Palatab

Dowiedz Pythona Online – Przewodnik, nauczyć się zilustrować w Internecie.

Dowiedz Pythona Online - Przewodnik, nauczyć się zilustrować w Internecie.

Python Kurs online:
Dowiedz Python w ciągu 4 tygodni

Dokumentacje Python są bardzo lektura obowiązkowa dla tych, którzy chcą nauczyć się języka, więc to, czy planujesz używać Pythona 3.x lub trzymać z nauki do kodu Pythona 2.x. lepiej przyjrzeć dokumentów. Jeśli chcesz być na bieżąco o najnowszych funkcji w Pythonie 3, naturalnie, jest to miejsce, aby przejść do.

Programowanie dla początkujących z małym Experience

Jest to szereg szczegółowych Python 3 samouczki wideo. Obecnie istnieje 34 filmów, a jeśli masz pytania dotyczące filmów lub chciałbyś kodu źródłowego, można również odwiedzić forum. Jeśli wolisz, aby dowiedzieć się Pythona 2.x z jakiegoś powodu, mają też 43 samouczki wideo na jej temat.

Doświadczenie początkujących bez programowania

Allen B. Downey Pomyśl Python jest wyraźnie napisane książki, a odpady nie ma miejsca nauczania, jak do kodu Pythona. Co lepsze, w całej książce znajdziesz wskazówki dotyczące Pythona najlepszych praktyk. Każdy rozdział zawiera kilka ćwiczeń na końcu, aby ćwiczyć z czego właśnie dowiedziałem, a książka zawiera również sekcję poświęconą nauczania, jak do debugowania. Różnice między Pythona 2.x oraz 3.x są wskazane w przypisach, a jeśli chcesz, aby skupić się na nauce Pythona 3.x, Michael Kart dostosowany wersję w formacie PDF.

Doświadczenie początkujących bez programowania

Nauka z Pythonem: Interactive Edition 2.0

Ten interaktywny podręcznik nauczy Cię, jak myśleć jak programista, a każdy rozdział pochodzi z wideo i kilka quizów pomóc ugruntować zrozumienie materiału. Prowadnica wykorzystuje Pythona 3.

Doświadczenie początkujących bez programowania

Ta strona posiada wbudowany interpreter Pythona, który sprawia, że ​​bardzo łatwo zobaczyć, jak Twój kod będzie działać bez żadnych kłopotów. Każdy rozdział zawiera przykładowy kod można wykonać, aby zobaczyć wyniki kodzie. Każdy rozdział zawiera także ćwiczenia na końcu, aby spróbować rzeczy samemu. Chociaż interaktywny samouczek używa Python 2, określa różnice między Python 2 i 3, dzięki czemu będziesz mieć je na uwadze, jeśli planujesz pracować z nowszym i bardziej aktualnej wersji Pythona.

Doświadczenie początkujących bez programowania

Python dla ciebie i dla mnie

Jest to prosty poradnik, który pomoże Ci nauczyć się Pythona, ze zwięzłych wyjaśnień i przykładów pozwolić czytelnikom zorientować się, jak to wszystko działa. Ludzie z doświadczeniem programowania może łatwiej śledzić niż ci, którzy tego nie robią. Tutorial ma także wersję dla Pythona 2. jeśli to, co wolisz uczyć.

Początkującym programowania Doświadczenie

Dowiedz Python Hard Way

Jest to książka, która zainspirowała serię nauczyć ___ ciężką drogę, i nie bez powodu, ponieważ jest to bardzo pomocne dla początkujących. Twierdzi, że jest to trudne, ponieważ tylko spacery czytelników poprzez ćwiczenia (które czytelnicy śledzić i dowiedzieć się po drodze), ale to jest całkiem proste i łatwe do naśladowania książki. Książka jest napisana dla Pythona 2.7, choć nie będzie to zbyt trudne, aby ustawić od 2,7 do Pythonie 3, jeśli chcesz nauczyć się Python 3 zamiast.

Doświadczenie początkujących bez programowania

Bajt Pythona to dobra książka dla początkujących kodowania, ponieważ jest napisane bez zakładając czytelnicy znać żadnego języka programowania. Tekst jest jasne i łatwe do naśladowania, a poradnik jest przeznaczony dla bardziej powszechnie stosowane Pythonie 2, choć ma kilka linków do przewodników, które pomoże użytkownikom przejście do Python 3.

