Palatab

Czy można bezpiecznie korzystać z kryształowych kieliszków, kryształ kwiat żywności.

Czy można bezpiecznie korzystać z kryształowych kieliszków, kryształ kwiat żywności.

20 września 2016

Celem Ołów w Crystal

Kryształ jest zasadniczo szkła ołowiowego. Kryształ może zawierać do 33 procent zmieniać, ale zazwyczaj zawiera od 24 do 32 procent. tlenek ołowiu dodaje się do stopionego szkła, zanim jest wdmuchiwane lub formowane. Po utwardzeniu, szkło laboratoryjne jest często ręcznie lub maszynowo cięte z aspektów mających wyglądać kryształów, stąd nazwa cięcia kryształu. Istnieją dwa główne cele w tym prowadzenie produkcji kryształu: łatwość i blask.

Łatwość

Korzystanie ołowiu w szkle czyni produkt bardziej miękkie i łatwiejsze do cięcia. Ponieważ odwołanie od kryształu przychodzi w różnych kształtach pocięte na szkle, istotne jest, że proces ten jest tak proste, jak to możliwe. Bez użycia ołowiu, byłoby znacznie trudniejsze do uzyskania wyraźnych i precyzyjnych cięć w wyroby kryształowe. Podczas gdy ołów umożliwia miękkie do cięcia, ale również sprawia, że ​​trudniej jest wytworzyć podczas rozdmuchiwania. Wymaga to dmuchaczy szkła z kryształu mieć więcej umiejętności niż typowe dmuchaczy szkła. To, co sprawia, że ​​kryształ droższe.

Blask

Problem z ołowiem

Po wiekach korzystających piękny kryształ przy stole na święta i specjalne okazje, niedawno się pod kontrolą władz zdrowotnych, którzy testowali farby i inne produkty jako potencjalnych źródeł zatrucia ołowiem. Wstępne badania wykazały, że w miarę upływu czasu, znaczące ilości ołowiu mogą migrować z ołowiu pojemników krystalicznych do cieczy w nich przechowywanych.

Przecieka prowadzą do napojów

Problem z ołowiu w kryształu została odkryta przez badanie mierzące ilość ołowiu, które przecieka do żywności i napojów przechowywanych w pojemnikach krystalicznych. W badaniu oceniano portu wino przechowywane w ołowianych karafki kryształowe. Po dwóch dniach, stężenie ołowiu 89 mikrogramów na litr. Po czterech miesiącach stężenie ołowiu między 2000 a 5000 mikrogramów na litr. Białego wina podwoiła zawartość ołowiu w ciągu godziny i przechowywanie go trzykrotnie w ciągu czterech godzin.

Korzystanie Kryształ Bezpiecznie

Przewlekane kryształowe kieliszki i karafki nie są zwykle uważane stwarzają znaczne zagrożenie dla zdrowia, pod warunkiem, że te elementy są myte przed użyciem dokładnie i napoje nie są przechowywane w tych pojemnikach dłużej niż kilka godzin.

Do codziennego użytku, płyn nie pozostaje w tyle długo szkła podczas każdego posiłku wyciek ołowiu, która przewyższa normy EPA. To dobra wiadomość dla konsumentów, którzy mogą bezpiecznie korzystać piękne kryształowe kieliszki do podawania wina, wody i innych napojów. Jednak ważne jest, aby unikać przechowywania Cognac, port i innych napojów alkoholowych w karafki. Aby bezpiecznie korzystać z pięknych kryształowych karafek na rozrywkę, wlać alkohol do karafki przed podaniem i odesłać go z powrotem do oryginalnej butelce na koniec wieczoru. To samo dotyczy kryształ jam doniczkach. Po śniadaniu lub brunchu, przenieść z powrotem do jego zacięcie szklanym słoju.

