Palatab

Długoterminowa Addiction Rehab Programy …

Długoterminowa Addiction Rehab Programy ...

Uzależnienie od alkoholu lub narkotyków jest chorobą, która znacząco wpływa na zdrowie fizyczne i psychiczne człowieka. Jedno podejście leczenia uzależnień nie jest odpowiednie dla wszystkich, ponieważ nadużywanie substancji wpływa na każdą osobę inaczej. Niekiedy konieczne jest poszukiwanie właściwej opieki z uzależnień centrum rehabilitacji, który oferuje długoterminową program leczenia, aby wzmocnić szanse długotrwałej trzeźwości.

O Długoterminowa Rehab

Plan leczenia uzależnień często jest podzielony na różne etapy, które zwykle składają się z medycznego wspomagania detoksykacji (detoksykacji), rehabilitacji i aftercare nośniku. Różne podejścia do leczenia oferowane są po obu ambulatoryjnie lub stacjonarnego zakładu przetwarzania. Choć długość leczenia będzie różna, średnio ambulatoryjnym obiektów rehabilitacyjnych oferują stosunkowo krótkotrwałe leczenie uzależnień, a szpitalne lub mieszkalnych ośrodków leczenia są w stanie pomieścić do indywidualnych potrzeb długoterminowej rehabilitacji narkotyków lub alkoholu.

Według National Institute on Drug Abuse, wysoce strukturyzowane długoterminowe programy rehabilitacji w społecznościach terapeutycznych zazwyczaj trwać od 6 do 12 miesięcy. Długotrwała rehabilitacja jest zalecany dla osób wykazujących problemy odzyskiwania jako część bardziej standardowe, krótkoterminowego szpitalnych lub programu odwykowej mieszkalnych, lub ludzi, którzy doświadczają wielu nawrotów i innych trudności, po zakończeniu jednego z tych szpitalnych programów terapeutycznych. Jedna odmiana ustawienia odzyskiwania długoterminowej – że społeczności terapeutycznej – istnieją specjalnie dostosowane do konkretnych grup demograficznych, takich jak kobiety, którzy mają dzieci, kobiet w ciąży, a także młodzieży i nastolatków.

Jeśli szukasz więcej informacji na temat długotrwałej rehabilitacji leczniczej, proszę zadzwonić na infolinię poufnych 1-877-503-1848 dzisiaj.

Podejście leczenie mieszkalny Rehab

Zabieg wewnątrz mieszkalnej centrum leczenia rozpoczyna się proces detoksykacji. podczas którego osoba uzależniona przestaje pić alkohol lub nadużywanie narkotyków. W zależności od substancji, która została nadużywane, dana osoba może otrzymać leczenie podtrzymujące i nadzoru, przechodzą leków wspomagana detox, terapię zastępczą lek lub stopniowej redukcji terapię lekiem.

Zabiegi te są wykorzystywane do zarządzania żadnych potencjalnie poważne ostre objawy odstawienia podczas danej osoby System dostosowuje się do funkcjonowania bez wsparcia leku to stała zależna. Proces ten może trwać kilka godzin lub nawet dni, w zależności od użytej substancji jest a także od wagi i długości uzależnienia. Wcześniej istniejących warunków zdrowia fizycznego i psychicznego może mieć również wpływ na czas trwania procesu detoksykacji.

Detox jest tylko pierwszym etapem leczenia. Bez dodatkowych wysiłków leczenia uzależnień, ukończenie detox rzadko gwarantuje trwałego ożywienia. Chronicznych alkoholików lub narkomanów są dobrze poinformowani, aby kontynuować z jakiejś formy terapii trwającej jako część procesu rehabilitacji, która powraca po detox jest zakończona. Podczas tego etapu, pacjent poddawany jest w długoterminowych technikami terapeutycznymi, w tym:

 • Terapia poznawczo-behawioralna (CBT).
 • Wielowymiarowa terapia rodzin.
 • zarządzanie awaryjny.
 • Rozmowa motywująca.

Terapia poznawczo-behawioralna

Wielowymiarowy Family Therapy

Wielowymiarowa terapia rodzin (MDFT) jest w domu na bazie programu wielo-układowy opracowany dla młodzieży z problemami alkoholowymi lub narkomanii. Program ten obejmuje leczenie czterech stref wpływów, w tym substancji przy użyciu młodzież, członków rodziny, przyjaciół i ogólnej społeczności.

Zarządzanie awaryjny

zarządzanie awaryjny jest wykorzystywany, aby zachęcić pozytywnych zachowań, takich jak utrzymanie trzeźwości lub uczestniczenie w wyznaczonych zadań. Może to obejmować dostarczenie wymiernych bodźców jako nagroda dla próbek moczu wolnego od narkotyków, takich jak uzyskanie film przechodzi, produkty żywnościowe, bony lub przedmioty osobiste. zarządzanie awaryjny okazał się być bardzo skuteczny w utrzymaniu osoby w leczeniu i zachęcanie trzeźwości.

rozmowy motywacyjnej

Uzależnienie odzyskiwania udogodnienia dla 120- lub 180-dniowego Rehab

Mieszkalnych ośrodków leczenia koncentrują się na długoterminowych programów rehabilitacyjnych i procesów odzysku, aby pomóc pacjentowi odzyskać trzeźwość w najbardziej naturalny i efektywny sposób. Ostatecznym celem leczenia uzależnień w zakładzie przedłużony pobyt jest przywrócenie odzyskiwania alkoholika, narkomana w ich codziennym środowisku i pomóc im stać się obywatelami produktywne. Pomaga również osoby uzależnionych odzyskać szacunek do siebie, zaufanie i poczucie odpowiedzialności.

