Palatab

Bezpieczne jest karagen, karagen we wzorze niemowlęcym.

Bezpieczne jest karagen, karagen we wzorze niemowlęcym.

Transkrypcja: Czy Carrageenan bezpieczne?

Sześćset lat temu, ludzie mieszkający wzdłuż wybrzeża Carragheen County, Irlandia rozpoczęła użyciu czerwonych alg, który przyszedł się znane jako mech irlandzki, aby dokonać galaretowate deser, teraz źródło karagen, dodatek do żywności stosowany jako zagęszczacz nabiał i produkty niemlecznych i jako substytut tłuszczu, być może najbardziej znany w nieudanej McLean Deluxe.

Podobnie, użyję potencjalne obawy karageniny jako dodatkową motywację, aby uniknąć niezdrowej żywności, ale dopóki nie znamy więcej nie będę wyciąć zdrowe pokarmy, choć chciałbym zaproponować ci zapalną jelita grubego lub innych problemów żołądkowo-jelitowych spróbować wycinanie karagen na przynajmniej tymczasowo, aby sprawdzić, czy symptomy poprawy.

Źródła wideo

Podziękowanie

Zdjęcia dzięki cquintin poprzez Flickr i stu_spivack i National Cancer Institute poprzez Wikipedii. Dzięki Ellen Reid za jej pomocą toniki.

Tematy wideo

Ocena doktora

Dwutlenek tytanu jest inny dodatek stosuje się w niemlecznych zastępczych. Zobacz Titanium Dioxide & Choroby zapalne jelit za ostatni na jego bezpieczeństwo. Moja akrylamid wideo można znaleźć na akryloamidu we frytkach.

Inne filmy dotyczące dodatków do żywności należą:

Aby dodawać komentarze lub pytania na naszym forum dyskusyjnym, najpierw zalogować się Disqus z NutritionFacts.org rachunek lub z jednym z przyjętymi loginów społecznościowych. Kliknij Zaloguj się, aby wybrać metodę logowania. Kliknij tutaj aby uzyskać pomoc.

Zastanawiałem się na ten temat, zwłaszcza, że ​​dwóch moich ulubionych produktów wegańskich – śmietankę i batonika – zawierają go. Obaj nie kwalifikują się jako fast foodów, więc biorąc pod uwagę pojawiające się dowody, być może nadszedł czas, aby szukać nowych rozkoszy ….

Tak się cieszę, że mogłem pomóc!

Propozycja dla wszystkich: e-mail i nazywają wegańskiej firm, które dodają do swoich produktów karagen …… wegańskie lody, mleczka migdałowe, mleczka sojowego, traktuje, etc …. i powiedz im, że nie są już będzie Klient aż usunąć karagen ze wspomnianych produktów. Firmy będą słuchać.

Również wielu puszkach karmy dla psów mają karagen. Spodziewam kota żywności, jak również. Biedne zwierzęta nie mają nic do powiedzenia w tym, co znajduje się w ich jedzenie. Napisałem jedną firmę o korzenia lukrecji w ich karmy dla psów z możliwych linki do niewydolności nerek, jak to jest szkodliwe dla ludzi; Eksperci mówili ich dieta nie obawiali się nawet ze zwierzętami spożywania każdego posiłku.

To prawda, zbyt dla kotów żywności. Przy wyborze żywności dla mojego kota, czytam etykiety na każdej marki w sklepie zoologicznym. Większość z nich zawierają karagen wraz z innymi wypełniaczami. I skończyłem znalezienia ograniczoną składnik glutenu i ziarna wolnego marki żywności, wystarczy Nourish, że jest tylko woda, tuńczyk, ziemniaki, skrobia z tapioki, olej słonecznikowy i dodanych składników odżywczych. Przedtem mój kot rzuca się jej jedzenie z niepokojącą regularnością. W ciągu dwóch tygodni, odkąd zmienili swoją dietę, aby obejmować zarówno mokrych i suchych form Simply Nourish, ona nie jest wyrzucane w górę raz. )

Regularna dieta z tuńczyka jest ekstremalnie niebezpieczne dla kotów i często prowadzi do problemów z tarczycą w późniejszym życiu. to jest bardzo wysoki w murcury i innych zanieczyszczeń i jest tak smaczna, że ​​kiedyś koty są zaczepione na tuńczyka / Ryby jej bardzo trudno dostać je niczego innego.

Przejdź tuńczyka. Naprawdę. nie dobre na wszystko. Surowa dieta jest idealna, ale jeśli nie można znaleźć / dokonać dobrego jednego ze wszystkimi zasadniczymi enzymów itp, poszukaj LID (ograniczona składnik) mokrej karmy. jedno źródło protein i jeden gaźnik (ale nie takie same, jak ziarna) może być ziemniak, itp

** przy tuńczyka i zjeść coś innego

Instynkt puszkach, Weruva Koty w kuchni w puszkach i Fancy Feast klasyczne wzory nie zawierają karagen. Surowe jedzenie jest najlepsze, ale trzeba eksperymentować. Mój kot robi dobrze na Primal surowy, ale rzuca się instynktem RAW (chociaż on jest w porządku z konserwy, przejdź figurę?) Podobnie jak w przypadku żywności dla ludzi, trzeba czytać etykiety na wszystko, i uniknąć złych rzeczy.

