Palatab

Czy istnieje lekarstwo na stałe …

Czy istnieje lekarstwo na stałe ...

Mogę tylko powiedzieć, że mój hcp powiedział mi, że mogę być na leki zawsze. I nie przeszkadza chociaż – oni pomóc mojej dnia na dzień życia i czuję się lepiej. Ja również wykonywać patrz doradcą i dobrze zjeść. Starałem się iść off Klonopin ponieważ Ive robi te wszystkie inne rzeczy i czuje się dobrze, ale skończy się bałagan ponownie. Dla mnie, po niepokój nie jest zaburzeniem krótkoterminowy, jestem komfortowo z myślą, że może muszę leki przez długi, długi czas.

ja wziąłem klonipin na może 2 yrs.its pierwszą rzeczą, jaką zajęło to naprawdę pomogło mi (i tylko wziąć ją w nocy przed snem, dla mnie jego był lek cud, ale moja dr. ma się i opuścił to miasto i ive szukaliśmy dr. że robi wariata kiedy powiedzieć coś o klonipin, im będzie nowy dr.next tygodnia i czuję się jak gdybym jeszcze wspomnieć o tym, do cholery po prostu powiedz mi, gdzie go.i wiedzieć dużo ludzi, którzy nadużywają go i na Florydzie DRS. są ostrożni co perscribe.i one odgadnąć chory po prostu wręczyć mu mój wykres i pozwolić mu powiedzieć me.I mógłby powiedzieć te drs. wiem, dlaczego mam zaburzenia lękowe (uraz z dzieciństwa), ale ja nie że większość z nich dać rip.im w moich latach 50. i właśnie teraz coraz gdzie im otwarte o sobie, życzę drs. byłoby obchodzi alittle bit.past historia wydaje się odgrywać dużą rolę w tym, co jest nie tak z osobą (przynajmniej w moim przypadku)

Dodaj swój komentarz

Ja tylko starałem się pisać dość długą odpowiedź i stracił ją. Grrrrrrrrrrrrrrr.
I cierpią zarówno GAD i głębokiej depresji. Ive również niedawno zakończone 4 lat studiów w zakresie psychologii, mój główny obszar zainteresowanie jest zdrowie psychiczne.
Moje rozumienie GAD jest to, że niektórzy ludzie cierpią jeden epizod, podczas gdy inni mają dożywotnią GAD. I wpaść w ostatniej kategorii * westchnienie *
Jeśli chodzi o leki: Jedynym sposobem, aby wiedzieć na pewno jest, aby spróbować spadając im. Clonazepam jest benziodiazepine i są to bardzo wciągająca. Pomyśl Valium. To jest w tej samej klasy leków. Również SSRI takie jak ta na której się znajdujesz może przynieść problemy odstawienia i trzeba zwężona, aby spróbować zmniejszyć lub wyeliminować je.
Ja niedawno przełączane z długotrwałego stosowania Aropax (11 lat) (tzw poop out efekt gdzie robi wydaje się działać poprawnie dłużej) do Lexapro, następnie do Cymbalta. Dwa ostatnie zrobił zgadzają się ze mną w ogóle, a dla ostatniego tygodnia i pół I miałaś już na nic. Psychiatra powiedział mi, że jeśli nie brać leki, będę nawrotu (niepokój) w ciągu 4-5 miesięcy. Jednak jest to najdłuższy Ive off / DS przez 11 lat i chcę dać moje ciało czas na osiedlenie się w pierwszej kolejności. Im biorąc pod uwagę powrót na Aropax co wiem to i zaufać.
Mam nadzieję że to pomoże 🙂

