Palatab

Długotrwała kwiatów ciętych, długotrwałe kwiaty dla wazony.

Długotrwała kwiatów ciętych, długotrwałe kwiaty dla wazony.

Courtesy Longfield Ogrody

Piwonie

Oczekiwać wycięte piwonie trwać około tygodnia w pomieszczeniach. Ustrzel łodyg, gdy pąki są szczelne. Kwiaty będą przechowywane przez krótki czas, jeśli chcesz zorganizować je później, jeśli owinięte w gazetę. Zamknąć gazetę z gumkami na każdym końcu, i przechowywać piwonie na ich stronach w lodówce.

„Tiki Torch ‚jeżówki (Echinacea’ Tiki Torch”)

Świat jeżówki purpurowej rozszerzył objąć wiele nowych kolorów, jak ognisty pomarańczowy z „Tiki Torch”. Ten jeżówki przynosi korzenny zapach do ogrodu. Kwiaty zrobić wspaniały dodatek do bukietów i kiwać Ogród motyli jak szalony. Hardy w strefach od 4 do 10.

Courtesy Longfield Ogrody

Mieczyk jako kwiaty cięte

Dla najdłużej trwających uzgodnień, pokroić wysoki, elegancki mieczyk, gdy kilka pąków są nie więcej niż pół otwarte. Następnie umieścić łodygi w ciepłej wodzie w chłodnym, ciemnym miejscu na kilka godzin przed przeniesieniem ich do wody zmieszanej z kwiatowym środkiem konserwującym. Aby uzyskać najlepsze wyniki, należy używać wody, która nie zawiera fluoru; glads są wrażliwe na tego środka chemicznego.

chryzantemy

Wieloletnie mamusie, które wyglądają jak wesołych stokrotki są w kolorach tęczy. Używać ostrych narzędzi do cięcia kwitnie tuż przed są całkowicie otwarte, i umieścić łodygi w ciepłej wodzie, aby pomóc im w ubiegłym dni.

RELATED POSTS

Comments are closed.