Palatab

Aktualności – Blog Archive – Jak wygrać …

Aktualności - Blog Archive - Jak wygrać ...

Byk Bull in Love

Taurus człowiek jest czarująca kombinacja miły facet i macho. Pod wieloma względami jest on zakorzeniony w tradycji i niezwykle lojalny wobec swoich nawyków. Ma swoją ulubioną restaurację, na przykład, a on zamyka swój umysł do jakiejkolwiek innej restauracji może sugerować. To nie jest, że nie będzie próbował nowego-on tylko może. Ale on jest wierny jednej on wybrany, i po prostu nie ruszy, jeśli chodzi o jego opinię w tej sprawie.

Chociaż może przeszkadzać w jego upór, nie chcielibyśmy być traktowani jak jego ulubionej restauracji? Dziewczyna, która preferuje przede wszystkim innym? Mamy zamiar dać Ci kilka pomysłów, o co człowiek Taurus chce u kobiety, a tylko co niby dziewczyna postanawia jest jego ulubionym.

Taurus ludzie są bardzo uprzejmi i wydają się być wielkie słuchaczy w początkowych etapach randki. Jest powód-on scoping was. Podczas gdy jego come-on lub linie pickup zrozumienia, że ​​on będzie trzymać się tak długo, jak chcesz go, On naprawdę nie jest takie proste. To prawda, że ​​kiedyś Byk wybrała swoją kobietę, będzie trzymać się z nią przez bardzo długi czas, ale on ma swój czas, aby dowiedzieć się, kto to jest, że chce w swoim świecie.

Co robi mężczyzna Byk szukać? Najważniejsze, że musi zobaczyć stabilności w potencjalnym partnerem. Można być ekscytujące, silna i kobieca-te są świetne cechy w oczach konkurent Taurus. Ale on musi widzieć, że jesteś zbyt praktyczny i stabilny.

Najważniejsze, aby pamiętać, że Taurus szuka równowagi i harmonii w życiu. On nie lubi niepewności w ogóle. On skłania się w kierunku komfortu i wytrwałości w życiu, jak iw ludzi, wita w swoim okręgu. Jeśli są oznaki prawdziwej nieprzewidywalności lub sugerujące zaburzenia równowagi umysłowej w jakikolwiek sposób poważny, on zdecydować, że nie jesteś zdecydowanie w jego typie. Chociaż robi pragnąć pewien stopień podniecenia od kobiety, która chce przyjść z kobietą, która ma jej nogi mocno obsadzony na tej ziemi. Kadeci przestrzeń nie musi być stosowana tutaj!

Co jeszcze? Na temat harmonii i równowagi (i dostaje to od jego orzeczenia planety Wenus), musi wiedzieć, że będzie pasować do jego wygodnym światku dość bezproblemowo. On nie jest typem faceta, który chce, aby spowodować duże zamieszanie z jego rodziny, choć nie jest to ani ssać-up. On nie boi stojąco dla siebie wraz z rodziną i przyjaciółmi, ale on nie lubi kołysanie łodzi zbyt wiele, a jeśli wyczuwa byś zrobił, że on będzie prawdopodobnie szukać gdzie indziej.

Taurus człowiek chce doprowadzić swoją kobietę do wyjątkowo zrównoważone życie. On chce, aby zobaczyć, że jest ona obchodzenia jej praca, rodzina i zabawa fachowo i bez zbytniego stresu. On bardzo lubi kolejności. Nie jest to, że jest on nitpicky dokładnie, jak człowiek w Pannie. On po prostu stwierdzi zaburzenia i nieplanowanych zmian zbyt chaotyczny dla wygody. On jest przyciągany do uspokojenia sytuacji i środowisk, a większość na pewno spokojnych kobiet.