Cześć Lyla123 i zdiagnozowano przewlekłą lęku napadowego kiedy byłem 12yrs stary i jestem teraz 41. Aż 12 miesięcy temu byłem na Xanax, który jest również nazywany alprazolam. Byłem w bardzo wysokiej dawce, 2mgs 4 razy dziennie. Mi xanax był cudowny lek, ale uzależnił się on udał się na odwyk 12mths temu detox go wyłączyć. To było bardzo trudno dostać się do rzeczy. W każdym razie od tego czasu moja G.P. postawił mnie na valium-diazapam ale tylko brać, kiedy czuję się atak paniki nadchodzi, a wierzcie mi, że jest tak dużo lepiej wziąć go, gdy tylko naprawdę potrzebne. I okazało się, że kiedy brał on 4 razy dziennie czułem się gorzej. Najlepszą rzeczą, jaką kiedykolwiek zrobiłem było wysiąść z xanax i przejąć kontrolę nad moim życiem, bo xanax bierze wszystko z kontrolą dalej. Moja propozycja jest taka, że ​​tylko zabrać swoje leki, kiedy jej naprawdę konieczne. Mam nadzieję, że to daje pewne wyobrażenie o przyjmowanie leków. dbać. bevck41. )))

możesz mi odróżnić valium i xanax. isnt valium bardziej wciągająca?

Ive miał ogólną depresję / w pewnym niepokojem większość mojego życia. Biorę Wellbrutin codziennie & Atavan ile potrzeba. Że pracuje dla mnie, ale nie mój syn. Mój syn, teraz 20, ma ADD i dwubiegunowego. Choć dwubiegunowego jest względnie pod kontrolą jest on nękany / w depresji codziennie & Niedawno ciężka axniety zwłaszcza w miejscach publicznych. Był thru wielu leków w ciągu ostatnich 6 lat. Dotychczas Gabas wydają się działać lepiej niż SSRI. Ostatnio jest on biorąc (między innymi) Atavan (aka lorazapam). Czy ktoś wie z doświadczenia, jak to porównać z Xanax? Czy Xanax pomaga depresja, a także lęk? Jak to porównać do sedacji?

Br-MD-przykro nie miód

Zobacz wszystkie 4 komentarzy Dodaj swój komentarz

Po prostu nie ma go, dopóki jest to potrzebne i zobaczyć jak to jest. Znam ten isnt dużo odpowiedzi dla Ciebie, ale źle pomoc mimo to mogę, dbać.

rstuds, naukowcy odkryli różnice w funkcjonowaniu mózgu tych z nas, którzy cierpią z powodu lęku. "Uzyskanie przez nią" isnt tak proste, jak zmienia sposób myślenia lub mający kogoś do pomocy wskroś. Jest powód, dla niego, że jest tak samo ważne jak, grypy lub cukrzycy. Mogę zaświadczyć cierpi z GAD 20 yrs próbujących różnego rodzaju krótkoterminowych terapii lekowych, zmieniając sposób myślenia, myśląc, że był słaby, bo nie mógł radzić sobie ze stresem. Teraz wiem, że jestem rzeczywiście bardzo silny i że mają uzasadniony zaburzenia. ALE. Wolę brać leki te dni, ponieważ daje mi jakości życia, że ​​nie zrobił wcześniej.

Nie zgadzam się również, że doktorzy są ludźmi biznesu. Myślę, że jest to bardzo cyniczny i szorstki widok. Firmy farmaceutyczne są w nim dla pieniędzy, niekoniecznie dr. Ludzie wchodzą do zawodów pomaga – niespodzianka – oni rzeczywiście chcą pomóc. Jesteśmy przestępstwie nich bo jedziemy do Drs szuka modelu leczenia ludzi, którzy są przeszkoleni w – medycyny.

Mój syn też próbował clonazepam, jednak spowodował zatrzymanie moczu. Tak, to nie było opcją. Również on został przepisany dawka była zbyt niska, aby być zbyt pomocne.

