Palatab

Ćwiczenia, ćwiczenia szyi szyi.

Ćwiczenia, ćwiczenia szyi szyi.

Umieść swoją otwartą dłoń u podstawy gardła, rozciągniętą w poprzek obojczykiem. Trzymając rękę na dół, przedłużyć szyi w górę, prowadząc z brodą i rozciągnąć w dolnej szczęce, tylko w kierunku sufitu. Nie połykać, lecz dotarcie ze swoim dolnym brzegu w kierunku sufitu „poszukuje” jak gulping ryb. Dodać 10 „łykami”. Czy 5 zestawów, z rąk do rąk w każdej rundzie.

Jednym z obszarów, które interesują wielu z nas jest poprawa naszych szyjach. Nie mamy pierścienie wokół naszej szyi, pergamin jak skóra, wiszące skóry, w tym strasznych „klapy” lub indyka naszych szyjach Wystarczy spojrzeć „stary”. Czasami czujemy nasze szyje są zbyt grube i inni z nas czuje nasze szyje są zbyt cienkie.

Jest to kombinacja ćwiczeń, który daje pożądane wyniki

Carolyn twarzy fitness ™ ciężko pracował, aby zaoferować połączenie ćwiczeń, które dotyczą wszystkich tych kwestiach. Kiedy projektowaniu CFF ™, zauważyłem, że wiele twarzy programów ćwiczeń na rynku nie odniósł szyję lub dekolt.

Przede wszystkim, kiedy zacząłem ćwiczenia twarzy, ja niedawno stracił około 50 funtów. Nie tylko skóra wisi na szyi z niedawnego odchudzania, ja też miałem pierścienie, które utworzone. Jak widać w tym szyi ćwiczenia oferuję tutaj, nie mam jeszcze jedną linię w lewo, a skóra w tym całym obszarze jest gładka i jędrna. Jestem 62 lat na tym zdjęciu.

Budowanie mięśni prawidłowo dobry efekt

Aby podnieść linię żuchwy, a nawet z kapturem powieki, moje badania wykazały, że miałem do budowania mięśni w przedniej części szyi. Teraz, wiele twarzy oferowanych programów ćwiczeń, aby to zrobić, ale kosztem dokonania szyi wyglądają zbyt duże i nieporęczne. W programie CFF ™ opracowaliśmy sposób budowania mięśni w przedniej części szyi, dając tym idzie gryf wykończenia i dobre proporcje wygląd. Nie za duże i nie za cienkie. Jest to kombinacja ćwiczeń ukierunkowanych na ten teren idealnie.

Następnie moje obawy były linie i luźnej skóry wokół mojej szyi. Chociaż skóra zaczęła się firma się z stonowanych mięśni, linie były nadal. Udało mi się dosłownie wymazać te linie z kombinacją ćwiczeń w programie głównym DVD wraz z 3-stopniową Technique zmarszczek wydaniu, również częścią systemu CFF ™. To wszystko działa! Spójrz na Roberta. także. Był również bardzo skuteczne w ujędrnienie i wygładzenie szyję.

Gulping Fish Neck Ćwiczenia

Oto wielki ćwiczenia szyi można wypróbować i zobaczyć na własne oczy jak to działa w ciągu najbliższych kilku tygodni do wyeliminowania linii i ujędrniające skórę! Pomaga to zmniejszyć głębokie pierścienie, które tworzą wokół szyi oraz firma się dwa długie mięśni, które rozchodzą się z w ustach aż do górnej części obojczyka. Swego rodzaju „dług” może pojawić się na szyi, jak się starzejemy, a to ćwiczenie zarówno poprawne i temu zapobiec.

Aby zobaczyć twarzy klipu wideo innej ćwiczenia ćwiczeń na szyi, przejdź do sekcji „Pędzel”. Jest przeznaczony do ujędrniają podwójny podbródek i szczęki, a kasowanie linii i minimalizacji dług w szyi, jak również.

Ćwiczenia twarzy nie są szybkie poprawki. Robią wymagać konserwacji. Ale hej! 15 minut dziennie, od 3 do 5 dni w tygodniu to niewielka cena za posiadanie więcej piękną skórę, mniej zmarszczek, mocniejsze, bardziej młodzieńczy wygląd twarzy i szyi, która utrzymuje się na coraz lepsze w miarę upływu czasu. Ćwiczenia twarzy pomóc starzeć z wdziękiem i elegancko.

RELATED POSTS

Comments are closed.