Do realizacji tych celów, ośrodków leczenia mieszkalnych opracowanie długoterminowych programów rehabilitacyjnych, które naśladować prawdziwą społeczność. Gdy procesy detoksykacji i rehabilitacji są zakończone, mieszkańcy odzyskiwanie wolno więcej swobody wewnątrz centrum rehabilitacji. Wiele mieszkalnych ośrodki terapeutyczne dla młodzieży oferują również społeczności szkół i uczelni.

Starsi klienci mogą otrzymać pracę wewnątrz obiektu, aby pomóc w ich dalszego odzysku. Większość pacjentów są zaangażowane w pracy jakiegoś rodzaju, takie jak kończących zajęciach lub regularnych zadań. Programy te zostały opracowane, aby pomóc w przywracaniu pacjentów do ich rodzin i społeczności po zakończeniu procesu rehabilitacji.

Zajęcia na świeżym powietrzu, takie jak wycieczki przyrody, out-of-town podróży i programów pomocowych, są również częścią długoterminowych programów rehabilitacyjnych. Odzyskiwanie pacjenci mogą również uczestniczyć w zajęciach sportowych, szkolenie umiejętności oraz różne działania wewnątrz centrum rehabilitacji. Ekskluzywne długoterminowe ośrodki rehabilitacji zapewniają luksusowe usługi. które mogą obejmować:

 • sesje medytacji.
 • Masaż i tai chi sesjach.
 • zabiegi spa.
 • Konsultacja żywieniowa i specjalnego przygotowania posiłku.
 • Prywatne pokoje.

Niektóre mieszkalnych ośrodki leczenia uzależnień oferują długoterminowych programów rehabilitacyjnych, które promują osobistego uzdrowienia w plażowych obiektów lub innych malowniczych obszarów. Pacjenci są wprowadzane do różnych grup wsparcia, w tym Anonimowych Alkoholików, Anonimowych Narkomanów, czy kokaina Anonymous podczas procesu rehabilitacji i regeneracji. Odzyskiwanie pacjenci mogą również uczestniczyć jeden-na-jeden poradnictwo, terapię grupową. indywidualne poradnictwo psychologiczne i behawioralne dialektyczna terapia nawet po zakończeniu programu rehabilitacji długoterminowej.

Znalezienie odpowiedniego Long-Term Rehab

Istnieje tak wiele długoterminowe opcje dostępne rehabilitacyjnych, które mogą być trudne, aby wybrać taki, który spełnia Twoje potrzeby. Obiekty te mogą specjalizować się w różnych dziedzinach, catering dla osób należących do poszczególnych grup wiekowych i płci, takich jak te nastawione na nastolatków, kobiet w ciąży lub matek z dziećmi. Leczenie stosowanie substancji może być bardzo skuteczne, a dłuższe okresy leczenia często przewidzieć przyszły sukces utrzymaniu długotrwałej trzeźwości.

Potrzebuję pomocy? Skontaktować się z Centrum Leczenia Rehabs.com Sponsor poniżej (który odpowie?)

Zadzwoń do nas pod bezpłatny numer 24/7 na 1-888-341-7785

RELATED POSTS

 • Długoterminowa Rehab, długoterminowe rehabilitacji.

  Długotrwała rehabilitacja alkoholizmu lub narkomanii jest zazwyczaj zarezerwowane dla tych, którzy są uzależnieni lub chronicznie którzy mają szczególnie skomplikowanych przypadków. Przykładem…

 • Holistyczne Alkohol Rehab Programy …

  Holistic alkoholu rehabilitacji rozwiązuje alkoholizmu z perspektywy całego osobę. Podczas 12-krokowych programów, takich jak Anonimowi Alkoholicy. są najbardziej znane opcją leczenia…

 • Intensywne programy Rehab – behawioralne …

  Intensywne programy rehabilitacji są zaprojektowane tak, aby dać odzyskiwanie uzależniony znaczące wsparcie. Pacjenci uczą się nowych metod i zachowań i zdobyć potrzebne umiejętności radzenia…

 • New Mexico Drug Rehab Programy …

  W Nowym Meksyku cały problem narkotykowy jest produktem ubocznym państwa bliskości granicy z Meksykiem i ludności stosunkowo rzadkie. Czynniki te sprawiają, Nowy Meksyk doskonałą lokalizację,…

 • Długoterminowe Rehab Programy dla Drug …

  Wprowadź Long Term Rehab w 12 klawiszy Oglądając ukochanej walkę z uzależnieniem – lub, co gorsza, zmaga się z uzależnieniem od siebie, to jedna z najtrudniejszych rzeczy, aby przejść. Zdajemy…

 • Hospitalizacja Cocaine Rehab, programy rehabilitacji kokainy.

  Wpływ kokainy Według National Institute on Drug Abuse. Kokaina jest silnym stymulantem, który jest bardzo wciągająca. Kokaina wywodzi się z liści rośliny koki, które zwykle znajduje się w…

Comments are closed.