Palatab

Dalekobieżnym Relacje how …

Dalekobieżnym Relacje how ...

Dalekobieżnym Relacje: Jak zachować Yours silny

Więc zakochał się z powrotem w domu, ale teraz jesteś daleko w szkole. A może podłączyć się na Spring Break i zastanawiasz się, jak będziesz kiedykolwiek zrobić to do lata spokoju. A może spotkał się on-line i teraz liczysz dni do spotkać się twarzą w twarz.

Prawda jest gdzieś pomiędzy 25 a 40 procent wszystkich romantycznych związków wśród studentów są długodystansowych. Ale to nie musi być złe, bo jeśli już udało się zatrzymać blisko z rodziną i przyjaciółmi z dala od domu, gdy jesteś z dala w szkole, wiesz już coś na temat tworzenia relacji dalekobieżnych pracy.

10 sposobów, aby utrzymać je razem.

Każdy związek ma pracy, a relacje dalekobieżne, jak najbardziej, wymagają komunikacji, zrozumienia, zaufanie, szczerość, uczciwość, szacunek, wsparcie, zaangażowanie i opiekować się rozwijać. Więc jak można trzymać razem, gdy jesteś mil od siebie?

 1. komunikować się często. Ustanowienie preferowanych kanałów i regularnie z nich korzystać. Zrobić wiele dat telefonów, ale dzięki nowoczesnej technologii istnieje wiele sposobów, aby pozostawać w kontakcie—myśleć MSM. e-maile, wiadomości tekstowe, a nawet kamery internetowe.
 2. Podziel się uczucia. Powierzchowne rozmowa może być tak-o-o nudne! Dzielenie dobre serce serce-to-jest to świetny sposób, aby posunąć się więź, że tylko wy dwoje zakładowego.
 3. Ufać sobie nawzajem. To tylko normalne, aby myśleć o tym, jak innych znaczących spędza czas bez ciebie, ale niepokojące niczego nie zmieni. Zaufanie jest niezbędne w każdym związku i to musi być wzajemne mieć rację.
 4. Omówić swoje oczekiwania. Każdy ma inne potrzeby. Najpewniejszym sposobem na uniknięcie nieporozumień i rozczarowań jest mówić o swoich wzajemnych potrzeb i jak je spełnić.
 5. Być uczciwym. Jest to prawdopodobnie nie świetny pomysł, aby wysłać tysiąc wiadomości tekstowych, kiedy wiesz, że twój partner jest z przyjaciółmi lub zajęty wkuwania do egzaminu. (Niektórzy ludzie mogą nawet myśleć, że to odrobinę irytujące!)
 6. Bądź cierpliwy. Czas naprawdę może przeciągnąć się, gdy czekasz, aby usłyszeć od kogoś, kogo kochasz. Łatwiej być cierpliwym, jeśli jesteś zajęty robieniem rzeczy, które lubisz, jak spędzać czas z przyjaciółmi, przyłączając się do klubu, uderzając z siłowni—nawet czytając dobrą książkę.
 7. Być pomocne. Przyzwyczajaj się zapytać, jak się sprawy mają, a oferta pochwały i zachęty, gdy czuje się dobrze. To dobrze, aby poprosić o pomoc, też. Możesz nadal pracować przez problemy ze sobą, nawet gdy nie są mile między wami.
 8. Pamiętaj dni specjalnych. Wpisz go w kalendarzu lub na ścianie, ale rocznice, urodziny i „pierwsze razy” są terminy do oczekujemy. Świętować je razem wymieniając karty lub czasu uchylenia za dodatkową długie rozmowy telefonicznej. Lub przypraw rzeczy i wysłać paczkę niespodziankę, jak CD wszystkich swoich ulubionych piosenek lub wielkiego zdjęcie wami.
 9. Robić plany. Czas spędzony poza nie wydają się tak nieograniczone, jeśli wiesz, kiedy będziesz znowu razem. Nawet jeśli trzeba czekać aż do końca semestru, nie ma to jak oczekiwaniu zachować te pożary spalania.
 10. Skoncentrować się na swoim czasie razem zamiast czasu jesteś wyjątkiem. Oznaczenia dat telefonów w kalendarzu, uchylenie specjalny czas na czytanie e-maili, pobrać najnowszy zdjęcia, pracować dla osiągnięcia wspólnego celu. Istnieje wiele sposobów, aby zatrzymać się w pobliżu, mimo odległości fizycznej. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Pamiętaj, relacje dalekobieżne mogą być trudne, ale mogą być również satysfakcjonujące. Na początek, jesteś mniej prawdopodobne, aby wziąć ze sobą za pewnik. A kiedy w końcu dostać się razem, to może wydawać się bardziej ekscytujące. To trwa specjalny rodzaj zaangażowania, aby utrzymać związek długodystansowe silny. Ale jeśli jesteś gotów zrobić zarówno zobowiązanie, twój związek będzie silniejszy dla niego.

RELATED POSTS

 • Miłość i romans, miłość i relacje.

  Wszyscy doświadczyli miłości. Mamy umiłował (i był kochany przez rodziców), braci, sióstr, przyjaciół, a nawet zwierzęta. Ale romantyczna miłość jest inna. Jest to intensywny, nowe uczucie w…

 • Jak zrozumieć, co relacje …

  Istoty ludzkie są zwierzętami społecznymi, a większość z nas tęskni za bliskich relacji z innymi ludźmi. Relacje wymagają dużo pracy i dużo komunikacji, ale nadal może być trudno zrozumieć, co…

 • Jak ludzie zarabiać otwarte relacje …

  Moja małżonka i ja żonaty 16 lat, i mieli otwarte stosunki odkąd zaczęliśmy spotykać (zaczynaliśmy jako triada z innym partnerem). Obecnie mam zewnętrznego partnera, który Ive z 6 lat, który…

 • Jak poprawić swoje relacje …

  Każdy rodzaj relacji, czy to między członkami rodziny, osoby, z którymi współpracujemy, przyjaciół lub klientów, którym służymy, wymaga dużo pracy, aby utrzymać i tworzyć na ich podstawie. I…

 • Jak zbudować lepsze relacje …

  Działać jako pierwszy. Nie czekaj na swoich rodziców, aby spróbować poprawić relacje. Jeśli chcesz poprawić swoje relacje z rodzicami, należy rozpocząć od razu i działają jako pierwszy. [1]…

 • Jak zrobić dobre relacje …

  przez Crystal Greena O Crystal Greena Kryształ Green to marketing i zarządzanie zdarzeniami konsultant specjalizujący się w organizacji non-profit i małych firm. Zielona spędził ostatnie siedem…

Comments are closed.