Palatab

Długotrwałe leczenie uzależnień …

Długotrwałe leczenie uzależnień ...

Przez 45 lat, Willingway koncentruje został ratowania życia osób z problemami alkoholowymi i narkotykami. Krajowym uznanych Program alkoholu i narkotyków leczenie uzależnień wyposażony prywatne pokoje i łazienki, Willingway promuje kształcenia ustawicznego program naprawczy, dzięki czemu pacjenci mogą cieszyć się życiem trzeźwości i sukcesu. Dostarczanie pacjentom i ich rodzinom najwyższą jakość leczenia uzależnienia od opieki z godności, współczucia i szacunku jest misja.

Willingway skupia się na leczeniu uzależnień poprzez pełnej ciągłości opieki, w tym oceny, detoksykacja medycznych, programów leczenia, i kontynuacja opieki.

Poniżej przedstawiono poziomy opieki w kontinuum Willingway:

 • Oceny poufne
 • Medycznie Zarządzane Detoksykacji
 • Leczenie szpitalne Program
 • Długoterminowy Program Leczenie
 • Leczenie ambulatoryjne Program
 • Kontynuując Program Opieki
 • Programy rodzinne

Oceny poufne REALISE

Nie ma zobowiązanie lub należność za oceny wstępnej odprawy. Wszystkie oceny są poufne. Koordynatorzy wstępu są dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Zadzwoń 800.242.9455 porozmawiać z przedstawicielem przyjęć teraz.

Testowanie leku może dać rodzinom lub pracodawców wyraźniejszy obraz obecności lub nieobecności określonych substancji. Ekrany narkotyków są wykonywane podczas oceny Willingway i wyłącznie dla pacjentów.

10-Zespół Drug ekran jest ekranem lek stosowany do testowania obecności dziesięciu różnych leków. Chociaż każdy ekran 10-panelowa Drug może testować na różnych substancji, tego typu badania można wykryć alkohol, narkotyki i kilka nielegalnych poziomy leków na receptę, które mają potencjał do nadużyć.

Aby skierowanie dla Willingway poufnej oceny, skontaktuj Willingway za Admission koordynator 800.242.9455. Jeżeli pacjent zostaje skierowany z innego zakładu, personel medyczny Willingway będzie komunikować się z personelem medycznym odsyłającego obiektu.

Medycznie Zarządzane Detoksykacji RESCUE

Program Open Door Detoksykacji

Willingway oferuje wolnostojące programu detox medyczną, która zapewnia jednostkom pomoc, której potrzebują, aby rozpocząć odzyskiwanie od alkoholu i narkomanii. Oceny i oceny za rekomendacją dalszych możliwości leczenia są zawarte po zakończeniu programu.

Skierowania

Jeśli uważasz, że Ty lub ktoś, kogo kochasz potrzebuje detoksykacji od substancji uzależniających, zadzwoń 800.242.9455 dla oceny Poufnych od jednego z naszych wysoko wyszkolonych Willingway koordynatorów przyjęć.

Leczenie szpitalne Program RESTORE

Jeśli uważasz, że Ty lub ktoś, kogo kochasz potrzebuje detoksykacji od substancji uzależniających, zadzwoń 800.242.9455 dla oceny Poufnych od jednego z naszych wysoko wyszkolonych Willingway koordynatorów przyjęć.

Leczenie ambulatoryjne Program

intensywny program ambulatoryjna Willingway oferuje inny poziom opieki w leczeniu alkoholu i narkomanii. Program przeznaczony jest dla osób w stadium uzależnienia chemicznego, które nie mogą wymagać leczenia w warunkach szpitalnych ustawienie ale chcemy osiągnąć trzeźwość w mniej intensywnym, poufnej atmosferze. Program może również korzystać pacjenci, którzy ukończyli leczenia szpitalnego, ale którzy potrzebują ciągłej opieki, aby przejście bardziej płynnie z powrotem do środowiska domowego.
Ogólnie rzecz biorąc, programy ambulatoryjne są mniej intensywne niż programy szpitalnych. Osoba ukończenie programu ambulatoryjne zachowuje elastyczność, aby kontynuować pracę i jest w stanie uczestniczyć w poufnych Willingway ambulatoryjnego programu w godzinach wieczornych.

