Palatab

Dożywotnia gwarancja, łaty twarz.

Dożywotnia gwarancja, łaty twarz.

dożywotnią gwarancją

Nasze produkty są w pełni uzasadnione wobec wad materiałowych i produkcyjnych z dożywotnią gwarancją. Obuwie posiada ograniczoną gwarancję roczną.

Produkty kwalifikujące się do gwarancji objęte są do pierwotnego właściciela, przez cały okres użytkowania produktu. Niestety, to nie znaczy, swoją żywotność. The North Face twój śpiwór może nie przetrwać do sędziwego wieku 70 lat (ale słyszeliśmy od ludzi, których dobrze kochane i otoczone opieką 1973 Superlight śpiwory są jeszcze silny!)

Do oceny gwarancji, produkt musi być zwrócony bezpośrednio do Departamentu Gwarancji Północna Face, 2321 N Loop Road, Alameda, CA 94502. Wszystkie dostarczane do gwarancji musi być pre-paid i ubezpieczenia. The North Face nie ponosi odpowiedzialności za utracone w związany pakiety. prawo stanu Kalifornia wymaga, aby wyroby dopuszczone do naprawy być czyste. Opłaty będą oceniać, czy czyszczenie jest konieczne lub produktów mogą być zwrócone, jeżeli nie mogą być odpowiednio oczyszczone.

Najczęściej zadawane Gwarancja & Naprawy pytania

The North Face dożywotnia gwarancja obejmuje wady produkcyjne materiałowych i produkcyjnych, bez względu na wiek produktu, ale nie obejmuje normalnego zużycia. Zużycie jest uszkodzenie, które w naturalny i nieunikniony następuje w wyniku normalnego użytkowania. Niezależnie od tego, jak dokładnie użyć, albo jak dobrze dbać o produkcie Północna The Face, to w końcu zaczynają pokazywać wiek i zużycie. Typowe przykłady zużycia, które nie byłyby objęte gwarancją dożywotnią obejmują kolory blaknięcia, otarcia na dole paczkach lub na mankietach / kieszenie z tarcie podczas spaceru i ogólny podział materiałów na przestrzeni lat.

Departament Gwarancja North Face 2321 N Loop Road, Alameda CA 94502

Należy upewnić się, że przesyłka jest prepaid, pakiet jest ubezpieczona do pełnej wartości odtworzeniowej i użyć sposobu wysyłki, który zapewni Ci numer śledzenia. Proszę zaznaczyć omawianych obszarów na produkcie z kolorowym taśmą lub taśmą maskującą, więc można je łatwo znaleźć, i upewnić się, że nota opisuje swoją lokalizację.

Proszę wysłać produkt w czystości. prawo stanu Kalifornia wymaga, aby wyroby dopuszczone do naprawy być czyste. Zabrudzone ubrania i śpiwory zostanie wysłana do profesjonalnych usług czyszczenia przed naprawą i ocenimy dodatkową opłatę za tę usługę. Ponadto, wysyłając produkt do czyszczenia dodaje nieoczekiwane opóźnienie dwa tygodnie lub dłużej.

Po powrocie namioty, plecaki, buty czy należy szczotkować wszelkie zabrudzenia, a gąbka czyste, w razie potrzeby. Namioty, dodatki, obuwie i nie wystarczająco czysty do pracy zostaną zwrócone. Zdajemy sobie sprawę, że może to być niewygodne, ale chcemy, aby zapewnić zdrowie i dobro naszych pracowników Działu gwarancyjna.

Nasz typowy czas realizacji to 6-8 tygodni od chwili otrzymujemy aż zostanie zwrócone swój produkt. W niektórych przypadkach możemy otrzymać je z powrotem do ciebie wcześniej. W niektórych przypadkach może potrwać dłużej. W sezonie nasz czas realizacji może być dłuższy niż osiem tygodni. Jeśli Twój produkt musi zostać wysłany do czyszczenia, można spodziewać się dwóch dodatkowych tygodni, zanim zostanie ono zwrócone.

Koszt naprawy pogwarancyjne naprawy waha się od jednego do drugiego, w zależności od kosztów materiałów i długości czasu potrzebnego nam do naprawy. Po produkt jest oceniany, a my wyślemy Ci list z ostatecznych kosztów naprawy, a wniosek, że ty zadzwoń do zatwierdzania opłat.

Specjalne odkryty szycia Penny Schwyn Spokane, Waszyngton (509) 448-0346 http://www.specialtyoutdoors.com/

Boulder Mountain Naprawa Ron Simonds 2744 47th Street Boulder, CO 80301 (303) 499-3634 http://www.bouldermtnrepair.com

Deszczowy Przełęcz Repair 4415 Kamień Way N Seattle, WA 98103 (888) RIP-STOP

The North Face, Kanada 3260 Rue Guenette Saint-Laurent, Quebec H4S 2G5

Proszę wysłać produkt w czystości. Zanieczyszczone produkty zostaną wysłane do czystsze przed naprawą i ocenimy dodatkową opłatę za tę usługę. Ponadto, wysyłając produkt do czyszczenia dodaje nieoczekiwane opóźnienie dwa tygodnie lub dłużej.

Gwarancja ta jest dostępna w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

Niniejsza gwarancja daje użytkownikowi konkretne prawa; możesz mieć inne prawa, które różnią się od stanu.

Niniejsza gwarancja nie obejmuje The North Face markowe okulary lub rowery.

Niniejsza gwarancja nie obejmuje produktów zakupionych w sklepach outletowych. Departament Gwarancja Północna Face może naprawić Outlet przechowalni produktów za rozsądną opłatą, a opłata będzie pobierana za powrotnej wysyłki.

RELATED POSTS

Comments are closed.