Palatab

Długoterminowe skutki alkoholizmu …

Długoterminowe skutki alkoholizmu ...

Zadzwoń na naszą infolinię Teraz darmowe 24/7

Maleńki łyk alkoholu może zalać ludzi z uczuciem ciepła i bezpieczeństwa. Nudnych ludzi blathering daleko na strony urzędu wydawać łatwiej tolerować, podobnie jak marudzenie dzieci, które nie chcą wypełnić swoje obowiązki. Gdy smarowanie alkoholu jest na swoim miejscu, niektóre kobiety uważają, że życie jest tylko trochę łatwiejsze w obsłudze. Mimo niskiego do umiarkowanego spożycia alkoholu może być pomocne dla niektórych kobiet, wygładzenie szorstkich części gorączkowym życiu, wiele kobiet uważa, że ​​alkohol jest pozornie silny. W czasie, kilka drinków popijali przy okazji stać wielu napojów spożywanych szybko, każdego wieczoru. Narodowy Instytut na Alkoholizm i Alkoholizm szacuje, że niektóre 5,3 mln kobiet w Stanach Zjednoczonych pić alkoholu w szkodliwy sposób, jak to, a te kobiety mogą wystąpić poważne szkody fizyczne i psychiczne spowodowane nadużywaniem długoterminowego napoju kiedyś znaleziony być bardzo pomocne.

ryzykownych sytuacji

Alkohol może tępy umysł i spowolnić refleks, ułatwiając ludziom mówić i robić rzeczy może nigdy nawet myśleć, gdy byli trzeźwi. Kobiety, które piją intensywnie regularnie mogą być w tym głupie, sedacji stanie prawie codziennie i za każdym razem są one pod wpływem, są one narażone na odczuwanie pewnego rodzaju przemocy lub napaści. USA Centers for Disease Control and Prevention donosi, że Kolegium kobiety są szczególnie narażone na wpływ alkoholu seksualnego, a jeden na 20 uczelni kobiety są seksualnie. Ale ryzyko może być kontynuowana, kiedy kobieta osiągnie dorosłość.

Badania w czasopiśmie Przemoc i ofiar wykazały, że kobiety, które miały alkoholizmu częściej znieść wykorzystywania seksualnego, w tym wielu odcinków seksualnego, niż kobiety, które nie zostały zajmujących się alkoholizmem. Te kobiety alkoholowe były również mogą wytrzymać seksualnego, który rozciągał się przez długi okres czasu. Jest możliwe, że niektóre z tych nadużyć miało miejsce, jak kobiety alkoholowe nie byli w stanie bronić się przed atakami ze względu na uspokojenie czuli się pod wpływem, ale możliwe jest również, że alkohol sam w sobie spowodował skok agresywnych zachowań oraz że przemoc doprowadziły bezpośrednio do napaści seksualnej.

Liczne badania wykazały, że duże spożycie alkoholu sprawia, że ​​zarówno mężczyźni jak i kobiety są bardziej gwałtowne. Na przykład w badaniu Journal of Studies od alkoholu i narkotyków wykazały, że kobiety alkoholowe miały wyższy poziom zarówno słownej i fizycznej przemocy oblubieńczej, w porównaniu do kobiet bezalkoholowe. Chociaż pod wpływem, których gospodarstwo zdawała się stać chaotyczne i relacje, które były kiedyś kochający okazało żrące i gwałtowny. Życie w gospodarstwie domowym, jak to może narazić kobiety na ryzyko ataku, a nawet śmierć. Kobiety w tej sytuacji może być również aresztowany i spędzić czas w więzieniu, jeśli dostarczyć ciosy.

Zniszczenie tkanki mózgowej

Ludzie, którzy piją alkohol, wszyscy wiemy, na pewnym poziomie, że substancja ta może spowodować zniszczenie tkanki mózgowej. To jedyne wytłumaczenie wadliwej pamięci, która następuje po ciężkiej nocy picia. Chociaż ludzie mogą czuć się tak, jakby oni przywrócić do normy, gdy skutki alkoholu nie zanikała, faktem jest, że alkohol może spowodować znaczną ilość długotrwałego uszkodzenia mózgu, a kobiety mogą być bardziej podatne na tego typu szkód niż mężczyźni.

Badania w czasopiśmie Alkoholizm: Clinical and Experimental Badania Stwierdzono, że picie alkoholu zmniejsza białą tkankę w mózgu, a naukowcy sugerują, że ta skurczona tkanka jest odpowiedzialna za problemy z pamięcią i uszkodzenia funkcji poznawczych, które mogą pojawić się u ludzi, którzy mają za sobą długą historię nadużywania alkoholu.

Co ciekawe, naukowcy odkryli również, że kobiety wydają się znacznie szybciej niż mężczyźni odzyskać z tego szkody. Kobiety, które decydują się przestać pić można odzyskać utraconą funkcję mózgu, badacze sugerują, a może widzą poprawę ich zdolności dość szybko.

Kobiety, które nie przestać pić może dotrzeć do punktu, w którym ich mózgi są tak bardzo uszkodzone, że nie można odzyskać. Połączenia pomiędzy krytycznych części mózgu mogą być tak odcięta i wystrzępione, że kobiety mają trudności z chodzeniem, rozmowy, planowanie i dbanie o siebie. Te kobiety mogą potrzebować do życia w społeczności opieki przez resztę swojego życia, ze względu na uszkodzenia oni doświadczyli podczas przebiegu alkoholizmu.

