Palatab

Migreny i magnez A Love Story, migrena magnezu.

Migreny i magnez A Love Story, migrena magnezu.

Migreny. Naprawdę nie ma sposobu, aby je opisać, nie ma twórczy ciąg słów, ani zabawy metafory, które odpowiednio przedstawia, jak to jest mieć headache- migrenowych wyjątkiem być może przymiotnika nieszczęśliwy. Jeśli kiedykolwiek zmagał się z migreny przed, lub nawet oglądałem członek rodziny cierpi przez jeden, prawdopodobnie zrozumieć, jak brutalny i destrukcyjne mogą one być. Jako migrena cierpiącego, który zaprzepaścił dni pracy i rodzinnych spotkań z moją twarzą ukrytą w poduszce w ciemnym pomieszczeniu, scenariusz ten jest nazbyt znajome. Jednak ostatnie badania wykazały obiecujące, że bardzo prosty zabieg może stanowić drogę bardzo potrzebnych ulgi dla osób cierpiących na migrenę: magnez.

migrena Madness

Ma ból głowy ogranicza swoje działania w odniesieniu do jednej lub więcej dni w ciągu ostatnich trzech miesięcy?

Czy jesteś mdłości, gdy masz ból głowy?

Czy światło przeszkadza ci, kiedy masz ból głowy? 4

Szacuje się, że ponad 37 milionów Amerykanów walczą z migreny. Wpływają one więcej niż jedna na cztery kobiety i jest najczęstszą przyczyną absencji w pracy w całym kraju. Jednak, według amerykańskiego Headache Society, mniej niż połowa Uważa otrzymać odpowiednie leczenie. 1 2

Dla innych z rozpoznaniem migreny wydaje się absolutnie niemożliwe do rozszyfrowania realną przyczynę. Jedno szybkie kliknięcie w internecie bańkach się tysiące niejasnych ofert przedmiotów, które posiadają złowieszczy potencjał do przeprowadzania kompensat kaskadę migrena i przejęcia głowę w pulsujący ból. Od czerwonego wina gulping do kąpieli bąbelkowych biorąc, wysoki poziom stresu jedzenia bananów, niektóre artykuły pozwoliłoby uważasz, że niemal wszystko może spowodować boom migrenowych bólów głowy. Wiele osób zrezygnowało próbuje zrozumieć to w ogóle.

Aby skomplikować sprawę, migreną aktywnie poszukujący medyczne konsultacje są często postrzegane przez rzucili terminu i pozostaje tylko pośpiesznie nabazgrał recept i przerażającą listę potencjalnych działań niepożądanych należy zwrócić uwagę. Takie ostre perspektywy i Błędna diagnoza, będąca zdradzi ci walczą z tych wyniszczających przewlekłych bólów głowy, uciszając cierpi razem z nieodpowiednimi szybkich rozwiązań, takich jak chłosta powrotem garść leków przeciwbólowych lub pisklę w arkuszach dla niespokojnego drzemkę.

Dla wielu osób zmagających się z migreny, nie ma gdzie się zwrócić.

Migrena Mechanizm

Chociaż czasami nieprzewidywalny, olśniewającego ból migreny nie jest przypadkowe. Ważne jest, aby zrozumieć, że te chroniczne bóle są w istocie wynikiem złożonej kaskady zapalnych reakcji fizjologicznych w układzie nerwowym. Choć wciąż nie do końca zrozumiałe, ostatnie badania z technik obrazowania i innych zaawansowanych narzędzi naukowych dostarczyły bardziej szczegółowy wgląd w patogenezie migreny.

W bieżącej literaturze, teoria panujących oznacza, że ​​migreny są wynikiem niebezpiecznych wystrzelenie impulsów nerwowych w różnych częściach mózgu. Podczas migreny pnia mózgu, który tworzy połączenie między rdzenia kręgowego i mózgu, jest w jakiś sposób błędnie wywołany wysłać serię impulsów z zakończeń nerwowych w tkance łącznej otaczających mózg, obszar zwany opon mózgowych. Te sygnały mylić spowodować uwalnianie różnych substancji chemicznych (takich jak substancja P, neurokininy A i peptyd związany z genem kalcytoniny i innych), który wlewa się do tkanki oponowej, rozszerzanie się naczyń krwionośnych, a miejscowe tworzenie zgubnych reakcję zapalną. 5

W związku z tym oponowe nerwów wysyłać wiadomości w panikę z powrotem do pnia mózgu, gdzie są zarejestrowane jako przeważającą bólu. Dlatego, chociaż może poczuć się jak w migrenie mózg faktycznie boli, to raczej reakcji zapalnej w tkankach otaczających mózg, który jest tak problematyczne.

Tak więc, podobnie jak wiele innych schorzeń przewlekłych dręczące osoby dzisiaj, migreny leżą u podstaw chorobą zapalenie.

Długa lista wyzwalaczy

Więc dlaczego niektórzy ludzie migreny, a inne nie? Niestety, wydaje się, że nie ma jednej przyczyny winę za groźnego wystąpienia tych nieprzyjemnych bólów głowy. Specjaliści uważają, że istnieją, a nie wiele różnych czynników, które gromadzą i ostatecznie rejsu dysfunkcyjnych wzór nerwów, które leży u podstaw choroby. Predyspozycje genetyczne, płeć, styl życia oraz czynniki środowiskowe również wydają się odgrywać pewną rolę.