Ponadto, dodając probiotyk do jej diety pomoże z zwymiotować

Proponuję rozważyć karmienie kota lub psa surowego żywność diety. http://www.rawfedcats.org/feedingraw.htm

Elsie, napisałem do Turtle Mountain Foods w maju, i poprosił ich, aby usunąć karagen ze swoich produktów mlecznych tak pyszne kokosowy (Kocham śmietankę, napoje, jogurty i mrożone desery, które zawierają go). Powiedziano mi, że są one przeformułowania tych produktów i będzie usunięcie karagen kiedyś w przyszłości. W międzyczasie, mam zrobić z Doliny Ekologicznej Soy Creamer (bez dokonywania karagen, ale nie smakuje tak dobrze) i Whole Foods Organic Almond Milk, jeden z niewielu nie-mlecznych mylks że nie zawierają karagen. Rzeczy jest wszystko!

Tak pyszne Almond Milk nie zawiera karagen, w przeciwieństwie do jedwabiu i Almond Breeze.

Przepraszam. Silk mleko migdałowe jest rzeczywiście jeden bez karagen (chociaż większość ich innych produktów mlecznych nie obejmuje go.) Życzę tego było tak dlatego Wolałbym wesprzeć Turtle Mountain nad Dean Foods.

Wielkie i pouczające wideo. Dziękuję Ci.

Zawsze zastanawiałem się, co myślisz o tym było ze względu na niezawodność, z którymi karagen powoduje stan zapalny. Jest on stosowany z dużym powodzeniem i często do wywołania stanu zapalnego u szczurów i myszy, aby przetestować skuteczność przeciwzapalnych produktów, żywności i leków. I szukaj w PubMed (http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/?term=carrageenan+and+inflammation) daje większy niż 3500 trafień dla karageniny i stan zapalny.

Więc dla moich pacjentów, którzy mają poważne problemy zapalne (fibromyalgia, reumatoidalne zapalenie stawów, toczeń, Choroba Crohna itd.) Mam ostrzegają przed tego dodatku, jak również.
Więc kto wykonuje wolny karagen migdałowy mleko?
Whole Foods Market użyte do sklepu marki organiczne mleko migdałowe, które nie zawierają karagen, ale został wycofany z półek, bo okazało się, że nie być organiczne.
Więc kieruję tych pacjentów, jak mleko migdałowe do Trader Joe ponieważ ich marka zapas mleka migdałowego jest karagen darmo.
Dziękuję za aktualizację!

Czysty jedwab Almond nie ma też karagen.

W Kanadzie, Natur-a mleko sojowe marka ma karagen, jest organiczny i non-GMO-moje ulubione.

Kupuję Whole Foods 365 Organic migdałowca niesłodzone mleko & nie ma karagen. Składniki: mleko migdałowe organiczny (przefiltrowana woda, migdały organicznych), fosforan trójwapniowy, sól morska, cytrynian potasu, organiczne mączka chleba świętojańskiego, guma gellan, organiczne lecytyna słonecznikowa, vit palmitate, ergokalcyferol (wit D2), DL-a-tokoferolu (Vit MI).

Wiedziałem o karagen lat i uniknąć. Zawsze czytać etykiety, nawet z przetworów spożywczych. Zauważyłem Półfabrykaty Costco zawierają karagen.

Jeśli kupujesz karma dla psa, przeczytaj etykietę. Szanse są karagen jest w nim.

Pasta do zębów z rynków zdrową żywnością może również zawierać karagen. Czytaj etykiety.

Cała marka Foods, 365, ma organicznego mleka migdałowego bez karagen i jest to jedyna marka w / o tym, że udało mi się znaleźć w Nowym Jorku. organiczny marki Trader Joe, w rzeczywistości nie zawiera karagen.

Ciekawe o Marka Twojej Trader Joe. Kupuję mleko migdałowe (nie powiedzieć organiczne) i po prostu ponownie przeczytać etykietę i nie ma karagen. Może NYC dostaje mleko migdałowe od innego producenta.

Świetny punkt! Mam łagodne choroby zwyrodnieniowej stawów (samodzielne zdiagnozowane), więc postaram się uniknąć tego za chwilę. Taki wstyd, że wodorosty mogą być przeciwzapalne. Chyba naukowcy farmaceutyczne go używać, ponieważ jest to tańsze niż mięsa.