Lyla, ufasz lekarzowi? Czy czujesz, że on / ona ma naprawdę najlepszym interesie leży na sercu? Zastanów się, dlaczego chcesz spróbować wysiąść lekarstwa i teraz omówić opcje z nim / nią na szczegółowy plan obsługiwać swój niepokój w inny sposób – próbuje alternatywnych leków jak accupuncture lub wypróbowaniu innych / same leki, kiedy występują atak jak sugerowano wcześniej. Wierz mi, mogę zrozumieć, chcąc być chemiczny darmo, unikając długoterminowych skutków itd Ale pod koniec dnia, chcę czuć się sobą i być tam dla mnie i mojej rodziny. Dla mnie, benzo Klonopin robi, że – na razie. Jestem pewien, że pewnego dnia będę w tym samym miejscu jesteś kwestionując dlaczego jestem stoi całe życie leków anty-lękowe – czyli to, co Ive został poinformowany – na wierzchu innych leków podtrzymującej życie dla brakującego tarczycy.

Jeśli nie czujesz się swojego lekarza jest tam dla ciebie, idź znaleźć innego dostawcę medyczną, a nie przestać patrzeć, aż znajdziesz ten, ów właśnie dla Ciebie. Mam naprawdę szczęście i znaleźć odpowiedni ciągu 3 szanse.

Lyla, jestem zadowolony, że ktoś patrzy na tych drs? Sposób zrobić. Junior zdawała się nie zgadzają się drs bycia ludzi biznesu pierwsze drs drugi. To dlatego poszli do szkoły w pierwszej kolejności dokonać $ mabe Właśnie wpadł dużo złych ich są dobre drs tam, ale gdy rzucasz w farmaceutów copanies Perks miliardy $ idą tosell swoich produktów. Przykład Suboxone. Widziałem drs chcących $ 2.500 z góry do rozpocząć się na tego cudownego leku, który sam w sobie jest bardzo wciągająca i trudno uciec od. Ból jest ból. Mam za dużo przyjaciół z zaburzeniami lękowymi i podejmują szereg leki dla niego. Statystyki pokazują 27,000,000 skrypty dla samego Lexapro. Jest to sposób życia w tym kraju w perspektywie med szafce, gdy coś pójdzie południe? Moja miłość mojego życia, popełnił samobójstwo w ubiegłym roku do czynienia z chorobą dwubiegunową. Moje serce jest złamane po prostu tylko szkoda mogła znaleźć dobrą DR i niektóre leki, które działają i id jeszcze mój piękny anioł. Mam nadzieję, że ustabilizuje i zdrowia psychicznego poprawia. Weź, co działa wyrzucić co robi

rstuds jestem Aussie i oczywiście nasz system opieki zdrowotnej działa inaczej Twoi (Im zakładając, że jesteś z USA?). Na przykład reklama leków przeciwdepresyjnych jak jest tu nielegalne. Ponadto, mamy Medicare, co oznacza, że ​​wszyscy obywatele mają Aussie niedrogiego dostępu do Drs i opieki szpitalnej. Ma swoje wady, jak długie listy oczekujących na planowaną operacją, ale przynajmniej klasy społecznej robi przyjść do tego, czy można uzyskać opiekę zdrowotną.

Ja nie winię Drs dla problemów, które ludzie mają z lekami (oczywiście niektóre są lepsze niż inne). I winy firm farmaceutycznych i ich przedstawicielom handlowym. Ja nie wierzę dr podane są wszystkie informacje. Również dr mieć ścisły kodeks etyczny, z których jeden jest nie szkodzić (jestem członkiem assoc z Aust Towarzystwa Psychologicznego i wiem coś o tym, choć przyznaję, że nasz kod jest diff do tego z drs medycznych), więc wątpliwości, że $$$ są tak duże wpływ jak myślisz – przynajmniej nie dla medycznej dr.
Częścią problemu jest to, że ludzie idą do ich podstawowej opieki psychologicznej dla DR / problemów psychiatrycznych i podstawowej opieki Dr prostu stawia je na leki. Z tego, co mówią ludzie w Internecie wydaje się być gorsza niż w Stanach Zjednoczonych jest to tutaj, choć wiem, że to się dzieje często również tutaj. Ja osobiście wierzę w połączeniu z farmakoterapią i mówienie (psychologicznego) terapii. Problem jest, nie każdy może sobie pozwolić lub dostępu do części terapia psych. Esp w Ameryce, gdzie koszt leków wydaje się być wysokie niebo, pozostawiając trochę gotówki, aby zapłacić za leczenie. Nasz fed govt finansuje znaczną część kosztów leków dla nas, więc każdy lek na schemacie rzadko kosztuje więcej niż 30 $. Ponadto, można uzyskać dostęp do psychiatrów Medicare. Kilka lat temu została udzielona ograniczony dostęp do psychologów, a także który dał więcej ludzi dostęp do odpowiedniej opieki zdrowotnej psychologiczne, których potrzebują. Jest nawet w pobliżu wystarczająco, ale przynajmniej jest to coś.
Z poważaniem
Junior