Długość Poradni Leczenia Programu

Skierowania

Mimo skierowania zazwyczaj pochodzą od lekarzy, pracodawców i pracowników Assistant Programy (EAP), każdy może złożyć odwołanie do Willingway ambulatoryjnych.

W celu ustalenia, czy alkohol lub narkotyki stały się problemem, wywiad ewaluacja i ocena jest prowadzona. Ocena wskazuje na obecność i stopień alkoholu i narkotyków. Podczas tego spotkania, pacjent zostanie przesłuchany i często ten zawiera listę pytań, które pomagają doradcy zalecenia do najbardziej odpowiedniego poziomu leczenia.

Kontynuując Program Opieki Reconnect

Po zakończeniu szpitalnego program mieszkaniowy, pacjent jest zachęcany do utrzymywania relacji z Willingway poprzez udział w Programie Opieki Ustawicznego. Ważną cechą tego programu jest zindywidualizowana pisemny plan Continuing Pielęgnacja który zawiera zalecenia dla pacjenta i członków rodziny na utrzymaniu pacjenta narkotyków i alkoholu wolnego życia. Plan Continuing Care oferowane każdemu pacjentowi powrót do domu z leczenia lub tych, uczestniczących w programie Intensive Poradni Willingway użytkownika. Plan jest doskonałym źródłem informacji dla tych nowych do odzysku, a także rodziny i przyjaciół, aby rozpocząć odzyskiwanie zintegrować w ich codziennym życiu w domu i uczyć się istotne informacje na temat lokalnych AA, NA i Al-Anon grup wsparcia. Kontynuacja Care Program może być również wykorzystywany jako cenny surowiec do odzyskiwania dla członków rodziny, gdy twój ukochany jest w leczeniu u Willingway.

Kontynuując pielęgnacji Grup Wsparcia

Ponadto, aby zapewnić indywidualnie zaprojektowany plan leczenia dla każdego pacjenta, Willingway oferuje grup Continuing Care w wybranych obszarach geograficznych. Te cotygodniowe spotkania są otwarte dla Willingway absolwentów, członków rodziny i bliskich przyjaciół, wspierających i są wolne od opłat. Kliknij tutaj, aby wyświetlić listę grup Kontynuacja opieki i czas spotkania.

Skierowania

Wszyscy pacjenci Willingway i rodziny zapraszamy do przyłączenia się do dalszej troski wsparcia grupowego. Aby uzyskać więcej informacji na temat grupy najbliższy ty albo jak się zaangażować, prosimy o kontakt z naszym koordynatorem Continuing Pielęgnacja na 800.242.9455.

Rodzina & Programy zawodowe

Willingway Family Workshop

Cztery dni uczestnicy Willingway Family Workshop nauczą się inicjować pozytywne zmiany w swoim życiu, które będą zachęcać uzdrowienie i fundament dla procesu odzyskiwania. Będą one uzyskać zrozumienie jak przyjmowanie zbyt dużej odpowiedzialności za narkomana / alkoholik spowodował nie tylko ból i chaos w ich własnym życiu, ale może być barierą dla ich ukochanej odzysku.

Willingway Family Week

Family Week jest pięć dni intensywne doświadczenie w końcu ukochanej planu leczenia, który oferuje rodzinom możliwość uczenia się o alkoholu i narkotyków leczenia uzależnień i roli rodziny w odzysku. To doświadczenie oferuje również członkom rodziny możliwość podzielenia uczucia i doświadczenia, aby rozpocząć proces gojenia. Na Willingway uważamy, że uzależnienie jest chorobą wyniszczającą rodzina, wymagające leczenia dla całej rodziny.

Podczas programu, małżonkowie są zaproszeni do dzielenia pokoju w Willingway. członkowie dalszej rodziny (niezamężne partnerzy, rodzice żonatym rodzeństwo pacjenta, dzieci lub dla dorosłych) pozostanie w lokalnym kwater w trakcie programu rodzinnego.