Dzięki za ten wspaniały film! To potwierdza to, co już wiem, aby mogło być prawdziwe … Mam chorobę Crohna i poprzez eliminację niektórych pokarmach, zdałem sobie sprawę, że karagen był wspólny mianownik we wzroście moich objawów. Unikam jak ognia, ale jest to frustrujące, aby go znaleźć w wielu wersjach ekologicznych produktów spożywczych (krem do bicia, nie-mleczne mleczka, etc).

Tylko kolejny gwóźdź do trumny przetworzonej żywności – weganem czy nie. Jeść, które wyglądają jak jedzenie – unikać żywności z długiej listy składników. Brokuły zawierają brokuły!

Mam tylko nadzieję, że Ci prawo (że jest to gwóźdź do trumny przetworzonej żywności).

Wow, cieszę się, że wreszcie to pytanie odpowiedzi! Zastanawiałem się. Mój mąż niedawno znalazł mleko sojowe w Walmart z bardzo prostych składników i minus karagenina. Zgadnij, będziemy trzymać się, że od teraz 🙂

To może być minus karagenina, ale „Soy” jest GMO, czy to nie jest ekologiczne.

Nie jestem wielkim fanem Walmart, ale wiem, że moja lokalna ma organicznego mleka sojowego. Nie sprawdzone karagenina, choć.

Samo tutaj. W rzeczywistości, wszystkie z tofu i tempeh w moich lokalnych sklepach spożywczych jest organiczny (większość jest specjalnie non-GMO projekt certyfikat), a mleko sojowe są o połowę non organicznej i pół. Przy zakupie specjalnie produkty sojowe, nie sądzę znalezienie organiczny jest problem. Osoby, które jedzą przetworzonej żywności z soi * w * nich prawdopodobnie zużywa dużo więcej niż organiczny / GMO soi.

Ciekawe blogi w tym tygodniu dla mnie jako cierpiącego Wrzodziejące zapalenie jelita grubego. I zostały unikanie karagen lat odkąd usłyszałem, że został wykorzystany do wywołania UC u myszy laboratoryjnych. Zawsze trzymam uszy nastawił dla potencjalnego srebrną kulą, Niedawno natknąłem coś sugeruje nietolerancji diety siarki jako potencjalnego uczestnika dla IBD, szczególnie w zachęcaniu już aktywną chorobę, o ile pamiętam. Co ciekawe, karagen cytowana z co najmniej jednego źródła jak żywność bardzo wysokiej zawartości siarki. Podejrzewając możliwą korelację, po prostu musiałem spróbować niskie / wysokie siarki porównania diety, aby zobaczyć, czy mogę powiedzieć różnicę od jednego tygodnia do następnego. Niestety, nie było objawienie się być dla mnie w sprawie ograniczenia spożycia siarki. Wciąż myślał niektórzy warto słuchu znaleźć.

Ten film jest tak rozczarowujące do mnie. Jedną z rzeczy, które lubię robić to wegańskie sery wytwarzane z orzechów. Mój ulubiony ser wegańska książka kucharska nazywa Artisan wegańskie serów. Wiele receptur są karagen wolne, ale * * topliwy. te, które sprawiają niesamowite * * sery, używać karagen. Plus, nienawidzę teksturę że agar produkuje i kochać teksturę że cargeenan produkuje.

Jedyny promyk światła biorę z tego jest zdanie o oddanie ryzyko karagen w kontekście całej diety. Zakładam, że niektóre nakrętki karagen ser jest chyba OK. Problem polega na tym, że ja po prostu nie wiem, ile jest w porządku, a ja piję dużo mleka migdałowego i czasami mleka sojowego. Ja staram się uzyskać markę Trader Joes, ale nie zawsze mają to.

Zrobiłem „Google Scholar” Wyszukiwanie za pomocą słów kluczowych „guma do żucia” & „ludzkie zdrowie;” Nie mogłem znaleźć nic negatywnego dotyczące guma ksantanowa.

Moja mama cierpi na toczeń, jakoś udało się zatrzymać ją mając nabiał i jesteśmy na mleku sojowym, z Alpro marki. Ktoś wie, czy to jest złe też? i gdzie mogę znaleźć mleko sojowe lub migdałów bez karagen? Dzięki

Hej, Dziękuję za ten film. Gdzie mogę kupić mleko sojowe lub mleko migdałowe bez karagen z Wielkiej Brytanii. Proszę.

Moja mama cierpi na toczeń i jakoś udało się jej pić soi zamiast mleczarni, jesteśmy picia marki Alpro. Nie wiem, czy to jest to złe też.

Bardzo dobry punkt, że karagen jest najczęściej znaleźć w żywności, które nie powinny być częścią regularnej zdrowej diety. Jedyna pozycja I regularnie spożywać które mogą zawierać karagen nie jest mleko nabiał. Po przeczytaniu etykiety na wszystkich odmian mleka dostępnego w moich lokalnych supermarketów, wybrałem się trzymać z mlekiem owsianym ponieważ miał najczystszą listę składników obok mleka ryżowego. Wolę mleko owsiane za to ogólnie odczucie w ustach i smak do stosowania w herbat i kawy, ale używam mleko ryżowe, kiedy potrzebują dużej ilości w receptur.

