Palatab

Czy Glony The Next Big Energy Źródło …

Czy Glony The Next Big Energy Źródło ...

Jak wyszukuje światowe ekologicznych źródeł energii odnawialnej do zasilania naszą przyszłość, jeden nieoczekiwany rodzaj biopaliwa jest krok do przodu, jako lider: glony.

Eksperci ustalili, że Stany Zjednoczone mają środków, aby stworzyć 25 miliardów galonów glonów paliwa rocznie. Mimo, że nie byłby wystarczająco blisko, aby zastąpić paliwa kopalne w ogóle, to może potrwać ponad jedną dwunastą Americas potrzeb energetycznych, które z pewnością umieścić dent w emisji dwutlenku węgla.

Mówiąc emisji węgla, jeden z innych korzyści z alg, że pochłania carbon.In Kentucky i Australii theyve umieszczone stawów alg przy elektrowni skutecznie zmniejszyć ilość dwutlenku węgla, który zwija się w atmosferze. Nawet w przypadku paliwa z glonów nie może natychmiast zastępują wszystkie inne szkodliwe źródeł energii, może przynajmniej zrównoważyć niektóre z zanieczyszczeń pochodzących z innych źródeł.

Choć wszystko to brzmi jak sytuacja korzystna, niestety, nie jest głównym minusem ekologiczne dla glonów, a mianowicie wody. W celu wzrostu glonów stworzyć paliwo, dużo wody jest konieczne. Aby dokonać tylko jeden galon paliwa z alg wymaga około 350 litrów wody słodkiej. Niezwykle wysokie zapotrzebowanie na wodę był wystarczający, by spowodować niektórzy naukowcy zrezygnować glonów jako wiarygodnego źródła energii całkowicie.

Jednym ze sposobów, aby obniżyć ilość wody wymagane jest, aby być bardziej strategiczny lokalizowania farm glonów. Ponieważ glony rozwija się najlepiej w miejscach wilgotnych, słonecznym klimacie, usytuowanie obiektów w pobliżu Wielkich Jezior i wybrzeża Zatoki pomogłoby obniżyć ilość wody niezbędną. Ponadto, podczas gdy do tej pory algi-paliwowy jest hodowana i opracowane na wodach słodkich, naukowcy starają się znaleźć podobny sukces z obu soli lub ścieków, aby źródłem energii jeszcze bardziej opłacalne posuwa się naprzód.

Ostatecznie prawdziwym czynnikiem, który zadecyduje, czy moc alg idzie nurt będzie koszt. Aż do wytwarzania energii z alg jest przystępne, nie jest prawdopodobne, aby zdjąć. Biomasa glonów Organizacja ogłosiła, że ​​spodziewa się paliwa z glonów są porównywalne do cen ropy naftowej w 2018 roku jak najszybciej, prezes Exxon Mobil uważa jednak, że w rzeczywistości jest więcej niż 25 lat od hotelu. (Chociaż Exxon ma stanąć na zysk z kontynuacji polegania oleju, koncern wydał 600 mln $ na rozwój technologii glonów, więc ich szacowanie niekoniecznie jest bezpodstawne.)

W międzyczasie, również trzeba zobaczyć, czy koszt i poleganie na wodzie rzeczywiście zmniejsza się z czasem. W przeciwieństwie do innych alternatywnych źródeł energii, takich jak kukurydza i soja, algi isnt podstawowym elementem diety człowieka (dobrze, bo teraz i tak co najmniej jeden Care2 pisarz promował spożywanie alg jako źródło białka), co oznacza, że ​​nie jest w konkursie mają być stosowane jako uprawy żywności zamiast.

W każdym razie, potencjał algi zielonej energii z pewnością jest wystarczająco wysoki, aby uzasadnić dalsze badania i eksperymenty. Oczywiście, z zagrożenie zmianami klimatycznymi zbliża, tam nie ma usprawiedliwienia dla opcji, aby przejść nieodkryte.

RELATED POSTS

 • Czy Glony Biofuel Przyszłości …

  Istnieją pewne oznaki, że branża paliwowa na bazie alg może być gotowy do kwitną. Tam musi być praca polityka zrobić, aby włączyć te nowe koncepcje jak algi, która jest organizmem, który…

 • Mikroalg nowego źródła energii, glony, jako źródło energii.

  ścieki zawierają zanieczyszczenia organiczne, a to sprawia, że ​​jest idealnym nawozem dla mikroalg którym dany właściwą ilość światła będzie się rozwijać. Jean-Louis Kindler, Dyrektor…

 • Glony jest gorsza niż kukurydzy Biopaliwa …

  Uprawa glonów do stosowania biopaliw ma większy wpływ na środowisko niż źródeł takich jak kukurydza, rzepak i przełącznika trawy, naukowcy odkryli w pierwszej oceny cyklu wzrostu glonów….

 • Jak kontrolować glony i staw szumowiny, najlepszy sinic.

  Jak kontrolować zielonych glonów, sinic, staw Scum w stawach, jeziorach, oczyszczalni ścieków laguny EC-504 naturalny staw czystsze formułuje się do stosowania w kontrolowaniu staw szumowiny,…

 • Jak kontrolować Pond algi, glony zielone tabletki.

  W tym artykule omówiono wiele czynników biorących udział w kontroli wzrostu glonów w stawach. Został on zaprojektowany, aby lepiej włączyć bramkarza staw mieć pełny zakres wiedzy na temat…

 • Moja Glony Story Jak Niebiesko-zielony …

  Ciężkie alergie są spowodowane odpowiedź układu immunologicznego, który po prostu poszedł pogmatwany. To normalne i zdrowe, aby usunąć obcych cząstek lub pyłek z twoich nosowych z dobrym…

Comments are closed.