Palatab

Holistyczne Family Healthcare, medycyna holistyczna dla POChP.

Holistyczne Family Healthcare, medycyna holistyczna dla POChP.

Uwaga New Holistic rodzinny
Zdrowia, pacjentów PC:

Nowy naszego całościowego praktyce? Kliknij tutaj nowe informacje pacjenta i formularze do pobrania.

Wprowadzenie Elaine Hardy, MS, Rn, C APN

Elaine Hardy, MS, RN, APN, C to płyta certyfikat Rodzina Nurse Practitioner. Ona podąża ścieżką swego zmarłego matka, Carol Alexander, który był Holistic pielęgniarka i licencjonowany akupunktury. Elaine wyjaśnia, że ​​został podniesiony z wartościami holistyczne i że "to w moich genach!" Po spędzeniu wielu lat pracujących przy Saint Barnabas Medical Center, Elaine szybko zdali sobie sprawę, że wspólna pasja matki dla holistycznego zdrowia, i chcieli być w stanie zaoferować więcej niż jej pacjentów badań diagnostycznych i leczenia. Zostawiła warunkach szpitalnych i dołączył praktykę matki trenować z Carol, a do uzyskania rok szkolenia akupunktury, jak również inne szkolenia holistyczne. Wkrótce po odejściu matki, ona przejęła praktyki i otworzył Holistic Family Healthcare, komputer. Z ponad 20-letnim doświadczeniem w dziedzinie onkologii, Zdrowia Kobiet, pediatrii i medycyny alternatywnej, Elaine przynosi obszerną wiedzę i pasję o uzdrowienie ciała naturalnie i leczenie przyczyny choroby, a nie tylko objawy. Elaine ma szczególny interes w Biomedycznej podejścia do zaburzeń ze spektrum autyzmu i ADHD i jest członkiem mapy (Akademia Medyczna Dziecięcej Special Needs). Zobacz nasze zasoby i linki do strony Więcej informacji na temat zaburzeń ze spektrum autyzmu.

Witamy Holistic Family Healthcare

Holistyczne Family Healthcare, PC Jest to holistyczna praktyka pielęgniarka, która specjalizuje się w holisitc leczeniu ADD, ADHD i autyzmem i znajduje się w Hackettstown, Warren County, NJ. Jesteśmy NJ oparte ośrodkiem medycyna holistyczna i oferują naturalne i holistyczne rodzinę i medycyny alternatywnej dla pacjentów strefy NJ.

Naszym celem jest pomóc ludziom odnaleźć i zrozumieć przyczyny ich problemów zdrowotnych i kierować je na ich drodze do lepszego zdrowia.

Szukamy różnych przyczyn problemów zdrowotnych i wykorzystywać naturalne podejście holistyczne, jak leczenie. Dietetyczne i zmiany stylu życia, suplementy diety, zioła i leki homeopatyczne są zawsze korzystne sposoby leczenia. Leki są zarezerwowane w ostateczności w holistycznych zabiegów, ponieważ często maskować objawy choroby, a nie zajęcie przyczyny.

Żaden pacjent kiedykolwiek pospieszne, a średnia 15 minut wizyta nie istnieje w Holistic Family Healthcare. Godzinę lub więcej jest zarezerwowana dla każdego pacjenta, co daje czas, aby omówić swoje obawy, zadawać pytania, a także uczestniczyć w swojej opiece.

Elaine ma szczególny interes w Biomedycznej podejścia do zaburzeń ze spektrum autyzmu i ADHD i jest członkiem, jeżeli MAPS (Akademia Medyczna Dziecięcej Special Needs). Zobacz nasze zasoby i linki do strony Więcej informacji na temat zaburzeń ze spektrum autyzmu.

Jesteśmy dumni mogąc służyć Warren County, NJ, Morris County, NJ, Sussex County, NJ, Monmouth County, NJ, a Hunterdon County, NJ. Oferujemy również zabiegi holistyczne i alternatywne pacjentom w Northeastern PA i widzimy także pacjentów z obszaru Upstate Nowy Jork.

Kod pocztowy: 07840 Kod dostępu: zdrowie

RELATED POSTS

 • Medycyna holistyczna, medycyna holistyczna POChP.

  Drukować i eksportować streszczenia do wykorzystania w ocenie Definicja Medycyna holistyczna jest coś, że alternatywne lekarzy medycyny tradycyjnie używana jako podstawa do ich leczenia. Jednak…

 • Homeopatyczny Medycyna holistyczna …

  Artykuł Narzędzia Dla wielu, zwłaszcza kobiet, układowy kandydoza może poważnie wpływać na jakość życia. Wielu z nas kojarzy się infekcji Candida tych irytujących i przerażających drożdżycy….

 • Medycyna holistyczna co to jest …

  Holistyczne praktyków medycyny uważają, że cały człowiek składa się z części współzależnych i jeśli jedna część nie działa prawidłowo, wszystkie inne części zostaną naruszone. W ten sposób,…

 • Medycyna holistyczna depresji …

  MEET DR. NORM SHEALY – HOLISTYCZNA PAIN DEPRESJA SPECJALISTA Norman Shealy jest jednym z wiodących światowych ekspertów w bólu Zarządzanie depresja. Był pierwszym lekarzem specjalizować w…

 • Medycyna dla POChP, lek na POChP.

  Poniżej znajduje się lista warunków, które zostały przedstawione w leczeniu POChP. Mogą istnieć inne, które są pomocne, jak również, a może się okazać, niektóre bardziej skuteczne niż inne….

 • Integracyjne Medycyna, holistyczne lekarstwo na lęk.

  Integracyjne specjaliści medycyny na UW Zdrowia w Madison, Wisconsin, oferują usługi, które przyciągają zarówno konwencjonalnej i komplementarnej medycyny. Poświęcony pomaga osiągnąć swój…

Comments are closed.