Ja również okazało się, że karagen jest dodawany do pasty do zębów. Stare nawyki umierają, a ja wolę pasty do zębów na żelu. Odkąd jestem wypluwając go, że nie dotyczą się z karagen.

Czy dotyczy to również surowe mech irlandzki? Jest używany dużo surowca wegańskie desery.

Złapałem wiatr tego składnika po spojrzeniu w Dairy Queen Blizzard (które, niestety, dokładnie nie więcej cieszyć). Cenię swoją wiedzę na temat tego, jak byłem ciekaw wiedzieć więcej, jak również. Wydaje się, że jury jest jeszcze zastanawiać, ale masz absolutną rację, że jedzenie gdzie znajdziemy karagen jest zazwyczaj niezdrowe tak więc powinniśmy unikać go jako środek ostrożności.

Nawiasem mówiąc, kocham swoją witrynę i tematów.

Dr Greger, moje pytanie jest takie. Jaki jest stosunek do karagen i mech irlandzki w jego naturalnym stanie. Jako surowiec foodist uważam, że mech irlandzki jest wspaniałym składnikiem do produkcji niektórych desery, takie jak surowe serniki. czy istnieje differencegt ;? Jestem waha się wyrzucić mech irlandzki, ponieważ wierzę, że informacje, które prezentujemy jest bardziej dla „przetworzone” i „podgrzewane” form tych niektórych napojów na rynku, które są masowo produkowanego do spożycia. -Dziękuję, darta

Donna Wiem, co masz na myśli. Co mogę zrobić, to stanąć przed alternatywnym mleka i wyszukiwania etykiet. Nie znalazłem go w TJs albo. Potrzeba czasu, prawda?

Donna: To jest tak interesująca. Ze względu na dyskusję na temat tej strony, sprawdziłem migdałowym składniki mleczne mojego TJ dziś rano – i nie carragenan. Nie wiem, czy to istotne, czy nie, ale pojawia się ten, który jest bez cukru, ale z wanilii dodaje.

Więc, albo używasz innej wersji lub TJ ma różne wzory w różnych częściach kraju. Te ostatnie są dla mnie sprawie.

Oto ich odpowiedź:

Dziękujemy za przesłanie wiadomości e-mail do Silk®. Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami.

Przy opracowywaniu nowych produktów, szukamy żywieniowych, profili składników i aromatów, które mają szeroki apel do różnorodnych gustów i preferencji konsumentów.

Karagenina jest naturalnym zagęszczaczem pochodzące z czerwonych wodorostów. Znane jest także ekstrakt Chondrus lub mech irlandzki. Istnieją dwa różne rodzaje karagenu, do kontaktu z żywnością i zdegradowany. Silk® Soymilk używa tylko o jakości spożywczej karagen jako naturalny środek zagęszczający. Jest on stosowany w wielu innych produktach spożywczych, takich jak domek i kremowych serów, wypełnień pie, wyrobów czekoladowych, lodów i sosów sałatkowych, między innymi. Zdegradowane carrageenanis nigdy używany jako składnik żywności.

Wielu konsumentów wyraża zaniepokojenie faktem, że kwasy żołądkowe mogą okazać food-grade karagen do degradacji karagen podczas procesu trawienia. Jednakże liczne badania na trawienie spożywczym karageniny wykazały, że „jest albo nie jest rozkładany, a nie rozkładany do tej samej masie cząsteczkowej albo nie rozkładowi w taki sam sposób” w postaci zdegradowanego i że ograniczona degradacja jest wykrywane jest „nie miał wpływu na ścianie jelita”
(Wrzesień 2003 http://www.inchem.org/documents/jecfa/jecmono/v19je05.htm).

Bezpieczeństwo spożywczym karagen zostało potwierdzone podczas wspólnego posiedzenia FAO / WHO (Organizacja Narodów Zjednoczonych Organizacja Wyżywienia i Rolnictwa oraz Światowej Organizacji Zdrowia) Wspólny Komitet Ekspertów Dodatków do Żywności (JECFA) w czerwcu 2001 JECFA zalecana dopuszczalna dzienna dawka z „nieokreślone”, najbardziej korzystne ADI dodatek do żywności może odbierać. Przegląd JECFA została oparta na szeroko zakrojonych badaniach bezpieczeństwa spożywczym karagen, włączając w to ocenę takich sprawach jak degradacja i rakotwórczego.

