Palatab

Dom przyjazdów, nowy dom prezentuje.

Dom przyjazdów, nowy dom prezentuje.

Zawartość

Kliknij, aby przejść do galerii odcinek

Wątek

Nowa dziewczyna o imieniu KT zaczyna szkołę, a Eddie przypomina widząc ją w wizji; nowa nauczycielka przybywa i osiada na portierni [2]. Fabian jest zdenerwowany Nina nie wraca do domu Anubisa; [3] Fabian odnajduje medalion Niny się z rzeczy Eddiego. Victor szuka ważnego działce; Eddie próbuje dowiedzieć się więcej o KT. W tym odcinku każdy zapomina urodzin Amber w pierwszym i nie dać jej prezent, ale starają się ją zaskoczyć; natomiast Fabian próbuje skontaktować się z Niną. [4]

Podsumowanie

Dom przyjazdów

Część 1

Loved Willow! Była tak zabawne !!

Willow mówi, że ona chciała żyć w domu Anubisa przez dwa lata i że ona chce żyć z Amber, bo jest tak niesamowite. Eddie nadal szukać czegoś w swoim pokoju, a Jerome spacery. Pyta Jerome o pismo z perspektywy dziewczyny, a potem nigdy nie mówi nic. Po obiedzie, Patricia i Eddie ogłosić, że się rozstają i Eddie bierno-agresywny ogłasza, że ​​jest bardzo fajne z nim. Eddie idzie do przedpokoju i biegnie do dziewczyna przewożących pudełka, zakochuje się i widzi, kim ona jest, ona jest dziewczyną z jego wizją.

Część 2

KT przeprasza Eddie, jak inni uczniowie Anubis wybiec na korytarz i zobaczyć ją. Ona przedstawia się i mówi, że ona będzie przeprowadzka do Domu Anubisa następnego dnia po tym, jak zostaje w domu Isis. Wszyscy witają ją i przyjąć ją jako Patricia żartuje, że jedyną rzeczą, że z muzeum jest Victor. Joy pomaga podnieść pudełka rzeczy KT i przynosi je do salonu. Eddie jest oniemiały i jąka, że ​​ona jest dziewczyną z jego snu. Patricia i inni uważają, że jest to tekst na podryw. KT mówi, że miło było spotkać Radość i że ona będzie zobaczyć je wszystkie później. Jak ona odchodzi, ona biegnie do Wiktora, który następnie ogłasza, że ​​jest ten’o’clock i czas im wszystkim iść do łóżka.

Nina wiadomości Fabian później i mówi, wszystko jest wyjaśnione w piśmie dała Eddie. Eddie chwyta KT i pyta, jak ona by zrzucić chłopca w liście. Ona daje mu kilka wierszy i ją dzięki; idzie do swojej szafki i wpada Jerome, który zastanawia się, dlaczego Eddie chce napisać list do brytyjskiego zakochanego chłopca z perspektywy dziewczyny. KT Joy mówi, że chłopcy w Anubisa są dość dziwne, kiedy wyraża zaniepokojenie sposób Eddie zajmuje się nią. Pani Denby porusza się w portierni, i jest bardzo zaniepokojony bezpieczeństwem jednego obiektu. Okaże się, że panna Denby ma klucz do opalania podczas KT ma klucz księżyca. Eddie jest w swoim pokoju podczas lunchu z konfekcjonowanego nocie Fabian. Jerome spotyka niego i pyta, co on musi powiedzieć komuś. Eddie leży około Fabian nie podnoszenia jego brudne skarpetki i liści. Powrót na portierni, pani Denby odkrywa przedmiot znaczenie i okazuje się mieć głowę w nim. Jako Eddie opuszcza Anubis House, widzi KT w salonie z kluczem i zdjęcie jej dziadka.

House of Presents

Część 1

Eddie konfrontuje KT o klucz i mówi, że jej grand-tata był we śnie i mówi jej o wielkim niebezpieczeństwie, że miało się skończyć. Victor shoos je z domu i Victor jest zdenerwowany, że nie dotarł jeszcze działki. Eddie chce rozmawiać z KT i dowiaduje się, że jej dziadek umarł. Eddie nie winię jej za nie chcąc z nim rozmawiać, a ona płacze pozostawia na temat jej dziadka.

