Palatab

Bielizna dla typu budowy ciała, inaczej …

Bielizna dla typu budowy ciała, inaczej ...

Zakup bielizny może być przerażająca perspektywa dla niektórych kobiet. Skąpe może często równa sexy, a to może prowadzić do myśli o kwestiach ustrojowych. To z pewnością nie jest sexy! Z Relax: Wybierz odpowiedni bielizna wygląd twoje ciało może być proste z naszym przewodnikiem poniżej!

Wybór odpowiedniej bielizny

Pierwszą rzeczą do zapamiętania jest to, że niezależnie od typu budowy ciała, nigdy nie kupować niczego, co akcentuje swoje obszary problemowe. Jeśli masz problemy z żołądkiem, starają się znaleźć kawałek bielizny, która jest mniejsza i bardziej szczelne płynący w tej dziedzinie. Jeśli lubisz swoją pierś, wybrać coś, co jest mocniej i więcej ofert dekolt, dzięki, że skupienie stroju.

Sprawdź dopasowanie bielizny ślubnej dla księżniczki gt; gt;

Shop: 10 słodkie figi poniżej $ 10 gt; gt;

Znajdź: 10 piękne biustonosze pod 20 $ gt; gt;

Jeśli martwisz się o swoją wagę, należy wybrać ciemniejsze kolory, ponieważ mają większy efekt odchudzający. (Mogą być również stosowane w celu promowania że "zła dziewczyna" Obraz, że wielu mężczyzn znaleźć sexy, więc wybór czarny lub ciemny kolor może mieć dwojakie korzyści dla Ciebie!)

Cel: Chcesz oczy kochanka dryfować do najseksowniejszych obszarach.
nie te, które są niewygodne z.

Nie wszystkie bielizny w każdej tkaninie będzie wyglądać dobrze na każdej kobiety. (Jeśli tak było, to nie byłoby tak wiele rodzajów na rynku!) Więc oto przewodnik po wyborze najbardziej pochlebne bielizna dla Ciebie:

wysokie kobiety

Athletic kobiet

szorty Boy są dla Ciebie! To jest rzeczywiście w przypadku większości kobiet, które mają piękny tyłek – niezależnie od ich pobiegać. Są gorące, ponieważ można przejść topless i mieć swój człowiek prosi o uwagę, można też zdecydować się na bardziej tease i dodać coś od stanika do Slinky płaszcz, który pokazuje tylko swoje spodenki, gdy jesteś gotowy.

Sprawdź tę wielką Szorty potargane siatki z Fredericks of Hollywood – mogą to Szorty nazwać, ale to tak jak Girlie Girlie może być!

Petite kobiety

Idź z czymś, co ma długą szczelinę wzdłuż nogi. Ta szczelina, czy to na długim, jedwabistym sukni lub innej postaci bielizny, spowoduje oczy swojego kochanka, by włóczyć się szczeliny i sprawi, że będziesz wydawać dużo wyższy niż jesteś.

Plus kobiet rozmiar

Jeśli są pełne kształtach lub z nadwagą, masz wiele takich samych opcji jak kobiet noszących mniejsze rozmiary. Wiele kobiet, zwłaszcza tych z większą wolą piersi, gorsety, ponieważ to daje im szansę, aby pokazać swoje piersi oraz poczynić krzywe gdy gorset bani w talii, co daje ten zmysłowy wygląd.

Teddys i zestawy negligee jeden kawałek również działa dobrze. Idź z ciemnych, bogatych kolorach, które działają dobrze z Twojej skóry na dodatkowy efekt. Ta krzywa wzmacniające gorset Bielizna z Diva jest miękkie kości i regulowane, dzięki czemu jest doskonałym rozwiązaniem dla wielu z nas – w petite lub pełniejsze zorientowali!

Jeśli jesteś większy kobiety, istnieje wiele sklepów, które zajmują się tylko rodzaju rzeczy będzie patrząc na zakup. Jeden z najlepszych znalazłem nazywa biodra i Krzywe. Oferują one szeroki wybór bielizny dla wszystkich różnych typów kobiet. Fryderyka Hollywood to kolejny doskonały wybór dla wszystkich typów kobiet, plus wielkości, czy też nie.

Tymczasem, jeśli mają mniejszy rozmiar, Victoria Secret oferuje szeroki wybór odzieży, która będzie wyglądać absolutnie pyszne się na Walentynki – lub dowolny dzień tygodnia!

Więcej o wyborze bielizny dla Twojego typu ciała gt; gt;

Znajdź więcej porad styl w naszym przewodniku dressing typu budowy ciała gt; gt;

RELATED POSTS

Comments are closed.