Zobacz wszystkie 5 komentarzy Dodaj swój komentarz

Lylal23: Ja też miałem lęk uogólniony w / ataki paniki dłuższego od długości czasu. Jej były ok. 2 miesiące teraz, kiedy zostały biorące Celexa- (citaprolam-wierzę ów poprawnej pisowni dla rodzajowy). Jest to jedyny antydepresyjne, które naprawdę pomogły nie tylko w / mojego ogólnego niepokoju, ale lęk społeczny i depresja, jak również. Ja przedstawiłem podjęte coś innego niż Xanax- (w razie potrzeby) do mojego lęku przez kilka lat, jak inne leki. albo nie działał, albo że mój lęk gorzej zatem o ok. 5-6 lat. zrobił biorę żadnych lekarstw. inne niż XS. Tak jak mówiłem, do niedawna, poprosiłem mojego Dr. czy mogę spróbować Celexa jak czytałem dobre opinie na ten MED lęku / depresji i do tej pory jestem pod wrażeniem w / rezultatów. Powodzenia wam-

Junior, ja też mieszkam w Australii i zgadzam się, że mamy jeden z najlepszych systemów opieki zdrowotnej w krajach rozwiniętych.

To nie znaczy, że nie mamy lekarzy, którzy są bardzo szybkie w pisaniu recept na anty-deps gdy pacjenci zgłaszają się z lęku / depresji. Wielu lekarzy nie w pełni zrozumieć chorobę psychiczną. Mają zadanie do wykonania, a czasem zobaczyć do 60 osób w ciągu dnia, więc nie ma czasu na psychoanalyze pacjentów.

IMHO musimy przyjąć holistyczne podejście do GAD. Lek jest znaczna, ale bezpłatne część równania.

Czy istnieje lekarstwo na stałe GAD? To może zależeć od tego, ile chcesz pracować na zaburzenia psychiczne i ile wytrzymałość zostało.

Dla mnie najtrudniejsza część radzenia sobie z lękiem jest "terapia ekspozycji", Muszę się zmuszać, aby wydostać się z domu i mieszają się ze społeczeństwem. Alternatywą jest pozwolić wygrać niepokój i zniszczyć resztę mojego życia.

Biorąc Xanax (i ja przez 15 lat) jest jak "fałszywe gospodarki" w tym sensie, że w końcu nie jest w stanie funkcjonować bez niego i po stronie uzależnień jest czysta nędza.

Najlepsze życzenia dla każdego, kto cierpi z powodu wyniszczających zaburzeń lękowych i prowadź walki dobra walka!

W pełni zgadzam się, że GPS nie w pełni zrozumieć chorobę psychiczną. To jest i od wielu lat, duża część problemu. Nie sądzę Wspomniałem o tym wcześniej, ale zrobiwszy 4 lata studiów w dziedzinie psychologii Jestem obecnie członkiem stowarzyszonym Aust Psychologicznego Soceity i wiem, że zrobili kawał dobrej roboty w uzyskaniu niektóre – choć ograniczone – dostęp do bycia Medicare dostawców. Jak nie wiesz, co oznacza, że ​​ludzie mają teraz dostęp do przystępnej formie leczenia, które może zaoferować więcej niż tylko tabletki.

