczne i skuteczne …

  Janet Levatin, MD, pediatra Kaszel z zadu jest bardzo charakterystyczny, a brzmi to jak pieczęć szczekanie. Dzieci z zadu często chrapliwy oddech brzmiące (zwany stridor) i ochrypły głos. Zad…

Comments are closed.