Palatab

Hipoglikemii Health Association …

Hipoglikemii Health Association ...

przez Jurriaan Plesman Ba ​​(Psych), Post Grad Dip Clin Nutr

Znalezienie termin -gt; Ctr + Znajdź Term

Badając ataki lęku i fobie należy dokonać rozróżnienia między prawdziwym strachem i irracjonalnego strachu.

Chciałbym rozwinąć ten wykorzystaniem wiedzy o biologii co do tego, co się dzieje, gdy doświadczamy lęku.

Gdy mamy do czynienia z tygrysem, albo mamy do czynienia z wszelkiego rodzaju urazu, smutku, odrzucenia ukochanej i tak dalej, ciało zalewa system z adrenaliny, hormonu intensywnych działań i strachu lub walki. Hormon ten pomaga nam radzić sobie z „niebezpieczeństwem”.

Kontroluje poszczególnych narządów organizmu, aby przygotować nas do walki lub ucieczki. Reakcje te są poza kontrolą naszej świadomości i mogą być odpowiedzialne za dziwnych objawów fizjologicznych.
SNS rozszerza źrenice naszych oczach wyłącza narządy trawienne, zwiększa palpitacje serca, rozluźnia mięśnie gładkie oskrzeli i oskrzelików, co prowadzi do problemów z oddychaniem „”. Mięśni gładkich przewodu pokarmowego jest hamowany, więc perystaltykę zatrzymuje zwieracza pęcherza również umów i ściany pęcherza relaksuje. Może to doprowadzić do mimowolnego oddawania kału, znany także jako encopresis . Naczynia krwionośne podaży do mięśni szkieletowych są rozszerzone. Nadczynność SNS może otworzyć się naczynia krwionośne i zalać twarz, szyję i uszy rumieniąc. Inne możliwe objawy to: zawroty głowy, drżenie, drżenie, (jak przy okazji rozmów w obecności ludzi), zaburzenia trawienne, zaburzenia połykania, nudności, wymioty, lub lęk wymioty lub biegunka, zaburzenia rytmu serca (uderzenia nieregularne serca), kleszcze i niespokojny nogi, nadmierna potliwość, depersonalizacja, nietrzymanie moczu, impotencja, powtarzające się myśli, rozmyślań, anhedonia. Jest oczywiste, że te psychiczne i fizjologiczne reakcje pomaga przygotować ciało do forsownych i szybkich działań w obliczu zagrożenia środowiska. SNS przekierowuje energię od wegetatywnej do układu mięśniowego.

Należy pamiętać, że w niepokojów widzimy wiele objawów – takich jak kołatanie serca, rozstrój żołądka i zaburzenia trawienia i tak dalej – to są dzieła SNS. Działania na układ pokarmowy jest często określany jako układu nerwowego jelitową.

Tak więc ta reakcja strach jest ważnym mechanizmem przetrwania w obliczu realnego zagrożenia.

Pytanie brzmi, jak jest to związane z atakami lęku lub irracjonalnych obaw, że może zburzyć życie ludzi.

Kluczem jest adrenalina. Pytanie brzmi, dlaczego organizm produkuje nadmiar adrenaliny znikąd, bez spustu w środowisku, powodując nam na niewytłumaczalne ataki lękowe, fobie i kołatanie serca? Hipoglikemia może spowodować zrzucić magnezu z moczem, zachwiania delikatnej równowagi magnezowo-wapniową. Może to spowodować nadmierne wydzielanie adrenaliny i przyczynić się do nadciśnienia (wysokie ciśnienie krwi) oraz kołatanie serca, niepokój i wahania nastroju. (Hemat RAS 2003, strona 38 i tutaj). Gdy niedobór magnezu, wapnia może wyciekać w tkankach miękkich i spowodować ich uszkodzenie – to jest zwapnienie. Mark Mayer p15

Funkcja adrenaliny konwersji przechowuje cukru w ​​organizmie w postaci glikogenu w glukozę. (Patrz rysunek)

Glukoza jest prekursorem biologicznej Energy nazywa (ATP), który jest niezbędny do wytwarzania relaksujące i czuć się dobrze neuroprzekaźników. takie jak serotonina.

Tak więc, gdy mózg (w rzeczywistości oś HPA) wykrywa się niski poziom cukru we krwi, wysyła się komunikat do hormonalnej nadnerczy wlać adrenaliny w systemie. To podnosi poziom cukru we krwi i znowu karmić mózg, ale również powoduje, że czujemy strach bez zewnętrznego obiektu strachu. Lęk jest irracjonalna.

Adrenalina nie tylko aktywuje SNS, ale jest również skupienie hormonu, co zmusza nas do skupienia się na każdej możliwej „niebezpieczeństwo” kosztem czegoś innego. To powoduje, że „przeżuwać”. Zatem nadwyżka produkcji adrenaliny leży również u podstaw zaburzenia obsesyjno-kompulsywne (OCD) i zespołu stresu pourazowego (PTSD).