Przegląd istniejącej literatury naukowej wskazuje, że żywnością karagen jest bezpieczny dla wszystkich zastosowań spożywczych. To nie jest ani toksyczny, ani rakotwórczy. Jedwabne zawierać tylko produkty najwyższej jakości żywnością karagen dostępne. Będziemy nadal korzystać wyłącznie składniki naturalne i bezpieczne we wszystkich naszych produktach.

Mimo, że żałuję, że produkty Silk® nie spełniają określonych potrzeb, mamy nadzieję dać jeden z naszych wielu różnych produktów spróbować.

Mamy nadzieję, że ta informacja jest przydatna.

Tam nie ma poniżanie.

Wysłałem e-mail jedwab i podzielił link do powyższego filmu. Zapytałem ich, czy mieli jakieś plany, aby usunąć karagen lub miał żadnych produktów bez niego. To jest ich odpowiedzi … w zasadzie mówią, że spożywcza karagen jest bezpieczny i że badania wykazujące, że to szkodliwe zostały zrobione z zdegradowanych karagen. Czy Food Grade karagen jest bezpieczne?

Dziękujemy za
Najnowsze e-mail, aby Silk®. Dziękujemy za zainteresowanie naszymi
produktów.

Karagenina jest naturalnie
występujące zagęszczacz pochodzący z czerwonego wodorostów. Wiadomo również Chondrus
wyodrębnienie mech irlandzki. Istnieją dwa różne typy karageniny, klasy spożywczej
i degradacji. Silk® Soymilk używa tylko o jakości spożywczej karagen jako naturalne
środek zagęszczający. Jest on stosowany w wielu innych produktach spożywczych, takich jak domek i
Sery kremowe, nadzienia pie, wyroby czekoladowe, lody i sosy sałatkowe,
pośród innych. Zdegradowany karageniny nie jest używana jako żywność
składnik.

Ostatnio poczyniono pewne
negatywne prasy na temat bezpieczeństwa karagen. W artykule opublikowanym w 2001 roku przez
Joanne Tobacman, badacz z University of Iowa, twierdził, że
karagen może powodować uszkodzenia lub raka w żołądkowo jelitowego
(Tobacman:… Environmental Health Za tom 109, nr 10, październik 2001). Jednakże Tobacman
Badanie zostało przeprowadzone przy użyciu tylko zdegradowany karagen, nie żywnością karagen,
zupełnie inna substancja.

Wiele
konsumenci wyrażają obawę, że kwasy żołądkowe mogą okazać food-grade karagen
w zdegradowanej karagen podczas procesu trawienia. Jednak liczne badania
na trawienie spożywczym karagen wykazały, że „jest to albo nie
zdegradowana, nie rozkładany do tej samej masie cząsteczkowej albo nie rozkładowi w taki sam
Sposób „w postaci zdegradowanego i że ograniczona degradacja jest
wykrywane jest „nie miał wpływu na ścianie jelita”
(Wrzesień 2003 http://www.inchem.org/documents/jecfa/jecmono/v19je05.htm).

Bezpieczeństwo spożywczym karagen zostało potwierdzone przy A
wspólne posiedzenie FAO / WHO (United Nations Wyżywienia i Rolnictwa
i Światowa Organizacja Zdrowia) Wspólny Komitet Ekspertów Dodatków do Żywności
(JECFA) w czerwcu 2001 r JECFA zalecił dopuszczalne dzienne spożycie „Nie
podano „, najbardziej korzystne ADI dodatek do żywności może odbierać. Przegląd JECFA
została oparta na szeroko zakrojonych badaniach bezpieczeństwa spożywczym karagen, w tym
Ocena takich spraw, jak i degradacji
rakotwórczego.

Przegląd istniejących
Literatura naukowa wskazuje, że żywnością karagen jest bezpieczny dla całej żywności
zastosowań. To nie jest ani toksyczny, ani rakotwórczy. produkty zawierają tylko Jedwabne
Najwyższe karagen dostępne jakości żywności. Będziemy nadal korzystać tylko
naturalne i bezpieczne składniki wszystkich naszych produktów.

Nasze produkty Silk® Czysta mleko migdałowe nie zawierają
Karagen.

Mamy nadzieję, że ta informacja jest
pomocny.

Z poważaniem,
Jan
Davila
Consumer Response Przedstawiciel

Wielkie dzięki za to! Podobnie jak Jessica, zastanawiałem się o tym od lat składnika. Wierzę, że moje mleko migdałowe jest jedynym produktem, muszę z nim, ale ostatnio zaczął robić własne mleko, dzięki czemu eliminuje to!

Zuri: Nie miałbym nic przeciwko, że mój własny mleko migdałowe, ale mam trzy problemy z nim. Jestem ciekaw, czy któryś z tych problemów przeszkadza:

1) wapnia. mogę dostać cały wapń czego potrzebuje od zieleni, ale nie jestem jeszcze bardzo dobrze o jedzeniu stałą kwotę słownie kale. Tak, mogę liczyć na stałych od 1 do 1,5 szklanki mleka migdałowego, że piją codziennie uzupełniać wapń otrzymuję od mojego jedzenia. Gdybym wypił mleko migdałowe zrobiłem ja, nie miałby dodatkiem wapnia dostaję od produktów sklepowych. Czy to problem masz?