Rodziny są zaproszona do udziału we wszystkich aspektach programu, w tym jedzenia posiłków w Willingway, uczestniczy medytacja, dwanaście krok i innych spotkań grupowych, wykłady, terapii rekreacyjnej, a spotkanie z doradcą leczenia uzależnień.

Willingway wita członków rodziny i bliskich programów rodzinny. Celem jest zapewnienie pacjentom i rodzinom z wiedzy, umiejętności i kontakty, aby stać się sojusznikami w zachowaniu udaną długoterminową trzeźwości poprzez aktywne odzysku po opuszczeniu codziennej pielęgnacji Willingway użytkownika. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji na temat Family Week. ,

Skierowania

Aby dowiedzieć się więcej o naszych programach rodzinne, proszę skontaktować się z Willingway Admission koordynator 800.242.9455. Jeśli jesteś członkiem rodziny borykają się z ukochaną osobą za uzależnienia, przeczytaj więcej o tym, jak pomóc sobie i im.

Willingway Profesjonaliści Program Leczenie

Program ten, zaprojektowany specjalnie dla profesjonalistów, pomaga tym, którzy potrzebują pomocy przy odzyskiwaniu uzależnień.

Uzależnienie może być katastrofalne dla wykwalifikowanych i licencjonowanych profesjonalistów. Niektórzy specjaliści
mogą być bardziej podatne na uzależnienia ze względu na wysokie zapotrzebowanie na ich pracę. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do:

 • lekarze
 • pielęgniarki
 • kierownictwo
 • adwokaci
 • dentystów
 • farmaceutów
 • piloci linii lotniczych
 • terapeuci
 • inni specjaliści

Na Willingway, znajdziesz zindywidualizowanej opieki, niezrównaną wiedzę i wzajemnego wsparcia, czego potrzeba, aby odbudować swoje życie i zachować swoją karierę zawodową.

Pomoc Kolegiata odzyskiwania

Willingway Fundacja wspiera Center for Addiction Recovery w Georgia Southern University, Statesboro Georgia. College pitnej & nadużywanie leków znajduje rozwiązanie. Kliknij tutaj po więcej informacji.

RELATED POSTS

 • Długotrwałe leczenie alkohol … centra

  Kentucky Centra leczenie w Kentucky (KY) Podtytuł Mieszka Przywracanie: Pielęgnacja klient-skoncentrowane, Wygodne SETTI. Chrystus-centered, odzyskiwanie życie programu 7 dni detox szpitalne…

 • Long Term Drug Rehab Center, długoterminowe leczenie uzależnień.

  Dlaczego leczenie w Sober College? Nasz rozszerzony program opieki, zorganizowany około pięciu podstawowych kompetencji, jest kompleksowa i obejmuje mieszkalnych i ambulatoryjne leczenie, jak…

 • Marihuana uzależnień Leczenie …

  Zgodnie z nadużywania substancji i Mental Health Services Administration, marihuana stała się najpopularniejszym nielegalnym narkotykiem w Stanach Zjednoczonych, z prawie 20 milionów Amerykanów…

 • Marihuana Detox Treatment leczenie detox.

  Dowiedz się więcej o SAINT JUDE PROGRAMY O programie Saint-Jude Saint Jude Program Program Filozofia Program Rodzina Detox Usługi Usługi alternatywne wobec: alkohol Rehab Drug Rehab…

 • Ambulatoryjnej lub stacjonarnej Leczenie …

  Co to jest leczenie szpitalne? Leczenie szpitalne jest rodzajem leczenia, w którym pacjent jest wyposażony w 24-godzinnej opieki na żywo w placówce. Zarówno psychiczne i fizyczne zdrowie pomoc…

 • Długotrwałe ośrodków rehabilitacyjnych narkotyków

  Przynieś je z powrotem z długotrwałą Rehab Zadzwoń doświadczonych, licencjonowanych profesjonalistów znaleźć Long Term Drug Rehab Center! Urząd Za tę informację: Autor tej strony nie widział,…

Comments are closed.