Istnieje również problem, że gdy choroba psychiczna jest zaniepokojony, jest jeszcze dużo piętno w naszym społeczeństwie. Ludzie nie pójdzie do psychiatry z tego powodu. Oni nie uważają się za szalone i dont mieć do czynienia z piętna. Oni wydają się jednak być otwarci na ideę widzenia psychologa. Na szczęście Medicare dostępu że zawód psychologiczna ma teraz, otwiera się o wiele więcej możliwości leczenia ludzi. Kłopot w tym, jego tylko kropla w morzu w porównaniu do tego, co jest naprawdę potrzebne. Ponadto, uprawnienia, które zdecydowały właśnie terapie puszkę i nie mogę być oferowane w ramach Medicare co oznacza, że ​​psychologowie cant zawsze dają osobę co psych myśli byłoby najlepsze dla danej osoby.

jest potrzebne, czy leki długoterminowe jest naprawdę coś tylko osoba może zdecydować, w połączeniu z każdym, kto jest ich leczenia. Nie ma trzeba – to osobisty wybór.

Junior & zależy, po prostu chciał dotknąć bazy z wami jego wspaniale usłyszeć o tym, jak Australias systemu opieki zdrowotnej jest uzyskać pewien wgląd. Wiem bardzo mało o nałogu, z wyjątkiem tego, co byli za pośrednictwem osobiście. Zawsze byłem szczęśliwym człowiekiem żadne problemy ze zdrowiem psychicznym kiedykolwiek. Nigdy nie miała nic oprócz okazjonalnych dymu. I nie zrobił rozpocząć problemy lękowe dopóki nie spotkałem kogoś i zakochał się w osobie, która miała problemy psychiczne. Bardzo chciałbym, aby surfować i grać na gitarze i nagrywać z moim zespołem. Nie ma to jak dobry surfowania a następnie gettin wraz ze swoimi kolegami i odtwarzanie muzyki. byłam "szczęśliwy" Następnie zacząłem brać tabletki na stres związany z pracą i tej kobiecie, która zdawała się ciągnąć szczęście spod nóg. Zacząłem brać metadon nie wiedząc, co robię. To zaczęło spiralę 4 rok depresji i lęku. Ive miał nic oprócz złej expierience po gorszym expierience.

Albo, jak to jest to uczucie, kiedy prawie spaść do tyłu z drabiny i nie jest intensywny pęd przez całe ciało. W przypadku strasznym lękiem to uczucie może trwać godzinami.

I moje doświadczenie życiowe znalazłem, że muszę dostać dobry psycholog, jak i psychiatra jako ostatni był głównie zainteresowany przepisywania leków i korzystających z ich golf lol.
Poważnie, mój terapeuta (psycholog) widzę co tydzień był kluczową częścią mojego zdrowienia.

Może powinnam była mowa w poprzednim poście, że robiłem CBT i terapii ACT przez około 18 miesięcy.

Moja pierwsza pełnowymiarową atak paniki (w 93) trwało 2 godziny i skończyło się w kardiologii na tydzień ze względu na śladowe ilości tkanki serca w mojej krwi. Lęk jest zawzięty mnie do tej pory.

Oto kilka stron znalazłem użyteczne w moim powrocie do zdrowia. Nie będę umieszczać linki i jestem pewien, że niektórzy z naszych przyjaciół z A-Merica może uzyskać jakąś wartość z nich. Szczególnie darmowa strona internetowa o nazwie. moodgym.

Spróbuj: sane.org * Większość z nich to .com
blackdog instytut
happinesstrap
beyondblue
reconnexions

Jego wielką zaletą jest usłyszeć, że osiągnęła punkt, w którym okazuje się, że leki będą f ** k resztę swojego życia do góry.

Nie bądź ciężko na siebie za to, co miały w przeszłości. Mamy tylko ten moment i przyszłości cieszyć. Jeśli trzeba zastanowić ostrości na wielkich czasach trzeba było Surfing i wartość posiadania wspaniałych przyjaciół i jak oni szanują cię, jeśli szanować siebie.