2) męstwo. Używam drobny filtr, ale domowej roboty Próbowałem zrobić zawsze wychodzi (przy najwyższej smaku!) Nieco piaszczysty. Jestem bardzo wrażliwa na fakturze. Czy masz ten problem? (Zrobiłem moje mleko migdałowe w blenderze handlowej. Staram się nie udać w pełni sił, tak że kawałki są na tyle duże, aby złapać w durszlak. Ale nigdy w pełni nie odrabia).

3) bagażu. Nie chcę być dokonywania pojedynczych porcji mleka za każdym razem chcę trochę. Tak, chciałbym mieć duże partię którą należy przechowywać w szczelnym pojemniku. Nie chcę, aby przechowywać w plastikowych i większość dostępnych dzbanki szklane są dość małe. I rzeczywiście znaleźć jeden dzbanek szklany na Amazon, który był a) wystarczająco duże i b) miał dobrą pokrywę, ale to było trudno znaleźć. I zastanawiam się, czy jest coś lepszego tam. Jestem ciekawy, co robisz do przechowywania.

Po prostu zastanawiasz. Chciałbym zrozumieć, oczywiście, jeśli nie masz czasu, aby odpowiedzieć. I byłbym zainteresowany, jeśli ktoś chce wypowiedzieć się na temat tych zagadnień.

Bardzo ważne obawy. Mogę zaoferować kilka propozycji …

1) wapnia. Szczerze mówiąc, nie zwracają wystarczającej uwagi na wapń, jak pewnie powinno / prawdopodobnie będzie nieco później w życiu. Chciałbym jednak spojrzeć na ilość wapnia obecna w migdałów (lub innych orzechów można dodać do mieszanki-kocham mleko nerkowca i mam zamiar rozpocząć mieszanie kilka orzechów razem do mleczka, a także „ser” spready). Również zajrzeć do jakiego źródła służy do dodawania wapnia do mleka można konsumować. Może prosty suplement wapnia byłoby równoznaczne?

2) napinając. Wiem, że grys masz na myśli 🙂 Rzuć jakieś szmatki sera na górze sitko przed przeciążeniem mieszanki i czerpać korzyści z używania wspaniałych szmatki ser (miły jakości żywności zupełnie nie marke czyszczenia, ponieważ jest znacznie bardziej przepuszczalna) ! Zapraszam do łączenia nakrętki tak subtelnie, jak chcesz-szmatka ser złapie wszystko i można wycisnąć go wycisnąć całą „mleko” na zewnątrz. Pozostałą nut pulpy można podobno suszone i stosowane jako mąki, ale mam jeszcze wziąć to następny krok. I dostać moje szmatki sera w Bath Bed & Poza. Myślę, że to jedyna marka sprzedają, jest w jasny worek z naturalnej, etykiety kartonowe z czarną czcionką.

3) bagażu. Szczerze recyklingu starych szklanych butelek o różnej wielkości i mają nadzieję, że w przyszłości zastosowanie dla nich. Włożyłem partię mleka w starej butelce rumu … wtedy zacząłem zabawy z mlekiem rumu … lol tak. Ale zazwyczaj nie spożywa mleka po 3-5 dniach (nowy przepis może pomóc przedłużyć ten okres przydatności do spożycia kilka dni tho). O ile odcinając trochę mleka w szczelnym pojemniku nie robiłem tego, ale jestem pewien, że można znaleźć kilka informacji o tym, jak się tam zachować rzeczy w ten sposób.

Mam nadzieję, że to pomoże!!

Zuri: Awesome odpowiedź! Dzięki za poświęcenie czasu napisać odpowiedź. Szczególnie podoba mi się pomysł szmatki sera. Mam też worek mleka nut, ale nie próbował go jeszcze. I jakby zorientowali, że nie byłoby to nic lepszego niż drobnym sitkiem.

Również kwestia wapnia jest nadal duży dla mnie. Nienawidzę suplementy, jeśli mogę tego uniknąć i nie chcę się zbyt dużo wapnia.

Bardzo podoba mi się ten pomysł wychodząc z masłem orzechowym. Zamierzam przyjrzeć się tym.

Nie ma czegoś takiego jak „Carragheen County, Irlandia”. Według http://www.seaweed.ie/uses_general/carrageenans.php. może istnieć miejsce zwane Carrigan Głowa w hrabstwie Donegal, ale nawet to nie pojawi się w serwisie Mapy Google ani w Bing Maps. Tak więc pochodzenie nazwy jest niejasne.