Doświadczenie początkujących bez programowania

Zanurkuj w Pythonie 3

Dla tych, całkowicie nowy w programowaniu, ta książka może być nieco przytłaczające, gdyż pomija uczy Cię podstaw programowania Python i, jak jego tytuł tak trafnie wskazuje, nurkuje w Pythonie. Jeśli lubisz rzeczy uczenia się w szybkim tempie, ta książka może być tylko rzeczą szukasz.

Debiutanci z jakiegoś Programowanie Doświadczenie

Invent z Python

Doświadczenie początkujących bez programowania

Hands-on Python Tutorial

Ten Python 3 poradnik przeprowadzi Cię przez prostych prac ćwiczenia Pythona, więc można się spodziewać, aby mieć swój interpreter Pythona gotowy, jak pracować z samouczka. To nie ponosi wcześniejszej wiedzy o programowaniu, więc powinno być dość łatwe do naśladowania. Są też filmy, które się z samouczka, jeśli wolisz, i nie jest też starsza wersja poradnika dla Pythona 2.

Doświadczenie początkujących bez programowania

Python Practice Book

Jeśli wolisz, aby przejść długie wyjaśnienia i po prostu zobaczyć, jak to wszystko działa, można dać ten pyton 2 Samouczek spróbować. Jednak ci, bez doświadczenia w programowaniu mogą znaleźć to trochę trudno nadążyć za tempem samouczka jest.

Początkującym programowania Doświadczenie

Kręgi informatyki

Doświadczenie początkujących bez programowania

Po godzinach programowania – Python Tutorial

Ten zwięzły poradnik daje szybki przegląd Python 3 fundamentach, więc jest to świetny sposób na uzupełnienie Python uczenia jeśli zdecydowałeś się uczyć przez samouczek, który jest oparty na Pythonie 2.

Początkującym programowania Doświadczenie

Autostopem do Pythona

Ten uparty strona dokumentuje najlepszych praktyk, w jaki sposób Twój kod Python, i daje rady jak korzystać z narzędzi i modułów opartych na scenariuszach.

Począwszy programistów Pythona

Program Arcade Games With Python i Pygame

Kolejny poradnik, który pomoże Ci nauczyć się Python poprzez gry kodowania, ta strona będzie ilustrują materiały za pomocą obrazów, a istnieją także quizy i arkusze na końcu każdej sekcji, które pomogą Ci dowiedzieć się, jak zaimplementować kod Pythona.

Doświadczenie początkujących bez programowania

Codecademy Python Tor

Naturalnie Codecademy jest również doskonałym źródłem informacji, aby zacząć podstaw Pythona, zwłaszcza dla tych bez wcześniejszego doświadczenia kodującej. Byłby to dobry pomysł, aby zapoznać się z Pythonem poprzez interaktywny samouczek Codecademy, a następnie pogłębić swoją wiedzę poprzez bardziej szczegółowe tutoriale / kursy.

Doświadczenie początkujących bez programowania

Python Wyzwanie nie jest tutorial per se, ale mimo to fantastyczny sposób, aby lepiej uczyć się Python, ponieważ kwestionuje swoją wiedzę o tym, jak dobrze znasz język. Wielu uznało Python Wyzwanie pomocne w cementowanie zrozumienia Pythona, więc należy sprawdzić stronę raz dotarłeś w dół podstawy Pythona.

Początkujący / pośrednie Python programistów

Doświadczenie początkujących bez programowania

Przewodnik Pythona Magicznych Metod

Pośrednich Python programistów

Tooting nasze rogi tutaj, ale Codementor posiada również kilka świetnych tutoriali Pythona dla początkujących & Związki pośrednie podobne. Artykuły zakres podstawowych pojęć do nauki Pythona do danych z użyciem Pythona z innymi narzędziami, takimi jak Node.js. Jeśli kiedykolwiek potrzeba 1: 1 wytyczne z budową projektu Python i nie przeszkadza spędzeniu trochę pieniędzy, mamy wielu mentorów Pythona, którzy mogą pomóc przyspieszyć proces uczenia się, jak również.

Początkujący & Pośrednich Python programistów

Po stać się bardziej komfortowo z podstaw Pythona, można spojrzeć na małych programów na tej stronie, aby lepiej zrozumieć, jak Python jest realizowany w różnych scenariuszach.

RELATED POSTS

Comments are closed.