Palatab

Czy surowe mleko kozie bezpieczne dla dzieci

Czy surowe mleko kozie bezpieczne dla dzieci

Kozie Mleko i Twoje Dziecko – Czy Kozie Mleko, biorąc pod uwagę laktozę małych dzieci?

Rodzice dzieci z nietolerancją laktozy lub alergią niemowląt z białek mleka krowiego, często zastanawiam się, czy ich dzieci mogą korzystać z mleka koziego.

Laktozę dziecka, a nawet dzieci z alergią na białka mleka krowiego, może korzystać z produktów spożywczych na bazie mleka koziego. Wielu rodziców mówiono, że mleko kozie może rozstrzygać łatwiej strawić, a także łatwiejsze w brzuchu niemowlęcia ze znanym nietolerancji laktozy. Jednak mleka koziego nie zawiera laktozy; faktycznie zawiera laktozę i nie wszystkie dzieci będą korzystać z żywności na bazie mleka koziego.

Kozie mleko nie zawiera laktozy lub białka mleka wolne i nie może pomóc dzieci z nietolerancją laktozy

Jak wspomniano, mleko kozie nie jest laktozy ale zawiera mniej laktozy niż mleko krowie. Poziom laktozy w mleku kozim jest tylko nieznacznie lowe r niż laktozy w mleku krowim. Główną zaletą korzystania kozie mleko dla niemowląt, które mogą mieć alergię na mleko krowie lub nietolerancja laktozy, jest makijaż białek mleka koziego i tłuszczów.

Dużą zaletą mleka koziego jest to, że mówi się, że zawiera mniej „uczulających” białka. Białka w postaci mleka koziego twarogu „mniejszych” jak kwasy żołądkowe wiążą się z białkami, a następnie rozpocząć trawienie. To sprawia, że ​​białko znajdujące się w mleku kozim łatwiej trawione w brzuszku dziecka. Dla dziecka, które może mieć alergię mleka krowiego na białka mleka krowiego, koziego mogą osiedlić się lepiej w brzuszku dziecka.

Mleko kozie ma również inny makijaż tłuszczu w porównaniu do mleka krowiego. Dziecko z alergią na mleko krów lub nawet refluks może korzystać z mleka koziego z powodu jego tłuszczów.

Należy przełączyć dziecko do mleka dla niemowląt na bazie wzoru koziego lub dać dziecku mleka koziego jogurt?

Kozie mleko jogurt lub ser

jogurt mleko kozie i ser może być wspaniałe dla 8 miesiąc lub starsze dziecko, które może być wyruszą w produktach mlecznych. Oczywiście, należy skonsultować się z pediatrą dziecka i / lub alergologa przed oferowanie produktów mlecznych Twojego maleństwa koziego. Wielu rodziców mówi nam swoje dzieci kochają mleka koziego jogurt, czy są nietolerancyjne / alergiczne czy nie.

Formuła Kozie Mleko

Dlaczego mleko kozie może nie być dobrym substytutem dla wzoru opartego białko mleka krowiego lub innych przetworów mlecznych dla niemowląt na bazie krowiego.

Oto kilka powodów, dla których formuła mleka koziego nie jest dobrym substytutem dla zwykłego preparatu dla niemowląt lub do mieszanki dla niemowląt na bazie soi.

mleko kozie nie jest wskazany do stosowania w okresie niemowlęcym. Oto uzasadnienie:

1) mleko kozie jest niedobór kwasu foliowego i witaminy B6.

2) mleko kozie jest wyższa zawartość białka niż mleko ludzkie (1,0 g Pro / 100 ml), a mieszankę dla niemowląt (1,4 g / 100 ml). To faktycznie ma 3,6 gm pro / 100 ml, co stawia niemowlę na ryzyko odwodnienia i wyższym obciążeniem nerek rozpuszczonej.

3) przyczyną wielu „receptury” mleko kozie dla niemowląt wymagają rozcieńczenia (zwykle zalecenia w celu rozcieńczenia do 2/3 wytrzymałości, ale w tym przypadku, wydaje się, że przez połowę dawki) jest obniżenie nerek (nerka) obciążenie substancji rozpuszczonej. Kiedy rozcieńcza jednak składniki odżywcze, w tym energii, są rozcieńczane. Mając to przychodzi ryzyko hiponatremii lub zatrucia wody, co może prowadzić do drgawek. Rozcieńczanie mleka koziego do połowy siły dostarcza około 10 kalorii na uncji.