Czy możesz mi powiedzieć, czy za pomocą mech irlandzki (przygotowanie go od samego wodorosty) jest dla was lepsze niż karagen. Użyłem i jak mech irlandzki moczyć lub gotować zrobić Gell jak substancja, mam nadzieję, że nie są przetwarzane sprawia, że ​​jest lepszą alternatywą.

Czy to oznacza, surowe wegańskie desery przygotowywane z mchu irlandzkiego są również problemem?

Dr Greger: Czy mógłbyś wypowiedzieć się na temat tych badań, ponieważ nie można go zrozumieć. Mam CLL i zachowałem to kontrolowane za pomocą diety wegańskiej. Gdy miał całkowitą białych krwinek 90000.; Teraz ponad 20 lat później: 24000. Używam Silk sojowy z karagen. Czy mam przestać?

Czy istnieją jakieś badania na temat wykorzystania mech irlandzki jako całość żywności stosowane rzadko w małych ilościach (surowe wegańskie smakołyki), a nie tylko wydzielony komponent (karagen), tak jak w sklepie kupił mleko migdałowe lub w codziennych produktów spożywczych (ilość / częstotliwość spożycia ). Czy to czyni różnicę, czy w całości lub przetworzone formularz lub jest coś, mech irlandzki całkowite wyeliminowanie z diety? Wydaje się, że irlandzkie ludzi, którzy korzystali z całą żywność nie miała nieszczelnego jelita grubego lub raka obawy ..

Nie były to badania na ludzkich zwłok jelita grubego? Mieszka ludzie mają różne immunologiczne, metaboliczne, trawienne ścieżek, które naprawdę nie można porównać do jednego martwego podczas wykonywania tego typu testów.

Więc …. moglibyśmy oczekiwać, że wszystkie chwasty morskie, jak dulse, Komba, ect być zapalne?

Karagen jest przetwarzany rafinowany żywności pochodzących z mech irlandzki wodorosty. Mech irlandzki wodorosty może być również używany jako zagęszczacz i zastanawiam się, czy naturalna żywność mech irlandzki wodorosty byłoby bezpieczniejsze niż karagen.

Steven Anthony Jolly

Czy pyłek pszczeli pomocna?

Uwielbiam żelatynę, ale problem jest w tym wszystkim galaretki głupim złym kraju jest wykonana z karagenina, wiele żywności są mieszanką z tym. Zauważyłem mam wzdęcia brzucha i ból, kiedy jem żelatynę. Nie można znaleźć żelatynę, która składa się z kolagenu zwierzęcego.

Amee: Niektórzy używają „agar” (lub agar agar), aby owoc „jello”. To działa bardzo dobrze i pozwala uniknąć zarówno produkty pochodzenia zwierzęcego (takie jak żelatyna) i karagen. Możecie zajrzeć do niego.

co dr Baylocks twierdzenia, że ​​karagen aktywuje enzym COX-2, który może przyspieszać wzrost raka?

Mam poważny problem z karagenina. I wyrwać się bolesne, swędzące pęcherze kiedy zużyć. Zajęło mi to ponad dziesięć lat, aby odkryć sprawcę.

Mogę krzyczeć za każdym razem, kiedy czytam komentarz o tym, jak bezpiecznie karagen jest. Autorzy muszą pracować jako powtórzeń P.R. dla dużych firm spożywczych.

Dziękuję Ci. Im nadzieję, że to jest przyczyną problemów jelitowych od niedawna pije dużo mleka Vanilla Silk migdałów.

Właśnie sprawdziłem moje mleko sojowe (Vitasoy obniżonej zawartości tłuszczu w Australii), ma tylko guma arabska (E414)

Społeczność naukowa w ogóle nadal stwierdzenie, że karagen jest bezpieczna nawet dla najsłabszych grup społecznych. Szanowany i niezależnym organem naukowym, że oceny dodatków do żywności dla Światowej Organizacji Zdrowia, Wspólny Komitet Ekspertów Dodatków do Żywności (JECFA), ogłosiła w czerwcu tego roku przegląd naukowy znalezieniem bezpieczne nawet do stosowania w mieszankach dla niemowląt karagen.

JECFA za gruntowny przegląd uznać całe ciało dostępnych badań naukowych na temat bezpieczeństwa karagenu dla całej populacji,
zawierające najistotniejsze badania w swojej ostatecznej decyzji.

Wszystkie badania dietetyczne przeznaczone do symulacji warunków rzeczywistych spożycia przez ludzi karagen odkryli karagen pewności,
w tym ostatnim badaniu noworodków świń replikowane warunków ludzkich niemowląt spożywających karagen w mieszankach dla niemowląt, a nie znaleziono żadnych obaw dotyczących bezpieczeństwa nawet w tej najbardziej potrzebującej ludności.

Długoterminowe badania gryzoni i naczelnych karmione karagen
(W tym pawianów niemowląt) odkryli również nie wykazały szkodliwego,
rakotwórczego lub negatywne skutki karagen dotyczące innych układów narządów przewodu pokarmowego lub u zwierząt testowych.