Tak więc teraz pytanie dlaczego mózg pozbawione energii powodując jej wywołać hormonów stresu ??

Jest wiele powodów, ponieważ istnieje wiele stanów chorobowych, które interferują z właściwym wchłaniania glukozy, takie jak różne zaburzenia trawienia, metale ciężkie zatrucie wymiana podłoża cynku, celiakia, choroba Crohna i wrzodziejące zapalenie jelita grubego, niedoczynność tarczycy i nadczynność tarczycy. Lista nie ma końca.

Jednak większości przypadków z głodu energetycznego w mózgu z powodu insulinooporności. który blokuje przeniesienie glukozy (i innych składników odżywczych) przez błony komórkowe. To może doprowadzić do hipoglikemii zespołu. z wielu objawów psychicznych i fizycznych.

Warunek ten może być testowany z cztery godziny testu medycznego do hipoglikemii. Może być również testowany z magazynu badanie Żywienie Zachowanie (NBI) i hipoglikemii kwestionariusz. Jeśli jesteś wysoki wynik może być hipoglikemii.

Leczenie nielekową tego warunku dzieje hipoglikemii Diet.

To pokazuje, że różne formy chorób psychicznych (naprawdę chorób mózgu) są ze względu na wartość odżywczą Disorder.

Stryer, Lubert (1988), biochemia, WH Freeman and Co, NY

w Faza depresyjna z zaburzenia dwubiegunowego typu może być korzystne biorąc pod uwagę dodanie L-fenyloalaniny (lub tyrozynowej) plus witamina B6 (pirydoksyna), który ulega dekarboksylacji do fenyloetyloamina (PEA), które, jak wykazano, mają działanie antydepresyjne w mózgu. Jednakże takie uzupełnienie lub leczenie powinno pod ścisłym nadzorem lekarza lub innego pracownika. Dwa badania PubMed. W Birkmayer et ALS. (1983). HC Sabelli, JI Javaid 1995, H Sabelli et als. 1996. Patrz także M.R.Werbach podsumowanie dwubiegunowa tutaj. Dla bardziej terapie żywieniowe patrz: Alternatywny zdrowia psychicznego.

Zawstydzony – Jednym ze źródeł sugeruje: „Najprostszy sposób umożliwiający układ nerwowy para-sympatyczny obniżyć lęk jest użycie 7-11 oddech Oznacza to, że wdech licząc do 7, krótko przytrzymaj, a wydech lekko licząc do 11. . Nie ma znaczenia, jeśli trzymać się liczyć 7-11 lub innej kombinacji, upewnij się, że poza oddech jest dłuższy niż wdech. Ćwicz technikę oddychania w spokojnym miejscu, a następnie użyć go uspokoić bicie serca i ochłodzenia zaczerwienienie twarzy, gdy jest to potrzebne. Źródło

Należy jednak zdawać sprawę, że jest to technika Zarząd nie może „leczyć” bazowego nieprawidłowości biochemicznych odpowiedzialnych za objawy.

Warto też wypróbować hipoglikemiczne Diet.

Proszę omówić ten artykuł z pracownikiem opieki zdrowotnej, lekarza lub lekarza odżywczej lub terapeuty.

Również wypróbować biorąc LECYTYNA aby uaktywnić Układ przywspółczulny jak opisano powyżej.

Niemiarowość lub nieregularne bicie serca powinna zawsze być wyrejestrowany z lekarzem i często mogą być traktowane z suplementacji magnezu.

Czy niski carb dieta prowadzi do tych zagadnień? Ja zajmuję się tym od roku – lęk, problemy ze snem, zawroty głowy itp Ja byłem na Lorazepam na kilka miesięcy, ale teraz robi wydaje się rozwiązać ten problem, po prostu go zamaskować. Byłem na diecie niskowęglowodanowej rok przed i zauważyłem, że kiedy moje problemy ze snem zaczęło, co prowadzi do niepokoju, a wszystkie objawy nadczynność układu nerwowego kiedy idę do łóżka. Proszę, jeśli możesz, to jest możliwe, diecie niskowęglowodanowej jest źródłem mojego problemu?

Jurriaan Plesman mówi:

Nie wiem, ile w tym artykule meanss; Nie jestem bipolarny, ale prawie wszystko zostało napisane dla mnie. I naprawdę potrzebują pomocy, ale nie może zdobyć.
Dziękuję za artykuł.
mamusia

Gary Martin mówi:

Gdy nerw błędny jest stymulowane podczas wypróżnienia i przywspółczulnego układu nerwowego zaczyna dominować powodując skrajne zmęczenie, zawroty głowy i mgła mózgu, co narkotyki itp można podjąć, aby temu zapobiec?

Jurriaan Plesman mówi:

To jest pytanie, medyczny, który powinien być skierowany do lekarza.