W trosce o Kryształu

Nawet najlepsze kryształ posiada nieznaczne różnice w jasności, sporadyczne pęcherzyki lub inne znaki i linie, które są nieuniknione w ręku dmuchane i formowane kryształ. Ponieważ kryształ jest miękka, nawet pył może działać jako środek ścierny i spowodować zarysowania, dzięki czemu jest ważne, aby zrozumieć, jak dbać o krysztale.

przechowywanie Kryształ

Czyszczenie kryształ

Nawet kurz może zarysować powierzchnię kryształu, dlatego ważne jest, aby wszystkie krystalicznie czysta jak to możliwe. wyroby kryształowe należy czyścić tylko z bardzo łagodnym detergentem i niestrzępiącą szmatką do suszenia. Ważne jest, aby umyć kryształ jak najszybciej po użyciu, a przed jedzenie może stwardnieć. To sprawia, że ​​znacznie łatwiej czyścić bez konieczności umieścić dysk nacisk na pozycji lub zeskrobać go, powodując zarysowań. Nie wygrzewania szklanek złota obręczy lub krawędzi konstrukcji w roztworze zawierającym amoniak.

Dla kryształu, który ma zamglenie lub zmętnienie, spójrz na dysk odplamiaczy wody, takich jak CLR lub Lime dalej. Kryształ jest piękna pamiątka, która może być przekazywana z pokolenia na pokolenie. Biorąc te dodatkowe kroki zachowuje swój kryształ w nadchodzących latach.

Zakup kryształ na eBay

Ubezpieczenie przesyłki na eBay

Wniosek

Piękno drobnego kryształu jest podziwiany przez wieki. Pomimo ostatnich badań wykazujących, że procenty ołowiu może wyciekać do cieczy przechowywanych w ołowiowego, to nie znaczy, właściciele muszą wyrzucić kieliszki kryształowe mają się cieszyć. Ci, którzy mogą być zaniepokojony nawet maleńkich poziomów ołowiu może wolą kupić piękną szklaną kieliszki zamiast. Jednakże, kieliszki i karafki kryształowe są całkowicie bezpieczne do codziennego użytku i nie szkodzą konsumentom. Dla pełnego bezpieczeństwa, i aby uniknąć wszelkich problemów zdrowotnych, nie należy przechowywać Cognac lub port w kryształowej karafki lub sklepu jam w ołowiowego jam doniczkach. Piękne karafki, kieliszki, naczynia, garnki można znaleźć na eBay i dostarczane bezpośrednio do domu. Następnie można służyć, cieszyć się pięknem pojemnika i powrotu duchów lub zacięcie do swoich standardowych pojemnikach.

Produkt kryształ

kieliszki

RELATED POSTS

 • Czy można bezpiecznie korzystać z Red Light Therapy …

  Nieco ponad dziesięć lat temu, nieinwazyjne zabiegi anty-aging były raczej mit. Dzisiaj, nieinwazyjne pielęgnacji skóry nauka jest bardzo żywa! Ludzie, którzy mają zastrzeżenia uzyskaniem Botox…

 • Jak długo można bezpiecznie korzystać z kortyzonu …

  Witam Dr Bailey, Czytałem kolumn o trądziku różowatego i zamówił swój Replenix CF krem . Wspomniał Pan, używając Locoid maść z Replenix. Chciałbym wiedzieć, czy to jest bezpieczne w użyciu…

 • Jak bezpiecznie korzystać z Afryki czarny …

  Przez Gerrie Summers. Wielokulturowe Beauty Expert Updated 26 września 2016 r. Czy African czarne mydło do wszystkich rodzajów skóry? African czarne mydło są uważane za bezpieczne i korzystne…

 • Czy można bezpiecznie pić niepasteryzowanego …

  Dziewięćdziesiąt osiem procent soku sprzedawanego w Stanach Zjednoczonych jest pasteryzowane. Niepasteryzowane soki pakowane muszą być oznakowane z ostrzeżeniem, który mówi: Ten produkt nie…

 • Jak bezpiecznie korzystać z środków przeczyszczających do …

  Bezpiecznie przy użyciu środków przeczyszczających na zaparcia Zaparcie nie oznacza regularne wypróżnienia, czy nie całkowitym opróżnieniu jelita. Zaparcie jest powszechne, aw niektórych…

 • Jak bezpiecznie korzystać Spanie …

  W dzisiejszym szybkim tempie życia i zawyżonej dni, bezsenność uderza prawie wszyscy w pewnym momencie. To normalne, że niektóre noce, które nie są tak spokojne, jak inni, ale kiedy to się…

Comments are closed.