Nie brak informacji na temat bezpieczeństwa karagen. Jest to po prostu kontynuacja niezrozumienie i błędne nauki dotyczące tego ważnego dodatku.

Imię i nazwisko, „składniki Solutions” jest interesująca. Skąd to pochodzi?

Składniki Solutions, Inc (ISI) jest „największym niezależnym światowym dostawcą karageniny” oferuje pełną gamę naturalnych i ekologicznych, dozwolone produktów z wielu zakładów produkcyjnych do niezawodnych dostaw, najbardziej kompletną linię produktów i najlepszych wartości w przemyśle ,

Mam go pozbyć z mojej diety, nie dlatego, że jest udowodnione szkodliwe dla ludzi, ale dlatego, że badania na zwierzętach wykazały, że jest źle, zarówno w przemyśle spożywczym oraz formularze zdegradowanych. Formularz zdegradowane uznano za rakotwórcze, a spożywcza współpracy rakotwórcze. Istnieje pewien podział klasy żywności w formie zdegradowanej w trawieniu i przetwarzania żywności, jak również.

Wiem, że badania na ludziach nie są jeszcze zrobione, ale to nie jest powód, aby iść do przodu i zużywają to myślenie o braku dowodów jest brak szkody. Tolerowanie bez objawów też nie odpowiada. Azbest prawdopodobnie nie powoduje objawów po inhalacji, zaledwie kilka lat później, etc.

Jestem nieco mylić tutaj, ponieważ istnieje różnica między zdegradowanych i niezdegradowanych karagen. Jeśli jest jedna rzecz mi się nie podoba to banda Littles kurczaka biegają mówienie ludziom, by nie używać czegoś na podstawie niepotwierdzonych. Gdzie są badania łączącej niezdegradowanych karagen ze szkodliwymi skutkami?

Komentarze takie jak te poniżej: „propozycja dla wszystkich: e-mail i wywołać wegańskich firm, które dodają do swoich produktów karagen”

Czy asinine. A jakie są podstawy naukowe Powiesz im przestać go używać? Naprawdę, mam na myśli teraz bardziej niż kiedykolwiek masz te modne snobów hipster żywności, którzy myślą, że są na krawędzi tnącej zdrowia i odżywiania, ale nie mają naukę jego kopię zapasową lub błędnie interpretują już istniejące studia, szukając kawałki badania mogą zrozumieć i ciągnąc go od siebie, a moja ulubiona, wydobycie cytat.

To nowe zjawisko kurczaka trochę poważnie musi się zatrzymać, to jest szkodliwe.

I przestali kupować Almond Breeze powodu karagen, a teraz kupić Silk niesłodzone migdał ale widzę Silk ma karagen jedwabiem mleka kokosowego.

Jeśli to nie pomaga, na początku mojego IBS pochodni chciałbym uzyskać straszna reakcje z niemlecznych mleka … Starałem się zrozumieć, dlaczego i wtedy zdałem sobie sprawę, że to carraageenan. Odkąd kupić niemlecznych mleczka bez niego nadal mam IBS ale nigdy nie miałem takich strasznych ataków.

Ach człowiek … I przełączane z migdałów do mleka sojowego około miesiąc temu z powodu suszy w Kalifornii, a ja już do czynienia ze złym ataku jelita grubego w ciągu ostatnich kilku tygodni. Naprawdę mam nadzieję, że nie jest to mleko sojowe.

Po pierwsze, jestem rozczarowany, że nie zrobiłeś swoją pracę domową po raz kolejny dr Greger. To naprawdę powinno kłopotliwe dla ciebie.

To zostało odebrane w ciągu, a kółko.

Powiedziano mi, że zapalenie został pokazany z „lambda”, a nie „karageniny kappa karagen”. Można to potwierdzić? Mam być zachęcani do korzystania z kappa karagen przy podejmowaniu wegański ser.

Właśnie zauważyłem Toma pasta ma w nim karagen

Biblia – OT lub NT. Pozornie ten został okazały się być przypadek w ostatnim badaniu skandynawskich, gdzie zostało ono postrzegane, że pestycydy zostały wypłukane z ekskrementów.

Karagen jest tylko inna forma MSG! Roślina, która rośnie w Irlandii. Ale MSG (glutaminian sodu Mono) jest MSG-bardzo niebezpieczny składnik!

Cześć, jestem tylko ciekaw na dowiedzenie się, czy nie ma żadnych nowych badań, które dały więcej informacji na karagen? Jestem bardzo ciekawy, ponieważ jest to bardzo powszechne w części „Wymiana” produktów mlecznych. To może być trudne do znalezienia substytutu w zależności od danego regionu. Dziękuję Keven

Tak jest w porządku mieć karagen Produkty raz w całości?

RELATED POSTS

Comments are closed.