Palatab

Cum połykania jest bezpieczny, połykania przyjść.

Cum połykania jest bezpieczny, połykania przyjść.

Ssać na Altoid, Tic Tac lub mentol kaszel kropli bezpośrednio przed podaniem głową. Wielu facetów cieszyć się mrowienie z mięty i mentolu produktów na ich Willies. Mennica doda trochę Zing do zadania ciosów oraz zabić smak nasienia, kiedy spuści. Można również skorzystać z odrobiną pasty do zębów w kropce. Nie zaleca się płukania jamy ustnej lub spraye oddech; mogą one zawierać alkohol, który może Sting.

Hit Sweet Spot

Granie w gry z jedzeniem jako część seksu oralnego jest doskonałym wstępem do jedzenia cum, ponieważ dostaje przyzwyczajony do obcowania wysysających kurek z połknięciem coś, co smakuje. I można łatwo korzystać łyk syropem czekoladowym lub miodem ścigać się z cum i uzyskać smak z ust. Korzystanie z bitą śmietaną z pojemnika aerozolowego jest doskonały. Raz on cums natychmiast przykleić bitej śmietany dyszę w ustach i sprayu; nie będzie w stanie powiedzieć, cum ze śmietaną.

Jedną z technik cum połykania ruchu jest popijać coś, żeby nie mając do smaku itwhether to być woda, czekolada, albo latte sojowe. Najlepszym narzędziem jest prawdopodobnie karafka nocna wody. Wystarczy sięgnąć po szklankę wody i umyć dobroć dół ten sam sposób, jak tabletka aspiryny. Drugi klucz jest staraj się nie poruszać głową zbyt wiele, inne niż przechylając ją z powrotem, w celu zminimalizowania efektu rozlewając. Jeśli wykonane prawidłowo tam nie ma potrzeby, aby kiedykolwiek spróbować. Bo nawet najlepszy degustacji cum jest jeszcze dobrze, cum najlepszym smaku.

Kiedy jesteś w wystarczająco bliskiej odległości od mężczyzny, że masz jego kurek w ustach, należy również być w stanie powiedzieć, kiedy ma zamiar wysadzić ładunek. Jest to czas, kiedy należy wysuniętą, biorąc jego penisa aż do gardła, jak to tylko możliwe. Przełknięcia jak jego jizz uderza w tył gardła i połykania nadal, dopóki nie jest pusta. Nigdy nie spróbować, jeśli można uniknąć go na języku.

W dzisiejszych czasach istnieje wiele przyprawione smarowych i płyny jadalnych dostępnych, które mogą pomóc ukryć smak spermy. Wybierz smak, który najbardziej chciał i rozprzestrzenił się obfitą ilość całym jego kogut przed wprowadzeniem go w ustach. Dla tych z Was, którzy są lub liczenia kalorii na cukrzycę, obecnie linia bezcukrowych smakowych lubes dostępnych.

RELATED POSTS

Comments are closed.