Palatab

Dekoracja wnętrz zajęć – iStyle …

Dekoracja wnętrz zajęć - iStyle ...

Przegląd kursu

Zrozumienie trendów i wiedząc, jak ich używać w domu jest popularnym tematem i fascynująca poznać. My nie tylko patrzeć na trendy i jak się rozwijać, możemy pomóc Ci stać się spotter tendencja!

Śledź nasz łatwy proces krok po kroku nauczyć się stylu dekoracji własnego. Przeglądaj zdobienia style w praktyczny sposób, dzięki czemu można znaleźć swój własny styl i pewność pracy z nim.

Tworzenie domu kochasz zaczyna i kończy się z Ciebie i Twojego osobistego stylu, wiedząc, jak go stworzyć, a przede wszystkim cieszyć się!

Można wybrać opcję studium, który pasuje do Twojego stylu życia i całkowite iStyle Decor:

 • Na kampusie w Sydney lub Melbourne
 • W domu z osobistego lub czasopisma
 • online

Kto powinien rezerwować?

 • Absolwenci iStyle Kolor
 • entuzjaści konstrukcyjne
 • Domowe ekspresy
 • pączkowanie Styliści

Tematy warsztatów

 • Zidentyfikować projekt i architektonicznych wpływów historycznych i inspiracji, i zastanowić się, jak motywować i odzwierciedlają one współczesne i trwałej konstrukcji.
 • Rozumieć twardych materiałów i technik stosowanych w konstrukcji wbudowanych środowiskach, w połączeniu z miękkimi meblami i elementami stylizacji, które ukończą projekt wystroju wnętrz.
 • Produkować kompletne zestawy rysunków z programów wspomaganych komputerowo, a przedstawienie wszystkich rozwiązań projektowych z obu strony i cyfrowych technik renderingu oraz wprowadzenie do Photoshop, InDesign i Illustrator
 • Wykonaj mieszkalnych i komercyjnych wewnętrzne majtki projektowych, które symulują rzeczywiste procesy projektowe produkować kompletny pakiet do projektowania do swojego portfela.
 • Sourcing, badania i odsyłania kontaktów branżowych i dostawców.

Co będzie potrzebne

Studiowanie Online? Wszystko czego potrzebujesz to komputer, laptop lub tablet z dostępem do Internetu, aby ukończyć kurs.

Opcje studyjne + Informacja o rezerwacji

On Campus | Sydney lub Melbourne

Nie można zrobić to na uczelni? Jeśli kochasz wszystko dotykowe i chcesz stworzyć piękną książkę odniesienie się osobiście pochodzących obrazy, tkaniny próbki i próbek wnętrz – Można uzupełnić swój własny dziennik w zaciszu własnego domu.

Jeśli jesteś zajęty i on-the-go, można wykonać 8 lekcji w iStyle Decor z laptopem, komputerem lub tabletem. Z naszego tabletu internetowego, można wybrać tworzyć swoje płyty nastroju za pomocą naszego obszerną bibliotekę obrazów z ponad 4000+ obrazów.

Aby zarezerwować kurs, po prostu kliknij książkę nieaktywny przycisk, a następnie w prosty sposób krok po kroku.

 • Wszystko iscd warsztaty wymagają minimalnej liczby studentów. W przypadku, gdy wymagana minimalna liczba nie jest spełniony warsztat zostanie anulowane. Jeśli wystąpi odwołanie warsztat, będziesz miał możliwość przeniesienia rezerwacji do następnej dostępnej warsztacie lub zażądać zwrotu.W przypadku, gdy nie można uczestniczyć w warsztatach, które zostały zarezerwowane na ty i warsztat jest utrzymywana, nie istnieją żadne zwroty / kredyty wydane.

Nadchodzące kursy

 • Nowe terminy wkrótce
  Zgłoś swoje zainteresowanie tutaj
GINA BERNEY

„Byłem prowadzę własną firmę projektowania wnętrz przez około 15 lat. Kiedy nie uczę w iscd spędzam moje dni pomagając klientom podejmowanie najlepszych decyzji projektowych do swoich domów lub pomieszczeń użytkowych. Kolor jest moja prawdziwa pasja – to wszystko zaczyna się od koloru.

Jestem byłym studentem iscd i uwielbiam dzielić się z moich studentów historie moich sukcesów – i moich klęsk! Uczę iStyle + kolor wystrój i te wydają się przyciągnąć ludzi, którzy dopiero zaczynają swoją twórczą podróż.”

Nadchodzące kursy

 • Wtorek wieczorem (10 tygodni)
  Wtorek 23 czerwca – wtorek 25 sierpnia 2015
  Godzina osiemnasta do 9 wieczorem
GINA BERNEY

„Byłem prowadzę własną firmę projektowania wnętrz przez około 15 lat. Kiedy nie uczę w iscd spędzam moje dni pomagając klientom podejmowanie najlepszych decyzji projektowych do swoich domów lub pomieszczeń użytkowych. Kolor jest moja prawdziwa pasja – to wszystko zaczyna się od koloru.

Jestem byłym studentem iscd i uwielbiam dzielić się z moich studentów historie moich sukcesów – i moich klęsk! Uczę iStyle + kolor wystrój i te wydają się przyciągnąć ludzi, którzy dopiero zaczynają swoją twórczą podróż.”

RELATED POSTS

 • Dekoratorzy wnętrz Austin TX …

  Jeśli martwisz się o koszty, czy to wszystko brzmi zbyt drogie dla ciebie, don t być każdy Pracowałem z wszystkie zostały mile zaskoczony, jak niedrogi i skuteczny w swoim czasie byłem dla…

 • Dekoracja szkół i …

  Ta strona oferuje wykaz szkół dekoracji wnętrz i uczelni, które oferują szeroką gamę stopni i świadectw w zakresie zagadnień z podstaw kolorów i tkanin do podstawowego projektu rysunek. Kliknij…

 • Podstawowe zasady aranżacji wnętrz …

  nie tylko funkcje Pięknie urządzone wnętrze dobrze, ale tworzy nastrój lub uczucie i pokazuje poza osobowość rodziny, która tam mieszka. To dbałość o tych trzech ważnych składników – funkcja,…

 • Miniaturowe róże, małe rośliny do wnętrz.

  Miniaturowe Roses: uniwersalna Rośliny – wewnątrz lub na zewnątrz! Kathy Brown, Apprentice Mistrza Gardener, Colorado State University, Denver County Jeśli kochasz róże, myśl na małą skalę….

 • Home dekoracje i wyposażenie wnętrz Design Ideas, nauczyć dekoracji.

  Twój dom zasługuje dynie tej jesieni. Musi dynie! Ale w jaki sposób można je dłużej niż we wrześniu i październiku? Jest to specjalny tajny do zachowania dynie. Robiąc to, wasze dynie będą…

 • Puder krem, tort dekoracja.

  Opis Puder krem ​​jest skrzyżowaniem śmietaną i polewą, pyszny, kombinacji światła puszyste ciężkich śmietaną i cukrem pudrem. Można wykorzystać ten przepis na mróz ciasto lub wypełnić go. W…

Comments are closed.