Potrafię docenić nadzieję, świeżego spojrzenia na zagadnienia lęku i fobii, ale niestety nie widać żadnych twierdzeń w tym artykule, inne niż to fobie i lęki są ewentualnie problemy trawienne?
Mówisz poważnie?

Jesteś naukowcem, na litość boską, a tu jest artykuł, który jawnie ignoruje że korelacja nie oznacza związku przyczynowego.

Ten rodzaj artykułu jest bardzo niebezpieczne dla ludzi, którzy próbują się pogodzić i przyjąć, że mogą one mieć prawdziwy problem psychologiczny – nie jest chorobą, ale emocjonalny problem, że rozbiórka spustoszenie w ich życiu.

Ten wiersz: „Powstaje pytanie, jak to jest związane z atakami lęku lub irracjonalnych obaw, że może zburzyć życie ludzi.” wydaje się to coś trzeba prosić się po napisaniu tego artykułu.

Jurriaan Plesman mówi:

Fascynujący. i to daje nadzieję na przyszłość. I cierpią z powodu lęku, rumieniąc się i problemy z tarczycą powiązane. Z tego, co doświadczyli moi czasem skrajne reakcje emocjonalne do prostych zdarzeń, które nie mogą mieć tylko psychologiczne przyczyny; czuje się tak, jakby coś w środku nie jest zrównoważony (i wykracza poza racjonalne myślenie). Pamiętam, jak kiedyś, po rozmowie podczas wich zacząłem rumieniąc i pocenie się bez powodu, miły człowiek przyszedł do mnie mówiąc, że mu przykro, gdyby powiedział coś, co mnie tak bardzo zdenerwowany … powiedziałem mu „nie martw się, nie powiedziałeś nic złego, to mój układ nerwowy, który płata mi figle „. Mieszkam we Włoszech, co specjalista powinien szukać mieć pomoc? Nutriitionist? Endokrynolog? Z góry dziękuję!

Jurriaan Plesman mówi:

Dziękuję ogromnie do tego artykułu. Jest to pierwsze badanie, jakie znajdują która łączy zagadnienia autonomicznego układu nerwowego na lęk, nadnerczy zmęczenie i hipoglikemię. Oprócz posiadania tych objawów, ja też mam FMS / CFS. (Nawiasem mówiąc, wydaje się, że przyczyna dla FMS / CFS wydaje się być nerwowy awarię systemu, jak również. Czytałem ostatnio, że pacjenci, którzy mieli swoje nerwy wyciąć ze względu na nadmierne pocenie się rozwinął FMS / CFS objawów. Ma to sens, biorąc pod uwagę, że te problemy są także syndrom Zatoki Perskiej-War, co koreluje z wykorzystaniem środków nerwowych.) będę odwoływać się do tego artykułu na moim blogu czy pokazanie, wraz ze zbliżającym się komentarzem na związek pomiędzy wszystkich tych warunków (objawy) oraz potencjalne metody leczenia nadrzędnej przyczyny (autonomicznego). Mam zamiar zacząć traktować mój system nerwowy jako całość w celu uzyskania zwrotu we wszystkich tych dziedzinach. I już się rozpoczęły leczenie dietetyczne i porady z Dr Youngberg Lifestyle Medicine.

Jurriaan Plesman mówi:

RELATED POSTS

 • Wstęp – Irlandia s Health …

  Leki, takie jak środki przeciwhistaminowe oraz steroidy doustne (tabletki), steroidowe mogą być stosowane w leczeniu obrzęku. W szczególnie kłopotliwe przypadkach mogą również zapobiegać…

 • Hipoglikemii Health Association …

  Zakażenie gronkowiec złocisty (MRSA) oraz Możliwe zabiegi Ziołowy Mniszek lekarski (Taraxacum officinale) jest zgłaszane mieć aktywność przeciw MRSA. Dr RB Klenner „nadtlenku wodoru w…

 • Wstęp – Irlandia s Health …

  infekcje Strep może zmieniać się od łagodnego nasilenia infekcji gardła, zapalenie płuc, a większość z nich może być leczone antybiotykami. Ta sekcja skupia się na tym, co nazywa się infekcje…

 • Jo s Health Corner cedrowy Olejek …

  Drewno cedrowe, ( Cedrus atlantica ), Jest częścią rodziny Pinaceae. Jest znany także jako Atlas Cedar, drewno cedrowe, marokańskiej i Atlantic cedrowego. Jest to piramida w kształcie drzewa…

 • Mental Health Centers Leczenie …

  Mieszanka 18 free-form aminokwasów nazywamy Bio-Aminos dostarcza wielu niezbędnych prekursorów do potrzebnej tworzenia neuroprzekaźników. aminokwasy free-form zostały potraktowane więc organizm…

 • Know Your Tongue – Know Your Health, szarą powłokę język.

  Co może twój język powiedzieć o swoje zdrowie? I don widzę dużo pacjentów pediatrycznych do akupunktury, ale kiedy to robię, zawsze cieszymy się pytaniem na pytanie, która generuje najwięcej…

Comments are closed.