Palatab

Brak sew wypchane zwierzęta

Brak sew wypchane zwierzęta

Jak już wspomniałem w mojej ostatniej aktualizacji. jeden z dostosowaniem do naszych codziennych działań, które podjęliśmy, ponieważ począwszy OT z Lisa została dodanie "ciężka praca" w rutynę Daniela. Obejmuje roznosić ciężkich rzeczy, aby pomóc regulować jego system nerwowy. Zakupiliśmy piłką lekarską, która bawi się dużo, a inna propozycja od Lisa było mieć kilka ważonych pluszaki dla niego grać.

Ponieważ uwielbiam robić to sam. Postanowiłem dostosować kilka wypchanych zwierząt, które Daniel już miał służyć temu celowi dla niego ciężki. Jest to bardzo szybki i prosty projekt! Zajęło mi około 20 minut, aby włączyć jego pluszowego psa, który waży zaledwie 5 uncji do ogromnych 2 funtów 4 uncji. Patrzy o to samo (choć nieco okrągłe, być może), ale teraz, oprócz bycia miękka i ciepła, ten mały facet może zrobić wiele, aby pomóc Daniel uspokoić, kiedy czuje rozregulowany.

Oto krótki poradnik dla jak zrobić własną ważonej pluszaka:

Materiały

 • Wypchane zwierzę
 • Ciężki materiał do wagi zwierzęcia, na przykład w postaci granulek poly, małych (czysty) skał, lub lnu lub fasoli (jeśli nie jesteś zaniepokojony zgnilizny lub zwierząt, a jeśli nie planujesz mycia wypchane zwierzę)
 • Niewielka ilość materiału odpadowego, wystarczająco duży, aby zawierać materiał ciężki
 • Igła z nitką
 • Maszyna do szycia lub szycie (opcjonalnie)
 • Niewielka ilość polyfil lub inny materiał pluszowy nabijania (opcjonalnie)

Oto jak

 1. Użyj szew ripper otworzyć jedną z mniej znanych szwów w wypchanych zwierząt. Wybrałem jeden ze szwów na dole szczeniaka. Nie trzeba otwierać duże ilości, jak worek fasoli zrobisz zsunie się przez mały otwór, pod warunkiem, że nie przepełniać je. Otworzyłam około 1 cala na tym szwie. (I zdecydował również usunąć znacznik do przymocowania do zwierzęcia podczas tego etapu).

 2. Zrobić mały BeanBag ze swojego skrawka tkaniny. To nie musi być ładna, a nawet mieć szwy od wewnątrz, jeśli nie chcesz. Zdecydowałem się wykorzystać część rękawa koszuli starej rozciągliwy dzianiny. Chciałem materiału wypełniającego, aby móc swobodnie poruszać się wewnątrz tkaniny, więc wyciąć go dłużej niż Wiedziałam potrzebne być. Kiedyś kilka małych wypolerowane kamienie ze sklepu rzemieślniczych na wewnętrznej stronie beanbag. Chciałem być w stanie umyć zwierzę, i to był najtańszy opcja znalazłem (cena za uncję pod uwagę).

  Korzystanie z rękawa oznaczało miałem tylko dwa szwy szyć: jeden do dolnego końca, przed napełnieniem, a jeden na górze, po. I serged dolną jedną, a następnie szyte górną jednego z mojej maszyny do szycia. (Chcę ci powiedzieć, że zrobił to, aby pokazać, jak można zrobić to w obie strony, ale rzeczywistość jest taka, że ​​mój wątek overlocker złamał i nie przeszkadza, aby ponownie nawlec maszynę do jednego szwu.)

 3. Delikatnie nadziać BeanBag do zwierzęcia. Po uzyskaniu niewielkiej ilości torby tam, zaczynają naciskać część nadzienia przez otwór w części worka, który jest wewnątrz zwierzęcia. (W ten sposób można wstawić taki duży BeanBag bez podejmowania bardzo duży otwór).

 4. (Ewentualnie) Dodać trochę pluszu wata pad obszar pomiędzy beanbag i zewnętrzną tkaniną zwierzęcia. Dodałem zaledwie kilka maleńkich garściami z tyłu szczeniaka tak, że skały nie były tuż nad powierzchnią.

 5. Szyć się otwór ręcznie z gwintem zwierząt kolorze. (Użyłem ścieg bat.) I obszyte szczeniaka bardzo szybko (niedbale, nawet) i jeszcze futrzany charakter tkaniny spowodowane szew prawie niewykrywalne. Wskazówka: Po węzeł off wątku, przejść igłę pod szwem i się przez tkaninę w innym miejscu zwierzęcia, następnie przyciąć. Ten ukrywa koniec nici wewnątrz zwierzęcia, zamiast go trzymać na zewnątrz.

To jest to! Teraz masz piękny ważonej pluszaka dla Kiddo do zabawy. Daniel kocha swojego psa już i została przenoszenia wokół domu często jako część swojej ciężkiej grze. Będę robić to co najmniej jednym innym wypchanych zwierząt, w celu dalszego wypełnić naszą kolekcję ważonych zabawek dla zmysłowych potrzeb Daniela.

Daniel nosi szczeniaka w domu.

RELATED POSTS

Comments are closed.