Oznacza to, aby zaspokoić potrzeby energetyczne (98 kcal x 8,25 kg, co stanowi 50-percentyla dla 7 miesięcznego chłopca), wymagane byłoby 80 uncji dziennie mleka koziego.

4) Kozie Mleko Kwasica Donoszono w literaturze, najbardziej prawdopodobnego średnie do wysokiego poziomu białka.

5) Może okazać się właściwe, aby spróbować formułę, która nie ma nienaruszone białka, mleka, kazeiny lub soję i stopniowo wprowadzać poszczególne pokarmy, zamiast polegać na kozim mleku, który nie jest zalecana dla niemowląt. „

Może wiesz, niemowlę, które rozwijały się i rosły dobrze na koziego mleka dla niemowląt na bazie formuły receptury i wiemy, że wiele dzieci nie kwitła. Jednak prawdą jest również, że rozwój nauki, wiemy, że mleko kozie nie jest rozwiązaniem optymalnym pożywieniem dla niemowląt w wieku 0-12 miesięcy.

To byłoby nieodpowiedzialne z tej strony, aby oferować zalecenia i przepisy na wzór mleka koziego. Podczas pierwszego roku dziecka, mleko modyfikowane dla niemowląt jest zakaz karmienia piersią dziecko jest Głównym źródłem odżywiania i może być również uzupełniające źródło żywienia niemowlęcia karmione piersią. Nigdy nie będziemy pisać lub opowiadają żadnej recepty, które mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia niemowlęcia.

Jeśli chcesz, aby wzór koziego mleka dla niemowląt, należy zdawać sobie sprawę ze wszystkich konsekwencji żywieniowych, a także skonsultować się z pediatrą i pediatrii dietetykiem. Musisz być absolutnie pewny, że formuła kozie mleko, które sprawiają, nie stwarzają zagrożenia dla zdrowia i rozwoju dziecka.

Zasoby i dowiedzieć się więcej o mleka koziego i małych dzieci

RELATED POSTS

 • Czy to jest bezpieczne w użyciu krowa – mleko s …

  Kelly Bonyata, IBCLC Ogólne wytyczne W ogóle, tylko mleko lub wzór powinien być stosowany, jeśli dziecko ma mniej niż sześć miesięcy. Od sześciu do dwunastu miesięcy, uzupełnienie z ciał…

 • Jak zrobić Mleko kozie Jogurt …

  Jestem szczęście właścicielem trzech mlecznych kóz. Mam stały dopływ pysznego surowego mleka koziego, a nie, to nie jest kozi degustacji. Jest słodki i kremowy. Robię dużo sera, lodów, i…

 • Jak bezpieczne są preparatów dla niemowląt, jest formuła ok dla dzieci.

  Z biegiem lat, liczne badania wykazały, że jeśli chodzi o żywienia niemowląt, mleko z piersi jest najlepszy. Pozostaje to prawdą, ponieważ po prostu nie ma infant formula produktem na rynku,…

 • Mleko i jaja alergii u dzieci …

  W pediatrii dietetyka, widzę wiele dzieci z alergiami pokarmowymi. o różnym nasileniu. To może być zmartwienie i stres zarówno dla dziecka jak i rodziców. Ale zdrowe, smaczne alternatyw teraz…

 • Holle – Organic Infant Kozie Mleko …

  Holle – Infant Organic Goat Milk # 2 (śledź na) Niemowlę organiczną mleka koziego jest alternatywna organiczny dla niemowląt dla mleka krowiego diety bezglutenowej. Może być użyty po piersią…

 • Czy kozie mleko dobre dla szczeniąt

  Mleczka po prostu mleko isnt to? Na pierwszy występ, wydaje się, że ma duże różnice między mleka u różnych zwierząt. Z wykresu poniżej widać, że tłuszcz, woda i zawartość białka ludzkiego,…

Comments are closed.