Uszkodzenie wątroby

 • Bolesność w jamie brzusznej
 • Zmęczenie
 • Żółty odcieniem skóry i oczu
 • Brak apetytu
 • Mdłości

Niektóre kobiety przypisują tych objawów kaca lub overindulgence w alkoholu. Inne kobiety przypisują te objawy, objawy menstruacji zmiany lub zmian związanych z menopauzą. Kobiety, które proszą o pomoc, gdy na miejscu tych zmian, jednak może być w stanie wyleczyć, jeśli w ogóle przestać pić i umożliwić ich wątrób, czas na odpoczynek i regenerację. Kobiety, które nie zrobisz może stanąć przed perspektywą transplantacji wątroby.

Zwiększone ryzyko zachorowania na raka

Osoby pijące alkohol mogą być narażeni na zwiększone ryzyko wystąpienia nowotworów:

Kobiety, które piją może być także zwiększone ryzyko zachorowania na raka piersi, wynika z badań opublikowanych w JAMA . i że ryzyko to ma tendencję wzrostową w sposób liniowej, z wyższym spożyciu alkoholu związanego z wyższymi wskaźnikami ryzyka raka. Nie wiadomo, dlaczego alkohol miałby taką transformujący wpływ na tkanki piersi, ale badania takie jak ten sprawiają, że gra bardzo jasne i dość trudne do zignorowania.

choroby sercowo-naczyniowe

Napoje alkoholowe zawierają ogromną liczbę kalorii, a ludzie, którzy piją mają tendencję do spożywania słonych i słodkich przekąsek podczas swoich epizodów picia. Długa historia picia może przełożyć się ogromnej ilości przyrostu masy ciała, oraz wykonywanie dodatkowych funtów może wywierać presję na serce. Słodkie i tłuste przekąski mogą również powodować wzrost zatorów w żyłach i tętnicach, co stawia dalszą presję na serce. sam alkohol również wydaje się być toksyczna dla serca, jak również systemu ciała tętnic i żył. Umieścić wszystkie te czynniki razem, a to łatwo zrozumieć, dlaczego alkohol zwiększyłoby ryzyko chorób serca, jak również ryzyko wystąpienia udaru mózgu. Dodano funtów, jak również toksyczność podstawowa może spowodować ogromną ilość obrażeń, gdy są one sumowane.

Kobiety, które mogą przestać pić schudnąć w trakcie i po pewnym czasie, gdy tętnice i żyły może wyczyścić i organizm może powrócić do normalnego poziomu funkcjonowania.

Nie wiadomo, jak długo ten proces może potrwać, jednak i to nie jest też jasne, czy dana osoba może wystąpić pewne formy uszkodzeń, które mogą nie być skorygowany w trakcie przebiegu alkoholizmu.

Zatrzymywanie Damage

Ponieważ ten artykuł wyjaśnia, alkohol może być bardzo szkodliwe dla tkanek w organizmie człowieka, a także alkoholizm stawia ludzi na ryzyko skrajnej przemocy fizycznej i psychicznej. Niektóre z tych konsekwencji może mieć charakter trwały, jeśli już osiągnęły pewną masę krytyczną, ale wiele z tych problemów można rozwiązać, gdyby ludzie przestać pić i pozostać trzeźwym.

At The Orchid. specjalizujemy się w pomocy kobietom pokonać uzależnienie. Wykorzystujemy terapie, które zostały dostosowane do szczególnych preferencji kobiet i wiemy, jak zapewnić pomoc, że kobiety będą zarówno docenić i korzystać. Zadzwoń do nas, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak nasze programy mogą pomóc dowiedzieć się, jak przestać pić i pozostać trzeźwym przez resztę swojego życia.

Zadzwoń teraz za Pomoc

Mamy opiekuńczy przyjęć doradców dostępne 24/7

Skontaktowania się z nami

RELATED POSTS

 • Długoterminowe skutki alkoholu na …

  Alkohol i mózg Alkohol wpływa na części mózgu, które kontrolują ruch, mowę, wyrok, pamięć, powodując krótką metę skutki nadmiernego picia, które zawierają niewyraźną mowę, zaniki pamięci,…

 • Długoterminowe skutki alkoholu …

  Długofalowe wpływy alkoholu wahają się od ewentualnych korzyści dla zdrowia niskim poziomem spożycia alkoholu do poważnych skutków szkodliwych w przypadkach przewlekłego nadużywania alkoholu….

 • Opóźnienia i długoterminowe skutki …

  Większość ludzi ma co najmniej pewne skutki uboczne podczas leczenia raka. Ale wielu, którzy przeżyli raka są zaskoczeni, kiedy wciąż mają skutki uboczne po zakończeniu leczenia. Są to tak…

 • Długoterminowe skutki fizyczne …

  Nie może zrozumieć, że nawet po wejściu do wychodzenia z alkoholizmu osobą. fizyczne skutki używania alkoholizmu może być długotrwałe. Alkoholizm ma fizyczne oddziaływanie na każdej większej…

 • Długoterminowe skutki uboczne raka …

  Pod koniec efekt jest efektem ubocznym, który występuje miesięcy lub lat po leczeniu nowotworu. Wielu ludzi, którzy otrzymali leczenie raka występuje ryzyko wystąpienia długoterminowych skutków…

 • Długoterminowe skutki alkoholizmu

  Długofalowe skutki alkoholizmu mogą być śmiertelne. Naprawdę nie ma innego sposobu na powiedzenie tego. Im dłużej dana osoba pije, tym bardziej głębokie skutki uboczne alkoholizm może być na…

Comments are closed.