Podczas gdy on docenia kobiecość do winy, chce jego kobieta była silna, zbyt. Kurczącej fioletowy nie jest w jego typie, ale pyszny, agresywny i nachalny gal nie jest albo. W rzeczywistości, gdyby musiał wybierać pomiędzy albo skrajny, to on skłaniać się do kurczącej fioletu. Agresywne kobiety z dużymi ustami są zwykle wyłączania dla Taurus mężczyzn. Oni nie chcą kobiet, które potencjalnie mogą powodować scen. Niedyskretne kobiety są również turn-off. On chce być szanowany. Pamiętaj słowa kluczowego „Balance”, a będziesz na dobrej drodze do zrozumienia Taurus byka.

Choć Panna Skorpion może kochać lub podjąć wyzwanie emocjonalnie skomplikowanej kobiety, mężczyzna Byk nie spodziewa się zmienić, zmienić lub poprawić jego kochanka. To dlatego, że nie chce jego kochanka go zmienić. On jest przekonany, że ludzie nie mogą rzeczywiście być zmienione! On nie chce być twoim pracownik socjalny. Zapamietaj to. On jest niewygodne z emocjonalnie over-the-top wyświetlaczy. Jeśli twoje życie jest pełne wzlotów i upadków, drobnych i poważnych kryzysów, a ty jesteś wszędzie emocjonalnie, mógłby współczuć trochę, ale nie weźmie cię.

Taurus ludzie doceniają kobiet w wielu kształtach i formach, patrzeć. On zawsze szuka. Ale o ile rzeczywiście je dotyka, jest on selektywny. Jeśli wygrałeś go, a on zdecydował, że jesteś tym, że chce, jesteś prawdopodobnie mieć lojalnego partnera. Jednak musisz zrozumieć i zaakceptować, że ma zamiar zostać podziwiając inne kobiety z daleka.

Upada dla kobiet, które trzymać pewnych tradycyjnych wartości, i którzy traktują swoje rodziny z szacunkiem. Powinna być także zmysłowy, ale nie jest to demon seksu. Czemu? Uwielbia seks i chce dużo uwagi fizycznym, ale jest także bardzo zaborczy facet. On nie chce się martwić o ty błądzą. Jest pewny siebie na tyle, aby móc zarządzać mający atrakcyjną kobietę partnera, aw rzeczywistości ceni go bardzo dużo (jest on dumny, zbyt), ale nie chce, aby zobaczyć oznaki nierównowagi seksualnych u kobiety osiada Niżej z. Trzeba mieć wszystko jego. Inni mężczyźni mogą Cię podziwiam, ale nie mogą dostać zbyt blisko!

Tak więc, choć można z całą pewnością być demon seksu dla niego. nie powinny wykazywać żadnych oznak kochająca seks tylko ze względu na płeć. On nie chce partnera, który znajduje się nienasycony. Nie tylko będzie musiał się martwić, że masz zamiar szukać gdzie indziej dla przyjemności seksualnych, nie chce być upstaged! Musi czuć, że jest zaspokojenie jego kobieta całkowicie na poziomie seksualnym, a jeśli wyczuwa on nie nadąża, to będzie zmiażdżysz mu (mocny) męskiego ego.

Podobnie jak człowiek Taurus szuka równowagi, komfortu i zadowolenia z życia, chce czuć, że jest dostarczanie tych rzeczy dla kobiety w jego życiu. Chociaż nie jest on jeden, by unikać wyzwanie w większości dziedzin życia, nie chce czuć się jak jego partner jest wiecznie niezadowolony z tego, co ma do zaoferowania jej.

Taurus mężczyźni zdecydowanie doceniają atrakcyjność i piękno w kobiety. Dziewczynka bierze w powinny być całkiem w spokojnej drodze, innymi słowy, że nie trzeba reklamować. Ubiera się dobrze, ale nie zbyt krzykliwe. Ma dziewczyna z sąsiedztwa dobry wygląd. Roundedness w kobiecie jest dobrze, tak długo, jak to jest zrównoważone.

