Palatab

Duży Palmy, palmy z trzech pni.

Duży Palmy, palmy z trzech pni.

duże palmy Południowej Florydy – majestatyczny i dostojny, czy i szczupła i elegancka – sprawiają imponujące, a często formalne oświadczenie, w domu krajobrazu.

Rośnie do dojrzałej postawy ponad 20 stóp wysokości, duże South Florida palmy może być masywna lub po prostu wysoka i smukła, a kombinacje z nich z sobą i z mniejszych dłoniach, a także z krzewami i kwiatami, daje każdemu krajobrazie unikalny tropikalny wygląd.

Najlepszy krajobraz korzysta z dużymi palmami

 • jeden duży okaz w stoczni średniej wielkości
 • kotwienia łóżko ogród w wielkim podwórzu
 • w parach flankujące wejście do długiego podjazdu
 • podszewka ulicę lub dysku
 • pojedynczo w środku okrągłego dysku (zależnie od odmiany, a wielkość środkowej wyspy)
 • podkreślając elementu architektonicznego i / lub wysokość budynku
 • wzdłuż linii własności prywatności, czasem z grupy mniejszych dłoniach i dużych krzewów

Wskazówki dotyczące wyboru dużą palmę dla Twojego domu

Wybierz ten, który rozwija się w swojej strefie sadzenia – Strony roślin powie, które są odporne na zimno palm, Best for chłodniejszych obszarach południowej Florydzie.

Mniejsze pomieszczenia – wybrać jeden z widocznym pniu, zamiast dłoni, która pozostaje niska i szeroka na lata.

Należy rozważyć nie tylko, jak wysoka, ale jak szeroki palma zmieści się w obszarze trzeba – plechy potrzebują miejsca łokcia do wzrostu.

Rośliny są klasyfikowane jako szybki, umiarkowanym lub powolnym rośnie – na dłużej "Natychmiastowa gratyfikacja" kupić szybciej rosnące dłoni lub większy okaz dla powolnych plantatorów.

Niektóre palmy upuścić owoców – korzystać z tych odmian w miejscach, gdzie nie będzie chodzenia.

pnie palm mogą być dekoracyjnym elementem krajobrazu – dowiedzieć się na stronach roślin jakie pnia palmy będą miały. ważne jest, aby wiedzieć, za opiekę i dlatego, szczególnie z dużymi palmami, będziesz widząc dużo.

Primer do Palmy na Florydzie

Przycinanie drzew palmowych:

Nigdy odciąć pnia palmy – będziesz go zabić. Tylko palmy klastrów, które rosną kilka pędy można przyciąć, cięcie każdego niechcianego bagażnik się na poziomie gruntu.

Usuń rumiane fronds ale starają się wypuścić około 3/4 brąz, ponieważ są one karmienia pojawiające się nowe frond.

Niektóre odmiany palm są samoczyszczące, czyli kiedy liść jest martwy będzie ona spaść na własną rękę.

Inne rodzaje palm zachować suszone fronds jako "spódnica" pod zielonymi liśćmi. Mogą one być odcięte – jednocześnie można do nich dotrzeć – ale gdy duża palma, dobrze, duże, będziemy chcieli zatrudnić pro przyciąć. lub po prostu pozostawić halkę na miejscu.

Ostatecznie większość zasad liść spadnie mimo, począwszy wokół podstawy, a zobaczysz bagażnik.

Piłka korzeń większości palm jest mniejsza i bardziej kompaktowa niż drzew, dzięki czemu można posadzić większość dłonie (zależnie od odmiany) bliżej domu niż można drzewie. (Wystarczy pamiętać, aby dać pokój liści się rozwijać).

Podwójny pnia palmy można oprawić domu lub ogrodu punkt centralny lub widok wody między dwoma pniami.

Trójka pnie są wykorzystywane, aby dać więcej masy do sadzenia, a baldachim pełniejszego liści. Im więcej pni – więcej miejsca trzeba na liści (w młodości) i przestrzeni, aby chodzić wokół pni (po osiągnięciu dojrzałości).

Jak rosną palmy – włącznie ze zmianami w glebie do sadzenia dłonie i kiedy należy zastosować nawóz palmowy – zostaną pokryte w każdej ze Stron roślin.

Niektóre większe dłonie, jak koński ogon Palm, wolno rosnące i uprawiane są rzeczywiście jak małe dłonie krajobrazowych ponieważ zająć dużo czasu, aby rozwijać duże. Ale nawet jeśli to zajmuje sporo czasu, muszą być przygotowane do życia z ostatecznym wysokości dłoni chcesz.

Duże palmy w tej sekcji to:

RELATED POSTS

 • Jak uprawiać palmy w domu, posadzenie drzewa palmowego.

  Jon VanZile. Rośliny domowe Expert Palmy są charakterystyczne i potencjalnie wspaniałe kryty roślin. Dojrzałe dłonie często zdobią przestrzenie publiczne i foyer, dodając eleganckie i wyraźnie…

 • Jak rozpoznać krytym Palm, kryte odmian palmy.

  Przegląd palmy Indoor dodać estetyczne piękno do Twojego domu lub biura. Niektóre z nich przypominają palmy widoczne na zewnątrz, a inni nawet nie wyglądają jak są one w tej samej rodziny….

 • Transmisje palmy, koszt palmami.

  Z Live Palmami, można stworzyć swój własny tropikalny raj w domu lub w firmie. Oferujemy zimno hardy palm w północnych regionach USA. Nasz ekspert palma Arborist można uzyskać bezpłatne…

 • Niewłaściwe cięcie boli palmy, palmy w Arizonie.

  O tej porze roku w całej dolinie, palmy są przycinane – niektóre prawidłowo, ale przede wszystkim w sposób niewłaściwy. Czy podoba Ci się wygląd palmy na pustyni lub po prostu je tolerować, są…

 • Wnętrza doniczkowe palmy Rośliny doniczkowe palmy opieki.

  Czytaj tag roślin przed wniesieniem do domu doniczkowa palma ostrożnie. Palmy dodają elegancji tropikalnych do ustawień wewnętrznych. Stanowią one większe inwestycje niż większość roślin…

 • Kryty Palmy, stół palmy roślin.

  Rapis, Kentia, chamedora Wszystkie Dodaj tropikalny wygląd do domów Dowiedz się podstaw opieki jak karmienie najlepsze Indoor Palms używane jako rośliny doniczkowe. Wielkie stojące palmy,…

Comments are closed.