Palatab

Długie Włosy Lovers Rzadko Oil Hair …

Długie Włosy Lovers Rzadko Oil Hair ...

Byłem opiniowanie do znajomego na drugi dzień o Sarah Palin i że Prom Night fryzury na 42 po prostu nie jest dostosowane do wieku. Ponieważ mieliśmy już wyczerpane polowanie na wilki, Księgowość, zakazu, most subsydiowania i obłudne wartości rodzinnych, ruszyliśmy dalej od Saracuda do tematu długimi włosami w ogóle, a mój przyjaciel fessed się do korzystania Długie Włosy Lovers Rzadko Oil Hair. Jej nazwa została wstrzymana do ochrony ekstrawaganckie (tych rzeczy kosztuje $ 400 A butelka).

Chodzi o to, że starają się rozwijać długie zamki w swoich czterdziestych (coś wielu kobiet, w tym mnie, wydaje się próbować, może uniknąć kończąc jakby Dame Judi Dench), nie jest łatwe. Wydaje się, w celu osiągnięcia określonej długości, a następnie odrzucić wzrastać dalej. Najwyraźniej z długimi Lovers Włosy Rare Olejek do włosów można kierować swoją wewnętrzną Repunzel.

Formuła dłuższej Lovers włosów „jest jednocześnie prosty i przekonujący. Jej zasadzie emu oleju i ja osobiście włożył wiele sklepie w tłuszczu tego dużego nielot. W rzeczywistości większość weekendów, oddaję (ironia przeznaczone: pachnie podwórzu) w prostej maski oleju emu. Studia w Pracy Pracownia Dermatologii Uniwersytetu w Teksasie ustalili, że 70% kwasów tłuszczowych w tłuszczu emu są nienasycone, a drugim największym składnikiem jest kwas oleinowy. Może dlatego emu oleju robi taką dobrą pracę penetrując skórę. Może to być spowodowane faktem, że jest także lipidem neutralnym, bez żadnych fosfolipidów.

Nikt nie wydaje się wiedzieć, jak emu olej stymuluje wzrost włosów inny niż jest przeciwzapalny i inhibitor 5 alfa reduktazy. W każdym razie, drugi miłą rzeczą jest to, że działanie bakteriostatyczne: nie rosną bakterie, a zatem nie ma nieprzyjemnych konserwanty muszą być dodawane w przypadku tego powodu, Długie Włosy Lovers może pochwalić jest siarczan, parabenów, silikonu i petrochemicznym darmo.. Robią dodać olej neroli, witamina E, szafranu i rozmarynem.

Dla bardziej przystępnej flirtu z długimi Lovers włosów można przyjrzeć zakresie Luxe. Każdy produkt $ 22 i ma, jako zasada, olej babassu. Jest to ekstrahowane z Ameryki Południowej i chwastów, ponieważ jest to około 70% lipidów, są coraz częściej stosowane jako substytut oleju kokosowego. Luxe odżywka, na przykład, również dotyk oleju emu i ładuje aminokwasów plus kwasu linolenowego i linolowego, które są kwasami tłuszczowymi omega-6.

Jedynym składnikiem jest wątpliwa acetamid MEA, które kosmetyczne linki bazodanowe Environmental Working Group do raka. I nie były w stanie potwierdzić tego jednak, więc byłbym szczęśliwy, że moje szanse.

Składniki Długie Włosy Lovers Luxe pokosu:

Wody behenotrimoniowy metosiarczan, alkohol cetearylowy, cetylowy babassuate, olej babassu, olej z emu, aminokwasy pszenicy, kwasy sojowy aminokwasy, argininę, seryna, treonina, acetamid MEA hydrolizowanego keratyny włosów, pantenol, sorbitol, kokoilosarkozynian sodu, kwasy kolagenu aminowa kokosowy sarkozynę, kwas kiełków pszenicy, olej z kiełków pszenicy, kwas linolenowy, kwas linolowy, siarki, polisorbat 80, Oleth-10, olej jojoba, organiczny rozmaryn olejek organiczna olejek lawendowy, organiczne tymianek olejek organiczna cedrowy olejek organiczna pomarańczowy olejek eteryczny, octan tokoferylu, hydrolizowane glikozaminoglikanów, kwas dehydrooctowy, alkohol benzylowy

Jest to rozwiązanie dla:

Suche lub łamliwe włosy, Limp Hair, matowe włosy

RELATED POSTS

Comments are closed.