Istnieje aura łagodnym siły otaczającej większość mężczyzn Taurus. Mają że specjalnym akcentem, że większość kobiet miłość są liberalne z ich dotykania, gdy cię lubię, a to rzeczywiście pocieszające. Jednak niektóre kobiety mogą mylić tego języka ciała z bardzo romantycznej natury. Byk jest sentymentalny, ale rzadko pokazuje go słowami. Jego działania powiedzieć wszystko, a to jest coś, każda kobieta, która zakochuje się w człowieka Byk musi zrozumieć. Uważny zalotnik ona początkowo spadł do robi się komfortowo, a po zaspokojone, nie słucha jak kiedyś. On może być irytująco głuchy od potrzeb raz jesteś jego. Jednak, gdy robi dotrzeć do etapu, w którym on nie słucha ciebie jak uważnie, jak na ironię, kiedy możesz być prawie pewien, że jesteś „w”. Oznacza to, że już zdał kontroli i może on teraz rozstrzygać w komfortowo ze sobą.

Annie Heese z CafeAstrology.com

Być towarzyski, Share!

Kogo napisać to …. ale to dobrze 99,9% rację.

Kocham cię za to. mmmmuhaaaa
Byłem taaak dużo mylić i martwi się o mojej relacji z moim facetem taurus, btw um Wodnika. a ja będąc n Wodnika martwi mnie bardziej
Kochałem tego gościa z mojego ukończeniu studiów pierwszego dnia II to nasz przyznał po ukończeniu został cmpleted
kochał ją, że go kocham, a ja wciąż pamiętam jego słowa, kiedy powiedział do mnie trzymając moją twarz w dłoniach „jesteś miłością mojego życia!”
I cnt zapomnieć o pasji i szczęścia w oczach!
bt den. v miał więcej walk następnie any1 może kiedykolwiek mieć. miał starą dziewczynką frnd oraz n wiedziałem ABT niej. bt on zaproponował mi n miał argumentów z jego rodziną dla mnie wiele razy.
Teraz po roku od naszej oficjalnej involvment v miał MSP ciężkie walki w ostatnich ostatnich 4 miesięcy wstecz BT VR powrotem n darował mi.
I zmieniły się znacznie w celu zaspokojenia jego potrzeb i jego zaskakującą zmianę widzieć w nim dat teraz bardziej dba o mnie, przychodzi do mnie smtyms tak często. I był zaskakująco szoku 2 zobacz dat
bt. on robi rozmów 2 Mch hes łyk DAT od zawsze bt smtymz nawet jeśli nazywają go po kilku dniach on będzie łyk „hmmm. Tak. pleaseeee. um słuchania” on nigdy nie mów kocham u zawsze mówi „wht mi tu robi wid u ?” Kiedy pytam
Martwiłam DAT gdyby zmieniła n cn spędzić Tym wid mnie, n dzieli jego rutyna wid mnie (smtymz) n zawsze mówi mi najpierw, czy ma żadnych gud wiadomości, podnosi mnie 4rm wymienionym rozporządzeniem późno w nocy n napędza mi 2 Da zakupy mall 2 kupić jego ubrania n bierze moją radę 2, który odpowiada mu lepiej, den. y tak bodered n zirytowany i nie zwraca uwagi 2 whteva mówię. ur ostatnia linia wykonana moje serce uśmiech szeroko

Co jeśli staram się zaoszczędzić pieniądze na niego, ale potem jestem impulsywny. Lubię go, bo wiem, że stanę się lepszy w / niego. I dużo się od niego nauczyłem

Whoa straszne …… lol tak prawdziwe … Chyba mam oprócz niego teraz …

Tak, jestem CAŁKOWICIE 100% cały w miłości z człowiekiem Taurus! Jestem Sag a więc podzielić się commonalities- zarówno inteligentny & myśliciele logiczne, zarówno easy-going ale spokój! Ten facet jest jednym z moich ulubionych ludzi kiedykolwiek! A on jest taki introwertykiem. Który tak naprawdę kocham! Ale boję my przegapimy szansę jeśli HE robi decydowania o mnie już. Jestem trochę „tradycyjny” w tym sensie, że nie będę formalnie poprosić go uliczne Chciałbym mu nosić „kulki” w związku … Kocham go przez 4 lata nic nie dzieje się teraz z (my były zarówno na uni i poszedłem do zrobienia magistra więc oboje jesteśmy naprawdę kariera skoncentrowany), ale … nie jestem coraz młodszy … i wiem, że nigdy nie będzie naprawdę szczęśliwy, chyba że z nim. ..ale nowadys łapię się na myśli, że może mógłbym zadowolić się innym rodzajem szczęścia.