To na pewno nie jest to łatwe zadanie, aby dowiedzieć się, dlaczego każda jedna osoba dostaje migreny. Wszyscy mają niezwykłą anatomię, wzór genów i biochemia, która nadaje się do bardzo konkretnych podatności i wrażliwości. jednak nie niektóre etapy, które nie zostały pokazane na ogół niższy stan zapalny i podwyższania progu migrena, tak że występują one ogólnie mniej często. Po tradycyjnej diety, która jest bogata w całych odżywczych gęstych pokarmów i zdrowe tłuszcze i wolne od przetworzonej żywności, tłuszcze trans, cukru i innych dodatków uciążliwych jest kluczowym krokiem. Innym jest do skorygowania zalegających braki cennego magnezu mineralnej.

Magnez Miracle

Według dr Carolyn Dean, MD, ND autora magnez Miracle i ekspert w większości wszystkiego magnez, minerał ten potężny przeciwzapalny może przejść długą drogę w zapobieganiu migreny.

Jako istotny kation magnezu jest zaangażowany w wiele różnych funkcji w organizmie. Od produkcji ATP na metabolizm glukozy, reakcja na stres do skurczów mięśni, jest to jeden zajęty mineralnej! Magnez jest uważana odtwarzać następujące role charakterystyczne dla migreny:

 1. Rozluźnia naczynia krwionośne i pozwala im się rozszerzać, zmniejszając skurcze i zwężenia, które mogą powodować migreny.
 2. Reguluje działanie neurotransmiterów w mózgu i substancji zapalnych, które mogą odgrywać rolę w przypadku migreny, niesymetryczne.
 3. Nadmiar hamuje agregację płytek krwi, co zapobiega tworzeniu się skrzepów, które mogą drobnych naczyń krwionośnych i blokują ból przyczyny.
 4. Rozluźnia mięśnie i zapobiega gromadzeniu się kwasu mlekowego, które wraz z napięciem mięśni, ból głowy może pogorszyć. 4. 5

Korzystanie Topical Magnez

U niektórych osób leczenie magnezu okazała się na tyle, aby zatrzymać migreny całkowicie, ale częściej jest to część bardziej wszechstronny i integracyjnego planu opieki. Chociaż niektóre magnezu można uzyskać od żywności, minerał ten został w przeważającej wyługowane z naszych gleb i oceanu, co stanowi jeden z najbardziej powszechnych niedoborów składników odżywczych dręczące osób na całym świecie. Dlatego Xperts E, takich jak dr Dean zalecamy stosowanie stężonych olejków magnezu codziennie na skórę, aby przywrócić zdrowy poziom tego minerału.

Transdermalnej terapii magnezu okazała się bardzo cenny sposób uzupełniania zapasów magnezu komórkowych w sposób, który jest łagodny, szybki i bezpieczny. Organizm może wchłonąć tylko ilość magnezu potrzebnych przez skórę, zapobiegając zaburzenia żołądkowo-jelitowe, które często wynika z suplementacją ustnej. Przezskórne magnezu jest rozwiązaniem w pełni naturalny chlorek magnezu pozyskanego ze starożytnego dna morskiego w Europie. Jest on dostępny miesza się z płynu. żel. natrysk lub wkomponowana płatków kąpieli dla łatwości użytkowania. 6. 7

Dowiedz się więcej o niedoborze magnezu i sposobu stosowania miejscowego magnez w tym wideo i blogu.

Jak zawsze, ważne jest, aby pracować z wykwalifikowanego lekarza opieki zdrowotnej, który jest w stanie właściwie ocenić i monitorować swoje postępy w terapii magnezu.

RELATED POSTS

 • Migrena Rodzaje, typy migreny.

  Ellen SCHNAKENBERG Fawn Hunkins-Beckford – pan wychował kilka rzeczy tutaj, że możemy mówić o: Po pierwsze, powiedział pan masz problemy z tarczycą, ale nie opracowano. Czy masz chorobę…

 • Migrena Sprawdź swoje objawy i oznaki, objawy migreny.

  Objawy migreny znaki Ból głowy migreny mogą być ciężkie i wyniszczające. To jest czasami opisywany jako pulsujący lub pulsowania. Jest zwykle po jednej stronie głowy. Wrażliwość na światło…

 • Strona główna zadośćuczynienie za migrena, zadośćuczynienie za migreny.

  Objawy migreny Intensywne pulsujący ból po jednej stronie głowy. zaburzenia wzroku, takie jak niewyraźne widzenie i migające światła. Zwiększona wrażliwość na światło, zapachy i dźwięki….

 • Migrena – Wspólna – przykre …

  Migrena – „wspólne i niepokojące zaburzenie Migrena jest schorzeniem powszechnym i przykre. Jest mało prawdopodobne, aby podjąć życie, ale może zniszczyć jakości życia na to, co mogło być jego…

 • indometacyna migrena

  Migrenowe bóle głowy Migreny wpływa więcej kobiet niż mężczyzn w Stanach Zjednoczonych. Przed okresem dojrzewania. chłopcy i dziewczęta się migreny mniej więcej w tym samym tempie, chociaż…

 • Informacje OnTrigeminal migrena, migrena nerwu trójdzielnego.

  Trójdzielnego migrena rozpoczyna się, gdy jeden z zapalenia nerwu trójdzielnego. Nerw trójdzielny mogą wywołać migreny jak niektóre pokarmy mogą powodować migreny. Istnieje możliwość, że mogą…

Comments are closed.