Mara i Joy pracować na znak brokatem bursztynu urodzin jako Eddie rzuca torbę w pokoju wspólnym i idzie na obiad ze swoim tatą. Willow słyszy, że to Amber urodziny i zegarki z innymi jako Alfie daje Amber prezent boczek smaku nici. Jerome pyta Fabian, dlaczego on jest w dołku. Fabian mówi o liście i Jerome zachęca Fabian szukać w torbie Eddiego listu. Fabian odnajduje fałszywy list i czyta go. Słodki Pan pyta, dlaczego Eddie i Patricia zerwała i Eddie mówi poprosić Patricia. Eddie mówi o przeniesieniu lekcji historii i pan Słodki maniaków się o to czy jest o drzewach rodzinnych. Fabian chwyta Patricia i wyraża zaniepokojenie Niny. On myśli, że Eddie pracuje z Victor i pana słodkie i Patricia chce mu pomóc, jak on pomógł jej z radości. Patricia pokrowce na niego, gdy zakrada powrotem do domu Anubisa snoop w gabinecie Victora. Odnajduje plik na Nina i wybrańca i zabiera go. W klasie, dziewczęta są badania ich historie rodzinne i dicover że historia KT po stronie ojca, tylko idzie do swojego dziadka. Pan Słodki zamyka projekt Family Tree, ale nie powie pani Denby dlaczego. Fabian pokazuje Patricia plik na wybrańca, ale nie mają żadnych wskazówek co do tego, co stało się z Niną. Patricia rozpoczyna gwintowanie przez rzeczy Eddiego i stwierdza coś w jednym ze swoich szufladach.

Część 2

Fabian i Patricia odkryć, że Eddie ma medalion Niny w szufladzie. Patricia idzie do komputera Eddiego i wygląda na to, aby zobaczyć, że ma wiadomość od Niny, która mówi, że nie mogą już być razem. Patricia i Fabian Zakładamy, że Nina i Eddie miał letni romans, że zarówno teraz czuje się winny i dlatego Nina nie wróciła. Myślą, że medalion jest token z ich letniej schadzki. Amber otrzymuje prezent urodzinowy od Willow: jedwabny szal. Willow pyta, czy może ona poruszać się, ale Mara wchodzi i mówi, że chce pokój z Amber ponownie. Trudy mówi, że łóżko było przeznaczone dla KT, ale KT pozwala przełącznik Mara z nią. Na dole, inni przygotowują do Amber Surprise Party i choć Fabian chce konfrontacji Eddie, inni go przekonać, aby przejść do strony z zaskoczenia. KT próbuje dowiedzieć się, co Kluczowe odblokowuje, ale zamiast eskortuje Amber jej partii z Mara. Amber jest autentycznie zaskoczony i patrzy, aby otworzyć jej prezenty.

Victor twierdzi, że "Wielki Enabler" i on i pan Słodki zastanawiać, kim jest opiekun. Eddie znajdzie notatka Niny w bucie i pozostawia Fabian, aby ją przeczytać. Prowadzi do KT i widzi klucz. Kiedy dotyka go, dostaje wizję ruchu sarkofagi i uwięzienia. Przerażona, idzie i siada na schodach, jak KT pyta, czy wszystko w porządku.

Odlew

Drobnostki

 • Ten odcinek to pierwsze występy KT Rush, Willow Jenks i Caroline Denby.

Goofs

 • W tym odcinku, pan Słodki rozmawiał Victor o oddanie nową amerykańską dziewczynę, KT w piwnicy z powodu braku łóżek (jeśli Nina wróciła). Jednak w sezonie 2, poddasze został przekształcony w dodatkowej sypialni, więc KT nie przebywałem tam.
 • W sezonie 2, to powiedział, że Osirian ma chronić wybrańcem. Jednak Nina powiedziała, że ​​Eddie nie mogą być razem. Zostało to wykonane w pośpiechu, ponieważ Nathalia Ramos (portrayer Niny) opuścił serię.

klipy

Referencje

RELATED POSTS

 • John Morris prezentuje nowy CAI HOA …

 • Nowy test może wykryć jaskrę oko …

  Opatentowana metoda obejmuje pacjentów patrząc na małych punktów świetlnych specjalnie wybranej wielkości i natężenia światła Data: 12 lipca 2016 Źródło: University of New South Wales…

 • Nowy – Hot Nożyczki – Hair Leczenie …

  Zawsze z informacją, aby spróbować i pobyt z dala od ciepła, jeśli chodzi o włosy, ale możemy mieć na celu zmianę tego ostrzeżenia. Choć temperatura może powodować wysuszenie, pękanie i te…

 • Nowy rak prostaty leczenie …

  Charlotte, NC (WBTV) – Nowe narzędzie, który jest uważany za jeden z najbardziej znaczących osiągnięć w leczeniu raka gruczołu krokowego jest obecnie stosowany w Charlotte. To może dosłownie…

 • Nowe Prezenty główna Gourmet Cookie, nowy dom prezent powitalny.

  Masz problem ze znalezieniem prezent dla nowego właściciela domu, który ma wszystko? Daj im prezent ocieplenie domu z Carolina Cookie Company. Czy chcesz, aby pogratulować nowego właściciela…

 • Nowy Sen pigułka może postawić Bezsenność …

  CBS News – Około 60 milionów Amerykanów cierpi na jakąś formę bezsenności, stan, który wpływa na 40 procent kobiet i 30 procent dorosłych mężczyzn. Ale nowy typ śpi pigułki mogą oferować pewne…

Comments are closed.