cant być dobrymi ludźmi?! … Proszę mi powiedzieć, co mam robić. „(

Powiem dzięki czytając o moich mężów podpisać kto jest człowiekiem taurus zmienił nasze życie na zawsze. Jestem kobietą leo żonaty od prawie 6 lat do niego i przez 4 lata coulnd’t zupełnie go zrozumieć. Ponieważ nauczyłem się wiele rzeczy pozwolić iść on w zamian zmienił człowiekowi kiedyś znał i zakochał się. To dowodzi, taurus ludzie mogą się zmienić, ale tylko wtedy, gdy chcą też. On nawet wrócił do szkoły, która była duża zmiana dla niego i jest ukończeniu tego roku.

Taurus ludzie nie są tak słodkie i pokorny jak mówisz, oni unsympathic i self-pobłażliwy, będą korzystać inne kobiety jako posiadaczy kosmicznych, dopóki nie znajdą się kobiety, których szukasz, są doskonałymi manipulatory, i to jest sposób, aby trudno zdobyć ich zaufanie. Wiem, że to wszystko dlatego, że mój ex jest taurus, byliśmy razem przez rok, powiedział mi, że mnie kocha, a po roku lub tak mi powiedział, że nigdy nie kochał mnie i jestem c * blokując go, bo ma wszystko ck te dziewczyny chce uprawiać seks, a ja zabieram swój czas (bez wyrzutów sumienia lub sympatii wobec moich uczuć). Wyznał, że kocha matkę swojego dziecka i ma zamiar poślubić ją i doprowadzić ją do Ameryki, to boli mnie głęboko.

RELATED POSTS

 • Masaż World News – Blog Archive …

  Właśnie zacząłem szkołę masażu. Byłem, którzy chcą to zrobić przez lata, a teraz jestem tam. ale naprawdę chcę stół więc mogę zacząć ćwiczyć. Mój mąż mówi, że jestem już o wiele lepiej niż ja….

 • Newsletter – Blog Archive – listopad …

  Nowo poprawione wydanie Lew Olsona jest wypełniona dużą ilością nowych tematów i informacji. Czy jesteś nowy w żywieniu domowym lub wytrawny podajnik surowca, ma starszego psa lub nowego…

 • Mężczyzna psychologia wygrać mu back5

  nawigacja po wpisach Wystarczy pomyśleć o tym za chwilę. Jesli uzywasz męskiej psychologii, aby go z powrotem nie będzie przekonująca, płacz, prosząc, błagając czy granie „Idź na całość” z nim….

 • Newsletter – Blog Archive – Wątroba …

  Nowo poprawione wydanie Lew Olsona jest wypełniona dużą ilością nowych tematów i informacji. Czy jesteś nowy w żywieniu domowym lub wytrawny podajnik surowca, ma starszego psa lub nowego…

 • Moja podróż z Candida Blog obrazki …

  To jest niesamowite. Znalazłem swój blog, bo szukał obrazem co znalazłem dzisiaj. Myślę, że jest okrągła robaka. Zrobiłem też lewatywę kawy nawet nie tydzień temu. Jestem również jedzenia ton…

 • Lola s Sekret urody blog Afryki …

  Prasa próbki (stowarzyszona Link) Afryka Południowa jest pełen wyjątkowych skarbów wielu potężnych roślinne i minerały. African Botanics używa różnych zrównoważonych, rodzimych roślin i zasobów…

Comments are closed.