Byłem sceptyczny co dzieje się na jednej benzo (Valium), aby uzyskać kolejną (Xanax).
Aż zdałem sobie sprawę, że nikt nie może wkroczyć prosto od dużej dawki Xanax bez przechodzenia przez najbardziej przerażającą wycofania znanych ludzkości!

Jeśli chodzi o wycofaniu opiatów, staram się z tobą zgodzić. Użyłem do przełknięcia około 160 mg na dzień Oxycontin na ból dwóch płytach wypadnięcie w plecach. Nie trzeba dodawać, że uzależnienie od narkotyków przekroczył żadnej nędzy chronicznego bólu pleców. Zrobiłem zimnej wycofania Turcja i najgorsze efekty były w ciągu 5-7 dni (spróbuj 2 tygodnie + dla Xanax).

Mój lekarz pełni obsługiwane mój domowy detox od Oxycontin i zrobiłem to przy wsparciu mojego kochającego partnera, który pomógł mi przejść przez najgorsze. Nie polecam go w spokoju.

Xanax jest jak "niepokój" w tabletce. Długotrwałe stosowanie po prostu stworzyć odstąpienia niepokój i kończy się z więcej niż symptons rozpoczął. To jest fakt. Wygląda na to, nie rodzi się z lęku, więc będziesz miał znacznie większe szanse na żywych niepokój darmo, kiedy zatrzymać benzodiazepiny.

rstuds1, proszę pomyśleć o optymalizuje grupę wsparcia dla uzależnienia uspokajający lub enrole w kursie na temat uzależnień. Mógłbym przeszedł rehabilitacyjnych 20 razy i nie udało, ale co sprawiło, że różnica była edukacja dostałam o uzależnień oraz uznając różnicę pomiędzy "pomyłka" lub "recydywa",

Jeśli nie rozumiesz ludzi z choroby psychicznej, obijać się "zdrowe n pozytywne" ludzi, aż poczujesz, że jesteś z powrotem do osoby, z którą byli przed narkomanii. Potem przeczytaj więcej o chorobę psychiczną, jeśli w ogóle ciekawy ..

Uważaj i powodzenia.

RELATED POSTS

 • Czy istnieje związek pomiędzy histerektomii …

  Ból pleców jest jedną z najczęstszych problemów zdrowotnych, wpływających na 8 z 10 osób, w pewnym momencie w trakcie ich życia. Może on wynosić od stałej ból do nagłego ostrego bólu. Ból…

 • Czy istnieje lekarstwo na reumatoidalne …

  Drażliwy temat: lekarstwo na reumatoidalne zapalenie stawów Wydaje się, że istnieją tysiące stron na temat reumatoidalnego zapalenia stawów, które tout jedno lekarstwo albo inny. Jeden z nich…

 • Czy istnieje lekarstwo na HIV i AIDS, HIV może być wyleczone.

  Nie ma jeszcze lekarstwa na HIV i AIDS. Jednak leczenie może kontrolować HIV i umożliwić ludziom żyć długo i zdrowo. Jeśli uważasz, że jesteś w grupie ryzyka HIV, ważne jest, aby zrobić test…

 • Czy istnieje naturalny środek Calm …

  Q. Mam przewlekłe przypadek uli. Kiedy po raz pierwszy stwierdzono, siedem tygodni temu, dostałam sterydów strzał i sześciopak prednizonu i powiedział do podjęcia Benadryl w nocy i Zyrtec w…

 • Czy istnieje naturalne lekarstwo POChP …

  POChP, a tym samym do modyfikacji naturalnego przebiegu tego było bardzo znaczącą korelację między wziewnego budesonidu w łagodnych i umiarkowanych przewlekłej obturacyjnej choroby płuc: a…

 • Czy istnieje lekarstwo na HSV 2 Zdrowie …

  Jest tu lekarstwo dla HSV 2 . To pytanie może być najbardziej typowe pytanie dla tych, którzy zmierzą się ze sobą ciężkie czasy, szczególnie kiedy, o ile wiemy, że gdy wirus infekuje, nie ma…

Comments are closed.