Palatab

Dom konserwatyści starają się zablokować …

Dom konserwatyści starają się zablokować ...

Zdjęcia: kariera polityczna John Boehner za

Zdjęcia: kariera polityczna John Boehner za

Franciszek idzie z głośników Boehner i wiceprezydenta Joe Bidena po wygłasza przemówienie w Kongresie w Waszyngtonie w dniu 24 września.

Zdjęcia: kariera polityczna John Boehner za

Afganistan Prezydent Ashraf Ghani (po prawej) wyraża wdzięczność swojego kraju dla Ameryki zobowiązanie podatkowe i ofiary wojskowe podczas przemówienia do wspólnego posiedzenia Kongresu Stanów Zjednoczonych z wiceprezydenta Joe Bidena (z lewej) oraz przewodniczący Izby John Boehner (R-OH) w domu izby Kapitolu 25 marca w Waszyngtonie.

Zdjęcia: kariera polityczna John Boehner za

Prezydent USA Barack Obama idzie z przewodniczącym Izby John Boehner, ponieważ odejście Irlandii lunchu doroczny przyjaciela na Kapitolu w Waszyngtonie w dniu 17 marca.

Zdjęcia: kariera polityczna John Boehner za

Prezydent George W. Bush znaki do prawa federalnego edukacji Bill No Child Left Behind w liceum w Hamilton, w stanie Ohio, w 2002 roku Prawo oferowanych obietnicę lepszych szkół dla biednych dzieci i mniejszości narodu i lepiej przygotowanych studentów w konkurencyjnym świecie. Boehner, drugi od prawej, poparł ustawę.

Miarą Komitet Nadzoru Dom przeszedł również głosowanie stroną linii, ale kibice wzrosła sfrustrowany, gdy nie byli w stanie uzyskać liderów, aby zablokować w fulla głos. Na spotkaniu zamkniętych drzwi domu Republikanów w środę, grupa liderów naciśnięty, aby wywołać uchwałę w tym tygodniu.

Rep. Tim Huelskamp, ​​R-Kansas, powiedział CNN przekonywał, że konserwatyści są społeczne "Nadal zdenerwowany i nieufni wobec naszej partii" Dom po przywódcy republikańscy wyciągnął ustawy, która zakazała później utrzymujące się aborcji z podłogi na początku tego roku.

"Początkowo mówili nie," Huelskamp mówi się o ruchu naprzód z uchwałą w sprawie prawa D.C.. Ale Huelskamp, ​​częstym krytykiem Boehner i innych przywódców partii, powiedział, że jest zadowolony, że kilka domów Republikanie nie zmieniło swoje pozycje, dodając, że przywódcy bliskie porozumienia w sprawie zmienionej wersji przepisów późnym okresie aborcji.

Flores i innych członków RSC planowane ich sprawy do podłogi Dom będzie środa publicznie skarżą się, że ich własne kierownictwo było ignorowanie problemu, według doradcy zaznajomionego z dyskusji. Ale po rozmowie z liderami, Flores odmówił "dostać się do chwastów" na wewnętrznych rozmów republikańskich i powiedział, że jest zadowolony przywódcy zgodzili się na głosowanie.

Inna grupa konserwatystów, House Freedom Caucus, spowodowały również do głosowania, a także w oświadczeniu, że prawo "będzie dyskryminować mieszkańców prądu stałego z poglądów pro-life." Zwolennicy republikanów rozdzielczości utrzymuje również, że anty-aborcyjne organizacje praw w Waszyngtonie będzie w obliczu decyzji o zatrudnieniu kandydatów, które mogłyby kolidować z ich przekonań religijnych.

Dom Demokraci mówią rozdzielczości posunięcie polityczne odwołać się do konserwatystów religijnych i jest rzeczywiście sprzeczne z republikańskich wysiłków zmierzających do przejścia kwestie kontrowersyjne od szczeblu federalnym.

"Tyle jeśli chodzi o ludzi, którzy mówią o prawach członkowskich i sterowania lokalnego," Klub demokratyczny przewodniczący Xavier Becerra powiedział po usłyszeniu o głosowaniu.

Demokraci twierdzą, że republikański ustawa jest kolejnym wysiłku wtrącać w osobiste decyzje dotyczące pracowników służby zdrowia, i ostrzegł, może to spowodować pracowników w Dystryktu Kolumbii, którzy zdecydują się na korzystanie z usług aborcyjnych zostać zwolniony.

"Co oświadczenie dla kobiet w całej Ameryce – że w większości starsze męskie ciało mówi kobietom, co mogą zrobić z ich ciał," Becerra powiedział CNN.

Ale nawet Flores przyznał głosowanie House jest tak daleko, jak sprawa trafi, a Kongres nie będzie w stanie zablokować ustawę prądu stałego. Co gorsza dla perspektyw Billa, Biały Dom zagroził zawetować środka domu na czwartek.

"Dom uczyni tego terminu. Oczywiście, Senat prawdopodobnie nie będzie, a prezydent nie będzie go podpisać," Flores powiedział. "Ale przynajmniej Amerykanie będą wiedzieć, gdzie Izba Reprezentantów stoi na zepchnięcie na próbę rady miejskiej D.C. hamować wolności religijnej."

Zdjęcia: Nowi członkowie Kongresu

Nowi członkowie Kongresu – W jednym z nielicznych Demokratycznych przejęć, Gwen Graham obalony dwa perspektywie Republikańskiej Rep. Steve Southerland. Jest pierwszą kobietą, która reprezentuje Florydy District 2 w Izbie.

RELATED POSTS

 • Jak zablokować iPada lub …

  iPadów i iPhone’ów daje kontrolę nad tym, w jaki sposób dzieci mogą korzystać z urządzeń. Można szybko zablokować urządzenie do pewnej aplikacji przed przekazaniem go lub zablokować całe…

 • Dom planuje Filipiny dom …

  W celu uzyskania bardziej szczegółowych odpowiedzi na zapytania, kliknij tutaj lub skontaktuj się z nami. Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania Q: Ile kosztuje budowy domu na Filipinach?…

 • Jak kontrolować karaluchy, jak kontrolować karaluchy.

  Potrzebuję wsparcia? Zatrudnić specjalistę w celu rozwiązania problemu szkodników, odwiedź Lista Angie znalezienie usługodawcy w danym obszarze. Ustal, czy masz inwazji karalucha w kuchni. Tak,…

 • Komórka strona, najlepsza firma łóżko leczenie błędów.

  Nie ma wątpliwości, że pluskwy są uciążliwe szkodniki, które są niezwykle trudne do zniszczenia. Te paskudne zwierzaków może rozwijać się pod meble i materace. W domu będzie miał niezwykle…

 • Strona główna zadośćuczynienie za Pinworm – Pinworm …

  Orzech kokosowy – Olej kokosowy jest najbardziej skuteczny środek domu, jego „wartość odżywcza jest również znany od starożytności. Jest to przydatne w leczeniu wszelkiego rodzaju pinworm. Weź…

 • Komórka strona, najlepsza firma łóżko leczenie błędów.

  Istnieje wiele różnych problemów, które mogą plaga domów. Chociaż każdy z tych problemów może być bardzo szkodliwe, żaden nie jest tak irytujące jak pluskwy! Te zwierzaki mogą żyć w ubraniu i…

Comments are closed.